Pomoc w zaprojektowaniu mechanizmu prostej prasy do tabletek

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej 👋, potrzebuję kogoś, kto pomoże mi dowiedzieć się, jak zaprojektować i zbudować mechanizm wyrzutowy prostej prasy do tabletek CandyLand mini single punch, takiej jak te, które można kupić w kilku chińskich sklepach. Ponieważ trudno jest zaimportować całą maszynę, postanowiłem zbudować ją samodzielnie, ponieważ sama konstrukcja prasy jest dość prosta, a wszystkie części oprócz samej matrycy do tabletek są legalne, tanie i łatwe do kupienia. W nagrodę dla tych, którzy mi pomogli, udostępnię plan budowy jako samouczek całego projektu.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 229
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 198

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, potrzebuję kogoś do pomocy. Sama prasa już działa, ale ponieważ maszyna nie ma płyty podstawy z podajnikiem i mechanizmem wyrzutowym, możliwe jest wytwarzanie tylko pojedynczych tabletek, ponieważ każda pojedyncza tabletka musi być wyrzucana z formy matrycy ręcznie. Próbowałem dowiedzieć się, jak odbudować płytę podstawową, ale niestety nie mogę wymyślić projektu i sposobu odbudowy mechanizmu wyrzutowego, z powodu braku wiedzy mechanicznej / projektowej, utknąłem tutaj teraz. Mam więc nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc, jak zaprojektować i przebudować mechanizm tak, jak pokazano na zdjęciach. Próbowałem znaleźć oprogramowanie ki lub coś podobnego do zaprojektowania tej części, ale nie mogę wymyślić, jak wykonać dokładny projekt mechanizmu, a następnie przebudować go za pomocą części z mojego lokalnego sklepu z narzędziami. Więc może uda mi się opracować to razem ze mną lub wskazać mi kierunek, jak go odbudować.
Jako nagrodę dla tych, którzy mi pomogli, podzielę się planem budowy jako samouczkiem całego projektu wykończeniowego za darmo, a także dostaniesz kilka tabletek xanax lub xtc za darmo! Dzięki!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Musisz kupić go z alibaba, sprzedawca może wysłać w dwóch paczkach, aby nie być podejrzanym przez organy celne
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jeśli kiedykolwiek będziesz zainteresowany, znam również faceta z konkurencyjnymi cenami!

https://imgur.com/a/H8LKmR6
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Mam sprzedawcę, jeśli chcesz kupić, pomogę ci
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jeśli chcesz zbudować tłok, to bzdura
Strata czasu i pieniędzy, bo próbowałem przed tobą i nie dało to rezultatu.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Witam, jestem Marty€mcfly i jestem zainteresowany udzieleniem małej porady. Mam niewielkie doświadczenie w tego typu sprawach. Mechanizm wyciskania tabletek nie jest tak prosty, jak się wydaje.

Zacznij od poznania tego, co tłoczysz, ponieważ istnieje różnica w oczekiwaniach co do cech fizycznych pigułki farmaceutycznej lub produkowanej na ulicy. Fakt, że możliwe jest wyprodukowanie ich w celu zaspokojenia popytu, zależy od fizycznego wyglądu dla klientów.

Pomiędzy dwiema formami, nitem i mechanizmem, w którym płyty wywierają nacisk w dwóch odstępach, należy dokładniej zrozumieć, ponieważ nie chcesz tracić czasu.

Ta maszyna okazała się nie tak łatwa w użyciu💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dzięki za pomoc, ale nie chcę nowej maszyny, potrzebuję tylko sposobu na wyrzucanie tabletek z mojej już działającej prasy, którą sam zbudowałem. Inaczej nie da się wyprodukować więcej niż 10 tabletek w 30 minut.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Mam już działającą prasę do tabletek, muszę tylko dowiedzieć się, jak tabletka jest wyrzucana po naciśnięciu!

Proszę więc o naprowadzenie mnie, jak odbudować ten prosty mechanizm w sposób pokazany na moich zdjęciach.

Jestem pewien, że można to odbudować za pomocą drukarki 3D i / lub umiejętności obróbki metalu.

Niestety na alibaba nie ma sprzedawców, którzy sprzedają tylko płytę bazową z mechanizmem wyrzucającym.

Niemożliwe jest, aby ta maszyna przeszła przez odprawę celną, ponieważ zostanie zatrzymana na poczcie, aby zapłacić podatki, albo zostanę udupiony, gdy spróbuję ją odebrać.

Więc moją jedyną szansą jest odbudowanie tego.

Czy ktoś ma pomysł jak zdobyć plan mechanizmu wyrzucającego?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zamiast wywierania nacisku z jednej strony, potrzebna będzie matryca w kształcie "pączka" (torusa), w której pod koniec cyklu dno matrycy jest odciągane, a górny pręt przepycha tabletkę przez dno. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie pręta łączącego dźwignię z krzywką
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dzięki za wskazówkę!
Posiadam już kształt pączka i foremki, ale jestem w stanie wypchnąć tylko jedną tabletkę z dużym wysiłkiem ze względu na konfigurację, której obecnie używam.
Mam różne pomysły, jak wdrożyć mechanizm lub przynajmniej taki sam jak twój, ale aby to zrobić, potrzebuję dokładnego planu lub przynajmniej zdjęcia dokładnego mechanizmu, aby obliczyć dokładne wymiary lub przynajmniej jak i jakie części muszę zbudować i kupić, aby poprawnie zbudować mechanizm wyrzutowy.
Myślę, że konieczne jest zwiększenie wydajności, aby wypchnąć tabletki z formy do góry.
Mam też książkę o tym, jak powstają różne prasy do tabletek, ale zbudowanie mechanizmu jest trudne (ale nie niemożliwe).
Najlepszą rzeczą byłby ręcznie narysowany lub jeszcze lepiej projekt 3D z dokładnymi pomiarami mechanizmu, aby odbudować każdą pojedynczą część.
Celem jest wyprodukowanie większej ilości tabletek w krótszym czasie.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zdobądź matrycę z otworem, który przechodzi na wylot, zablokuj dno matrycy prętem solenoidu liniowego. Umieść przełącznik przyciskowy na końcu skoku dźwigni, który po aktywacji (dźwignia całkowicie do przodu) nic nie robi, ale po dezaktywacji (zacznij ciągnąć dźwignię do tyłu) solenoid aktywuje się, przesuwając pręt w górę przez matrycę i wypychając pigułkę. Nie ma potrzeby wytwarzania skomplikowanych części.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Wiesz, że przydałaby mi się tutaj pomoc? Chciałbym uzyskać wzór na roztwór polimeru do moich tabletek. Mam maszynę do panningu i opryskiwacz/sprężarkę powietrza, ale potrzebuję przepisu na płynny roztwór do powlekania tabletek.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dzięki za pomoc, ale nadal muszę wymyślić, jak odbudować płytę bazową + mechanizm wysuwania, jak widać w moim pierwszym poście. Pozdrawiam
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Wyciągnę moją płytę bazową i zrobię zdjęcia, abyś mógł zobaczyć wymiary.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Czy możesz już powiedzieć mi więcej?
 
You must log in or register to reply here.
Top