Pomoc i wsparcie

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Który z nich jest najlepszy spośród 5cladb,,jwh018 i ur144...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.ale nie ma sposobu, abyś mógł go zdobyć w dzisiejszych czasach. jeśli ktoś go sprzedaje, najprawdopodobniej cię oszukuje.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, czy masz jakieś doświadczenie z 7add... mój poprzedni sprzedawca mówi, że ma 7add, ale nigdy go nie doświadczyłem... Robię syntetyczne kannabinoidy, których potrzebuję... 5cl był moim ulubionym... ale bardzo trudno go znaleźć w dzisiejszych czasach... tylko jeden jest dostępny 7add... Muszę wiedzieć, jak silny jest i wart tego.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
nowe z chin są tylko cb2 więc nieaktywne.to gówno.zobacz mój post w wątku 6cl 8fa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add nie jest nowy... jest stary... ale nigdy go nie używałem... więc czy masz doświadczenie w tym zakresie.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jeśli jest z Chin, jest nieaktywny z powodu zakazu atm.its nie jest dobry człowiek, ale możesz spróbować sam.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
A co z Holandią... czy można znaleźć aktywne noidy, ponieważ mój sprzedawca wysłał je z Holandii... tak, wszyscy chińscy sprzedawcy wysyłają nieaktywne i śmieciowe chemikalia oraz oszustów, więc jak to robicie... kupujcie lub syntetyzujcie.Mam tak wiele artykułów na ten temat i mam syntezę idia o ur-144.how o tej metodzie ur144.can mam silny i aktywny noid ur144, że podążam za tymi metodami poprawnie..czy jest ktoś z tego forum początkujących jak ja to zrobić..tnx za uprzejmą odpowiedź.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tak, duże ilości tylko jwh210. małe ilości adbb, ale to tylko 10 g i zniknie. jwh210 to kannabinoid pierwszej generacji i słabszy niż wszystkie najnowsze. ale jest aktywny w przeciwieństwie do wszystkich innych, przynajmniej w dużych ilościach.
 
Top