HELP! Ukończyłem partię MDMA w skali mikro z nowym PMK, ale nie pachnie prawidłowo, co zrobiłem źle?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tak więc, wykonałem wszystkie kroki, wszystko było bardzo dobre, krok po kroku z sukcesem... ostatni krok, krystalizacja przez destylację - (odparowanie IPA / ksylenu z HCL), kryształy pojawiły się, przyklejone do dna, ale bardzo brązowe.... Następnie, po odparowaniu, próbowałem przemyć acetonem i tylko niewielka ilość brązowego koloru zniknęła, ale dużym problemem jest zapach... nie pachnie jak safrol, w rzeczywistości pachnie jak ksylen, tylko kilka, ale pachnie jak ksylen....

Kryształy, które nałożyłem na podgrzany IPA w nasyconym, aby zobaczyć, jaki rozmiar skorup otrzymam jutro, muszę powiedzieć, że temperatura topnienia jest poprawna w 100%, a yiels był DOKŁADNIE taki, jak opisano w starej recepturze rodu, wszystko było PERFEKCYJNE, Z WYJĄTKIEM ZAPACHU I KOLORU.

Muszę powiedzieć, że nowy pmk, ten woskowy nigdy nie daje idealnie żółtego przezroczystego oleju jak stary, ten nowy KETONE będzie brązowy ... próbowałem wszystkiego, aby wyczyścić, ale wydaje się, że jest po prostu ciemnobrązowy sam w sobie, więc przypuszczam, że bardzo brązowe kryształy są w porządku ... ale PROSZĘ !!!! POMÓŻ MI Z TYM ZAPACHEM, czy coś przeoczyłem? jak pozbyć się ksylenu? samo odparowanie nie wystarczy?

z góry dziękuję
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Suszenie i rekrystalizacja mogą pomóc w teorii. Masz zdjęcie?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

Wypróbowałem wszystkie, wysuszyłem prawidłowo, nawet pod próżnią z chlorkiem wapnia i rekrystalizowałem po przemyciu we wrzącej acetonie... i nic.... przypuszczam, że musi to być nowy wosk .... pachnie jak "cukierek" dopiero po konwersji do MDP2P ma lekki zapach sassy....
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej bracie, próbuję pobawić się mdma
mogę dostać pmk z Chin, ale nie jestem pewien, który z nich powinienem dostać
czy możesz podzielić się ze mną numerem cas nowego pmk, którego używałeś?
dziękuję bardzo!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Wszystkie rzeczywiste prace CAS... Odpowiedziałem ci w prywatnej wiadomości, którą mi wysłałeś
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Aby uzyskać czystość, można użyć adduktu wodorosiarczynu, zamieścimy film, jak to zrobić.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Produkt końcowy jest bardzo dobry, wykonałem TLC, ale problemem jest bardzo ciemny kolor wyniku... nie jest to spowodowane zanieczyszczeniami... płukanie acetonem nic nie robi.... i problem zapachu został naprawiony po rekrystalizacji w nasyconej wodzie.
Mam nadzieję, że ten system może pomóc z kolorem, mój krystaliczny jest prawie czarny, ale doskonały w czystości.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak przeprowadziłeś krystalizację?
 
Top