Dla nabywców F1000 lub któregokolwiek z chińskich produktów

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Szukam osób, które mają doświadczenie w kupowaniu chińskich lub syntetycznych od dostawców, którzy twierdzą, że mają duże ilości. Zasadniczo moje pytanie dotyczy tego, ile zwykle to trwa. Wiem, że zależy to od wielu zmiennych. Ale na przykład, gdybyś miał 10 gramów F1000, ile byś go przyciął? Większość tego, co znajduję, to tylko uzależnieni, którzy twierdzą, że potrzebują tylko
Iv .2 i zaczynają wspominać, że jest silniejszy niż to, co dostają na ulicy lub m30. Czy te produkty są tego warte?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hej, przyjacielu, mogę ci pomóc, jeśli chcesz, znam proporcje, jak ugotować to na kamienie
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Zeszłego lata dostałem 250g średnio mocnego MDPV z Chin, ale nadal było to oszustwo. Kupuję tylko gotowe narkotyki, im mocniejsze, tym lepiej. Popracuj nad znalezieniem odpowiedniego sprzedawcy, najlepiej z mrocznym umysłem "pieprzyć prawo".
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
wciąż mam koszmary, kiedy alice i kevin (bo peng) z kk.pu wysłali mi 5 kilogramów między apvp, bk mdma, 4 fa, mxe i jwh 250 w pieprzonym czarnym worku na śmieci, a zamówienie przyszło.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Kto ma f1000 lub cw? Potrzebuję masowego wyszukiwania przez pieprzone wieki
 
Top