Zakładanie firmy anonimowo

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Pytanie z USA.

Jak można założyć firmę, która nie jest z nimi w żaden sposób powiązana? Zakładam, że trzeba by zdobyć fałszywy dowód tożsamości i tym podobne rzeczy.

Wydaje się, że jeśli ktoś chce zamówić prekursory, rozpuszczalniki, szkło na średnią lub dużą skalę, dobrym pomysłem byłoby zlecenie tego firmie, a także nie być w stanie łatwo powiązać z własną tożsamością.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Jakie leki chcesz produkować?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Interesowały mnie niektóre popularne katynony i amfetaminy. Prawdopodobnie 4mmc i metamfetamina.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Założenie firmy nie jest wcale złym pomysłem. Jeśli profil firmy jest taki, że pewne chemikalia, H2, sprzęt laboratoryjny itp. są normalne dla takiej firmy, to nie sądzę, aby ktokolwiek patrzył na wiek lub roczny przychód firmy. A nawet jeśli, to może to być startup, który chce coś zbadać. Jeśli startup upadnie w ciągu roku lub dwóch, to też nie jest nic niezwykłego. Sądzę, że używanie fałszywych dokumentów wiąże się ze znacznie większym ryzykiem niż posiadanie złego pomysłu na biznes i "marnowanie" mnóstwa chemikaliów i zasobów, aby go rozgryźć...
 
Top