Question Masz wątpliwości dotyczące mefedronu?

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Chcę omówić kilka rzeczy na temat Mefedronu, mam nadzieję, że poświęcisz mi swoje cenne 10 minut

(1) Czytam syntezę 4mmc przez ostatnie 1-2 miesiące i jestem bardzo zainteresowany produkcją 4mmc. Nie mam żadnego doświadczenia w chemii, ale myślę, że rozumiem 80% procesu i myślę, że mogę to zrobić, uważam to za łatwe "Synteza przez Madre". Co sądzicie o tej syntezie? A może polecacie coś innego?
Potrzebuję łatwej, mniej czasochłonnej i bardziej wydajnej syntezy.

(2) Drugą rzeczą jest to, że nie mogę znaleźć 2b4mp, więc myślę o zrobieniu tego, ale 4-metylopropiofenon jest również regulowany w ____ (nie powiem nazwy kraju, ale zaczyna się od IN i jest to jeden z krajów o największej populacji), ponieważ sprzedawca prosi o dokumenty "certyfikat użytkownika końcowego EUC", aby go kupić. Więc czy znacie jakiś sposób, w jaki mogę uzyskać 2b4mp lub 4-metylopropiofenon nieoficjalnie?

(Wiem, że to głupie, ale czy mamy tu jakiegoś kolegę chemika z mojego kraju?)

(3) Myślę o tym, że kiedy wszystko przygotuję, poproszę o pomoc jakiegoś doświadczonego chemika, na przykład małą grupę lub coś takiego, gdzie po prostu opublikuję zdjęcie, gdy będę zdezorientowany i poproszę o radę (mam nadzieję, że niektórzy z was zgłoszą się na ochotnika).

(4) ten nie jest związany z syntezą, ale jak go spożywać, gdzie mieszkam ludzie mieszają 4mmc z tabaco do żucia (nazywa się rajnigandha) mieszają to i wkładają do ust i robią ślinę (plują), to daje uczucie pieczenia na języku, czuje się bardzo euforycznie i energicznie i to uczucie trwa przez 30 minut lub coś w tym stylu, wypluwają ślinę z ust, a następnie powtarzają to ponownie, 1 gram wystarcza im na 3-4 próby tej metody. Więc co myślicie o tej metodzie konsumpcji i jakie są inne sposoby jej spożywania.


W porządku, dzięki za poświęcony czas, mam nadzieję, że pomożecie mi w komentarzu, to jedno z najlepszych forów, na jakie trafiłem.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Możesz łatwo znaleźć 2B4MP z Chin. Sprzedawca ukryje go, aby nie został wykryty przez indyjskie służby celne. nie potrzebuje żadnych dokumentów
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Dzięki, nie wiedziałem o tym, nawet jeśli custom to odkryje, to czy coś zrobią, czy po prostu to spieprzą?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Musisz zapłacić niewielką kwotę cła, zwykle od kilku do kilkudziesięciu dolarów. Jeśli nie zapłacisz, celnicy nie wydadzą Ci paczki i nie zrobią nic, by ją skontrolować.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Nie mogę znaleźć żadnego dostawcy, czy masz jakieś rekomendacje?

Znalazłem dostawcę 4-metylopropiofenonu, ale dodałoby to więcej kroków do syntezy
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Większość chińskich sprzedawców sprzedaje 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 i MA HCl można łatwo kupić od chińskich dostawców bez żadnych problemów, zapewniają oni odprawę celną i dostarczają towary.

Synteza na zimno jest bardzo łatwa do przeprowadzenia, nie ma potrzeby ciągłego monitorowania temperatury
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top