Ostra substancja: 3-Me-PVP. Prosimy o zapoznanie się

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Cześć, (Informacje o substancji). Jest to nowo zsyntetyzowany pirolidynofenon.
Informacje o substancji:
Nazwa trywialna: 3-Methyl-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
Jest jak alfa-pvp, ale z grupą metylową na 3. pozycji węgla w pierścieniu fenylowym.

Ta partia jest o wiele gorsza pod względem szorstkości w gardle. Ledwo mogę go wapować w metpipe...

Jest to w 100% jednorodny, biały puszysty proszek. A htye są znane z substancji o wysokiej czystości.
Próbowałem re-x z destylowanym H20, ale nie mogłem go odzyskać ani sprawić, by się skrystalizował. A jestem bardzo doświadczony jeśli chodzi o re-x. Nawet sprzedawca RC miał problemy z ponowną krystalizacją podczas syntezy.

Chcę, aby był mniej ostry...

Chemikalia, które mam w domu:

HCl 30%
NaOH
Destylowane H20

Szkło
Naczynie Re-x
Zlewki szklane x2
Miernik temperatury
Miernik pH
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jesteś prawie gotowy do zrobienia A/B, tylko musisz zdobyć tę benzynę lakową, spirytus mineralny, eter naftowy lub coś niepolarnego. Nie wiem, co byłoby najlepsze. Możesz przepuścić go przez zestaw e-paznokci / bongo i zobaczyć, czy to pomoże.
1. Zmocz trochę i sprawdź pH. Może być bardzo rozbieżne
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Najpierw spróbuję odpowiedzieć.

Moim pomysłem było przekształcenie go w wolną zasadę za pomocą NaOH i wody dejonizowanej. A następnie dodać HCl 30%, aby ponownie uzyskać HCl, a następnie dodać aceton, aby go rozbić. Ponieważ nie mogę wytworzyć gazu HCl :/.

Czy muszę oczyścić wolną zasadę przed ponownym przekształceniem jej w HCl?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH wynosiło 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zakładając, że nie użyłeś tony wody, wydaje się to zbyt podstawowe. Zobaczę, co uda mi się znaleźć w ciągu 2 minut
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Można podgrzać HCl+H20, a gdy H2O odparuje, uwolni się HCl. Nie jest to preferowana metoda, ale została wykonana
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zgaduję, że baza MOŻE być płynna w temperaturze pokojowej lub nieco wyższej i prawdopodobnie unosiłaby się na powierzchni i można by ją zdekantować. Nie ujmując niczego, trudno mi uwierzyć, że neutralizacja i zakwaszenie spowodowałyby zysk netto, każda rzecz w nim po prostu zrobiłaby cokolwiek, a potem wróciła do tego, jak było wcześniej. Mniej więcej
Wstrząsnąłbym bazą z odrobiną wody raz lub dwa.
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Proszę, czy możesz mi powiedzieć, jakie są efekty tego leku w porównaniu z innymi pirosami, takimi jak a-PHP?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
najlepszy sposób oczyszczania piro :

Rozpuść w minimum 99,9 IPA (wcześniej wysuszonym) i umieść we frizerze w -20C na 6-12h i przefiltruj, otrzymasz najczystsze piro jakie kiedykolwiek miałeś, możesz też przemyć je suchym acetonem na filtrze.
 
Top