pomoc amoniak bezwodny

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś może opublikować najlepszy i najprostszy sposób na zrobienie mety metodą bezwodnego amoniaku? Rozumiem, że shake and bake to tak, jakby ktoś miał listę i nie miał pojęcia, co z nią zrobić, wymieszał ją w butelce, a potem wysadził ją w powietrze i zdał sobie sprawę, że żwirek nie był kluczowy i narodził się shake ans bake (wiem, jak uzyskać NH3-). i rozumiem, że lit zawiera dodatkowy wodór, ale po zrobieniu nh3 praktycznie nie wiem dokładnie, co zrobić, gdybym też musiał zgadywać, powiedziałbym, że pigułki w amoniaku i dodać lit, zrobić 3 warstwy i odgazować, ale nie wiem na pewno, nawet jeśli masz całą teorię, praktyczne zastosowanie to zupełnie inna bestia. Znam metodę HI, która jest miejscem, w którym mam pomysły na to, co robić dalej i miałem kilka lat chemii w college'u, naprawdę chciałbym odnowić niektóre domowe rzeczy, zmęczone Levo też pamiętaj, że wszyscy mądrzy spodnie tam prostota jest głównym tematem tego wszystkiego, gdy tylko jest to możliwe, dziękuję.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Amoniak może zabić, spowodować panikę, wymusić błędy i stać się ogólnym utrapieniem poza tym, że jest w porządku, ale jeśli musisz zacząć od ultra małej skali, ponieważ każdy f**** raz z tą metodą, jeszcze nie widziałem nikogo, kto nie ma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie sądzę, abyś miał za sobą kilka lat studiów chemicznych. Użycie rzeczywistego bezwodnego amoniaku jest problematyczne w przypadku metody wstrząsania i pieczenia. Amoniak jest cieczą tylko przy ciśnieniu 100 psi lub temperaturze -40°f, więc umieszczenie amoniaku w plastikowej butelce przy zachowaniu jednego z tych parametrów jest trudne. Można to zrobić, ale trzeba mieć plan. Bardziej popularne jest usuwanie soli amonowej ługiem na miejscu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tak, mówię o rzeczywistych sytuacjach życiowych, a nie w sytuacji laboratoryjnej, musisz być idiotą f******, aby to zrobić, mówię o kradzieży lub kompresji w mniej niż idealnych warunkach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niesamowite, że milion razy widziałem to w butelkach po napojach gazowanych. Łamie mi się głowa na myśl, że butelka po napoju może utrzymać ciśnienie 100 psi, ale w jakiś sposób cały czas widzę ciekły brąz wytwarzany w butelkach po napojach ciekły brąz = rozpuszczone elektrony w amoniaku, można to również zrobić z sodem zamiast litu. ludzie z 2 latami chemii w college'u nazywają to reakcją brzozy. Kradzież amoniaku od rolnika jest prawdopodobnie mniej bezpieczna niż napad na bank z bronią w ręku, rolnicy mają broń i dokładnie wiedzą, co próbujesz zrobić, a istnieje około 25% szans, że zabijesz się przy pierwszej próbie, 10% szans, że zostaniesz zatrzymany na muszce, dopóki nie przyjadą gliny, a 40% szans, że nie będziesz w stanie nawet wyjąć gówna ze zbiornika i włożyć go do czegoś odpowiedniego do kradzieży. TO NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNA RZECZ, JAKĄ KIEDYKOLWIEK ZROBIŁEŚ. Jak już powiedziałem, weź trochę azotanu amonu, siarczanu, chlorku i włóż je do butelki z wodorotlenkiem sodu, chyba że jesteś najszczęśliwszym skurwielem na świecie. Haj wywołany kradzieżą amoniaku jest o wiele silniejszy niż wszystko, co można z niego zrobić
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
W dzisiejszych czasach nie zrobiłbym niczego tak głupiego, użyłbym bezpośredniego uwodornienia palladu na węglu, aby być fantazyjnym, ale najłatwiejszym i najbardziej niezawodnym jest push pull z czerwonym i nie byłem s******* na twojej metodzie, mówiłem tylko obowiązkowe ostrzeżenie, że Brzoza jest bardziej niebezpieczna niż powinna być, ujmijmy to w ten sposób, że wcześniej dostałem pełno amoniaku w laboratorium i powiem, że jest tam razem z fluorem i tak, jednogarnkowa Brzoza lub wstrząsanie i pieczenie weszły do masowego użytku, gdy byłem studentem pierwszego roku. Byłem świeżo upieczonym studentem, więc jakiś czas temu przenieśliśmy się z butelek po napojach gazowanych do gaśnic ze specjalnymi narzędziami, aby móc do nich dotrzeć i odpowietrzyć, ale tam, gdzie mieszkam, nie dostajesz azotanu w zimnym opakowaniu, tylko mocznik, a cały punkt jednej części był wygodny Lubię dyskutować o chemii wraz z prawdziwą chemią świata wraz z podążaniem za wskazówkami skrypt Kitty chemia, bo Bóg wie, że zrobiłem wszystko, czego nigdy nie powinieneś robić, ale może wszyscy nie są tak głupi jak ja.