• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Marijuana News Witajcie moi słowiańscy bracia!

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
W podziękowaniu za serdeczne powitania, które otrzymywałem za każdym razem, gdy odwiedzałem stronę, chciałbym podzielić się niektórymi z moich odkryć.

Mam nadzieję, że nie będę miał z tego powodu kłopotów!
Po prostu próbuję podzielić się tym, co znalazłem z ludźmi, którzy byli naprawdę dobrzy w mojej egzystencji.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wysokiej jakości nasionami chwastów o wysokiej mocy za darmo (nawet za wysyłkę, tak!), daj mi znać w komentarzach!

Pozostała ograniczona liczba nasion za darmo. Mam nadzieję, że niektórzy z was będą mieli szansę je zdobyć, zanim wszystkie znikną! (Proszę, nie bądźcie chciwi i zostawcie trochę dla innych)

Jeszcze raz dziękuję... i proszę, nigdy nie przestawaj robić prędkości i chwastów!

Z wyrazami szacunku,
Niedźwiedź
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dzień dobry, bracie. Jestem zainteresowany udziałem w tej charytatywnej dystrybucji.
 

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Wyślij mi wiadomość, aby poznać szczegóły
 
Top