Question Pranie kokainy w celu usunięcia jak największej ilości zanieczyszczeń

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Cześć mądrzy ludzie.

Znacznie ograniczyłem spożycie kokainy i przechodzę przez okres odkrywania tego, co ma do zaoferowania psychodeliczny świat. Ze względu na okoliczności poza moją kontrolą, skończyłem z partią kokainy z trzech różnych źródeł o łącznej wadze 20g.

Nie jest to dużo, ale też nie potrzebuję aż tak dużo, więc pomyślałem, że wykorzystam to jako okazję do nauczenia się zmywania substancji fałszujących z kokainy (jeśli to zepsuję, nie stracę snu, ponieważ nie sprzedaję i prawie całkowicie ograniczyłem zużycie).

Znalazłem to: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkretnie:

@G.Patton wspomina, że jest to jedyny sposób na oczyszczenie kokainy.

Czy to prawda w wielu źródłach?

Znalazłem również to: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(również autorstwa @G. Patton )

I zaczęło mnie to zastanawiać, że nie wiem, jakie środki fałszujące są używane w każdym z tych pakietów, niektóre są "boliwijskie", inne są "Columbian Coconut" itp.

Czy powyższa ekstrakcja a/b zadziała dla wszystkich z nich, czy też mogę to zepsuć i raczej zrobię to po jednej "grupie" na raz?
A może zacząć od prostej serii płukania niepolarnym rozpuszczalnikiem? Jaki jest najszybszy i najprostszy sposób?

Daleko mi do wygodnego wykonywania a/b jak powyżej, więc będę to badał przez długi czas, zdobywając odpowiedni sprzęt i ekstraktory, nie mam ochoty na dom wypełniony zapachem aceonu lub rąk poparzonych kwasem solnym. (zdobywam też trochę bitów, ponieważ muszę przekonwertować 5-MeO-DMT HCL na freebase, co muszę zrobić do lutego, więc w trybie pełnej nauki).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witam, polecam postępować zgodnie z protokołem testowania kokainy i określić zanieczyszczenia kokainą. Następnie, jeśli produkt zawiera benzokainę, proparakainę, lidokainę, trudno będzie go oczyścić. Istnieje tylko sposób mycia za pomocą chromatografii kolumnowej. W przypadku zepsucia produktu lewamizolem, oczyszczenie będzie znacznie łatwiejsze.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dziękuję za tę informację - zamówiłem kilka zestawów i skorzystam z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak te rzeczy są pakowane razem, a tym samym co mogę zrobić, aby niektóre z nich wyciąć.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Rozszerzę tylko ten wątek.
Chcę oczyścić 1g kokainy. Nie jest ona w pełni rozpuszczalna w wodzie. Chcę odfiltrować to, co nierozpuszczalne. Nie mam nic przeciwko pozostawieniu tego 1g C w roztworze wodnym na koniec.
Pomysły?

Myślałem o rozpuszczeniu w strzykawce doustnej, a następnie przepchnięciu przez bawełnę. Ponownie, nie oczekuję, że nie spróbuję zrobić idealnego oczyszczenia.
Co o tym sądzisz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Można rozpuścić go w zimnej wodzie (około 3-4 ml) i przefiltrować. Kofeina i część lidokainy są trudno rozpuszczalne w zimnej wodzie.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Nie zostawiaj tego w wodzie. Rozpada się na cząsteczki niepsychoaktywne dość szybko, więc jeśli nie zużyjesz go w ciągu jednej nocy, skończysz z paskudną, bezużyteczną wodą
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Wydaje się jednak utrzymywać na poziomie 90% 1 miesiąc później...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH zmienia się dość szybko w temperaturze pokojowej, więc może to powodować bolesne prychanie, ale tak, to interesujące badanie, dziękuję!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ze względu na posiadanie tylko 1 g, głównie starając się uniknąć strat związanych z przenoszeniem/filtrowaniem itp. -- Jak to się nazywa? Straty mechaniczne czy coś takiego?

Mam etanol i aceton, ale nie zamierzam robić ich bezwodnych wersji. Więc biorąc pod uwagę to, co mam, jaka jest najlepsza opcja?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Czy nie można po prostu użyć metody mycia acetonem, tak jak w przypadku siarczanu amfetaminy? Wiem, że to nie usuwa wszystkiego, jeśli twoje rzeczy są pocięte nie wszystkim, powinny natychmiast trafić do kosza na śmieci... możesz zamienić się w wolną bazę za pomocą amoniaku, ale czy Roel usunął wszystkie rzeczy, którymi mogliby pociąć.... gotując dalej, mam na myśli, zrób ten sam proces, gdy jest to freebase tylko z wodą, możesz trochę poprawić smak, jeśli był cięty kofeiną, mannitolem lub inozytolem. personel cięty lewamizolem to rodzaj śmieci, to lepiej wróć do faceta i pozwól mu to wszystko strawić, a w międzyczasie wyciągnij pieniądze z jego portfela plus trochę odsetek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ponieważ OP mówi, "ogólne mycie", dam ci to. Woda destylowana. 3x płukanie chloroformem. Stosunek 1/3 chloro: woda, energicznie wstrząśnięty, następnie chloroform zdekantowany/syfonowany/oddzielony. Wykazano za pomocą HPLC, że usuwa lewamizol/tetramizol w stężeniu co najmniej 15%. C pozostaje w postaci polarnej. Inny wariant z tego samego dokumentu sugeruje, że jeszcze skuteczniejszą metodą jest destylacja polarna, 3x płukanie heksanem, następnie neutralizacja HCl i 3x ekstrakcja heksanem. Ale hej, to brzmi jak stb z odtłuszczeniem, a nie ogólne płukanie. Usunął 15% leva / tetra tylko w drugim defat. Dużym błędem jest podgrzewanie, ponieważ każda forma cukru (dekstroza, laktoza, glukoza ECT.) Zamieni się w nieśmieszną taflę, którą trudno usunąć. Aceton jest mniej niż idealnym rozpuszczalnikiem, ponieważ A. miesza się z polarnymi, a 2, kokaina jest w nim słabo rozpuszczalna, więc masz gwarancję utraty produktu.
 
Top