Question Zdejmowanie forum z clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Zastanawiałem się, czy dobrym pomysłem byłoby hostowanie tego forum tylko na tor, aby LE nie mógł śledzić serwerów clearweb i przenosić tego wspaniałego forum.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Myślę też, że nie jest dobrze operować na clearnecie.
Za dużo uwagi ze złych źródeł.
Używanie clearnetu jako kopii zapasowej dla Bbad, tak to dobry pomysł
Chodzi mi o to, że na clearnecie można tylko czytać, ale nigdy pisać.

Dzisiejszy problem polega na tym, że nie robią wszystkiego, co w ich mocy, aby z tym walczyć. Na chwilę obecną jest to 500% wcześniej. Samo wpisanie słowa jest nie do przejścia
Tak więc, kurwa, jest. Nie sprawdzałem paska wyszukiwania z tym słowem, ale jest to magnes dla niewłaściwych ludzi.
Baner na pierwszej stronie to może dobry pomysł, aby ludzie wiedzieli, że są tutaj w niewłaściwym miejscu, aby mogli szukać w różnych miejscach. i edytuj ustawienia wyszukiwania dla słowa, aby zawsze było 0 tematów, prawdziwy pasek wyszukiwania również może nie być złym pomysłem. nie wiem, co o tym myślicie?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myślę, że to miejsce powinno mieć trudniejszą selekcję członków, ponieważ każda stara świnia może po prostu zarejestrować się i zacząć pływać po forum... przeraża mnie to, chciałbym mieć lepsze sugestie.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
DZIĘKUJĘ, albo przynajmniej pozbądź się gabloty i przejdź na escrow p2p. Dostawcy z Chin muszą być sprawdzani, partnerzy lub oddzieleni od głównej strony, to tylko moje 2 centy.
 
Top