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Wiem, prawda? Ludzie robią czasem najbardziej szalone i niebezpieczne rzeczy, a gdy nie zdarzy im się krytyczny wypadek, wszyscy inni biorą to za dowód słuszności koncepcji i biegną dalej! Czasami gotowałem z kolesiem, który NALEGAŁ, aby wszystko, co robimy, było uwodornione przez jego gaśnicę. Ta sama pieprzona z lat siedemdziesiątych czy coś takiego. Gdy tylko zaczynaliśmy gotować, odkręcał zawór od góry, wrzucał kilka pięści soli kamiennej, wlewał kwas siarkowy, zakręcał zawór, dokręcał go, a następnie wychodził na zewnątrz do słupa telefonicznego i trzymając starą rzecz za pierścień biegnący wokół góry, uderzał nią w bok słupa, powodując duże wgniecenie w boku. Nie mam pojęcia dlaczego, ta pieprzona rzecz miała na górze miernik ciśnienia! Potem wracał i ustawiał gaśnicę w kącie, a następnie zwracał uwagę na to, co wciąż wymagało zrobienia z trwającym syntezatorem. Strasznie mnie to irytowało, bo zawsze, gdy produkowałem lub robiłem cokolwiek, za co mógłbym trafić do więziennego autobusu, byłem cichy, czujny i nasłuchiwałem wszelkich dźwięków, które mogłyby wskazywać na problem... Zasadniczo byłem po prostu zdenerwowany i niespokojny, ale większość ludzi nie mogła tego stwierdzić. Jednak to sprawiało, że byłem trochę nerwowy. I za każdym razem, kurwa, zapominałem o tej przeklętej gaśnicy podczas pracy i za każdym razem mnie dopadała.... Pracowałem sobie spokojnie, w swoim własnym małym świecie, gdy nagle "KLAAANG!!!!" wgniecenie wyskakiwało z boku gaśnicy i przerażało mnie!!!! Jeśli miałem JAKĄKOLWIEK rzecz w rękach, zwykle ją upuszczałem, bo w sekundzie, w której wybuchała
WENT off ny ass was LITERRALY 3 steps towards the door!!!! A potem za każdym razem ten dupek krzyczał: "Gaz jest gotowy!!!" Jakbyśmy, kurwa, czekali na niego czy coś!!!! Boże, ale mnie wkurwiał! I ZAWSZE bałem się, że ten pierdolony skurwysyn zaraz wybuchnie!!! Zdarzyło się to z 5 razy, a potem odmówiłem dalszej pracy z nim. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Zamierzam po prostu zmieszać azotan amonu i wodorotlenek sodu w puszce z gazem, poprowadzić wąż do żwirku dla kotów, a następnie do pojemnika z suchym lodem
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nie chcę rozpoczynać porywającej egzystencjalnej rozmowy teoretycznej lol Myślałem, że jestem już na swoim własnym końcu, ale od tego momentu robi się jeszcze gorzej lol lol o cóż, możesz całkowicie zobaczyć, że korzenie tego wszystkiego zaczęły się w alchemii, a jej wpływ jest wciąż żywy lol bez obrazy, biegam po ulicach rozlewając to gówno ludziom, którzy są narkomanami, którzy nie dbają o to w najmniejszym stopniu. Po prostu szczerze próbuję znaleźć wykonalny sposób na zaistnienie w świecie, a metoda HI jest ledwo opłacalna i faktycznie mam kilka platerowanych palladem płyt, ale wydaje mi się to długą ciemną drogą w dobre dni Zrobiłem kwas azotowy w mojej łazience z zimnymi okładami i miriatic i nie chcę skończyć z garścią Levo fucj, że frajerskie gówno polar pure powraca, ale musisz je zamówić, a ludzie zaangażowani w smurfowanie wystarczającej liczby pudełek będą redonkulous, nie chcę dodawać. jeszcze więcej, a ja nie zarabiam wystarczająco dużo pieniędzy, aby ciężko było mi to spierdolić, a ja po prostu chciałem wiedzieć, co zrobić, gdy już będę miał bezwodny amoniak, mogę go znaleźć gdzie indziej, szczerze mówiąc, po prostu miałem nadzieję na bardziej praktyczne wyjaśnienie bez nawigacji po kilku pieprzonych materiałach referencyjnych, byłbym gdzieś dobrze wentylowany, prawdopodobnie prowizoryczny wyciąg, jeśli to możliwe, nie zajmuje to tylko Oz na dwa pudełka, nawet jeśli musiałbym zrobić małą partię wielu małych partii, to też jest w porządku.
 
Top