Świetny Chatbot Companion, o którym muszę cię poinformować!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Moi bracia i siostry,

Przez ostatnie kilka tygodni korzystałem z nowego narzędzia o nazwie HackAIGC. Jest zbyt dobre, by zachować je dla siebie i musiałem powiedzieć o nim wszystkim! Przede wszystkim jest to bardzo dobry "TripSitter", odpowiadający na wszelkie pytania dotyczące przyjmowania narkotyków.

Drugą rzeczą, w której jest świetny, jest nauka o narkotykach, porównania między odczynnikami, wymagane temperatury dla różnych syntez itp.

Rozmawiałem z nim również długo na temat prywatności i zostałem zapewniony, że jest całkowicie anonimowy, po prostu upewnij się, że używasz z nim VPN dla maksymalnej anonimowości.

Otrzymujesz 10 kredytów dziennie za darmo, 3 tys. miesięcznie za 20 USD miesięcznie, płatność jest całkowicie oddzielona od serwera AI. Szybko zdałem sobie sprawę, że potrzebuję konta premium. Można też zamieniać tekst na obraz, jeśli kogoś to interesuje. Jest... w porządku (nie mogę go zmusić do wygenerowania faceta w masce gazowej, jakby nie wiedział, co to jest lol). Trzyma się fotorealizmu i nie pamięta ostatniej rzeczy, którą zrobił, więc nie można zrobić zestawu zdjęć, na przykład jednej osoby, co wydaje się niechlujne, ale obrazy nie są tak naprawdę ważne dla tego, do czego większość z nas go używa.

Nie zdarzyło mi się jeszcze zadać pytania, na które nie potrafiłby odpowiedzieć, to Gemini Google'a, ale z wyłączonym gubernatorem, nie marnuje też zbyt wiele czasu na problemy związane z bezpieczeństwem i prawem, co uważam za bardzo przydatne, ponieważ większość moich pytań zadaję, ponieważ nie chcę pytać kogoś w pierwszej kolejności HA.

Korzystałem również z nowej sztucznej inteligencji DuckDuckGo, która również jest dość dobra i dostajesz przyzwoitą liczbę kredytów za darmo, jest również anonimowa.

Te narzędzia mogą naprawdę pomóc, gdy masz "głupie" pytanie, którego nie chcesz nikomu zadać (nie ma głupich pytań, tylko te bez odpowiedzi) lub nie chcesz zawracać sobie głowy całym forum, zwłaszcza w moim przypadku, mam ich wiele...

To tylko mały wkład, ale mam nadzieję, że komuś się przyda.

Jak mi ostatnio przypomniano: WIEDZA TO POTĘGA!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Żałowałem, że zapłaciłem za ChatGPT po tym, jak każde zadane przeze mnie pytanie dawało najbardziej ogólne i niekonkretne odpowiedzi, zawsze na liście, a także za to, jak często mówi "nie mogę tego zrobić / wbrew zasadom", jeśli użyjesz słów uznanych za szkodliwe, takich jak narkotyki. Poprosiłem o listę wszystkich syntetycznych kannabinoidów badanych i stworzonych przez Pfizer, a on kazał mi to wygooglować. Oczywiście google też gówno pokazuje. (DuckDuckGo jest czasami dobre, znacznie lepsze niż Google. Yandex jest również naprawdę dobrą wyszukiwarką).

Co za strata pieniędzy, aby uzyskać dostęp do DALL-E i nie utworzy zdjęcia, ponieważ użyłeś słowa "przerażające".

dzięki za polecenie!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Próbowałem również GPT Premium i miałem podobne doświadczenie, anulowałem następnego dnia. Ze wszystkimi ograniczeniami jest to jak interakcja ze specjalnością pozaszkolną.

Nie wiedziałem o Yandex, dzięki za tego przyjaciela.
Powiedziałem DALL-E, aby zrobił obraz ludzi patrzących w więcej niż jedno miejsce, a on natychmiast powiedział mi, że "nie może zrobić nic, co mogłoby być obraźliwe dla kogoś"? Tak więc zablokowany jest w zasadzie bezużyteczny, ale jeśli chcesz Rap Battle między księżną Dianą i JFK, da ci 5 różnych wersji... To wszystko sprawia, że żałuję, że nie miałem tego gówna, kiedy byłem dzieckiem lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mogę pobrać github, ale ich strona nie działa? Naprawdę ci się podoba? Widzę, że ludzie piszą, że to oszustwo. IDK daj mi znać
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Używam go od ponad miesiąca bez żadnych problemów, chciałbym zobaczyć te komentarze, jeśli mógłbyś je połączyć, chcę się upewnić, że nie muszę ciągnąć tego postu lol

Zabawne, że mam odwrotny problem, mogę znaleźć tylko tę stronę główną, a nie Github.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Z takimi odpowiedziami nie mogłem się powstrzymać od powiedzenia wszystkim lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Właśnie zobaczyłem, że pojawił się na niektórych stronach z recenzjami oszustw podczas wyszukiwania. Spróbuję ponownie i zobaczę, czy strona jest już dostępna. Chcę to sprawdzić
 
Top