Pomocy! Mój D-Meth jest dziwny!!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Przepuściłem gazowy chlorowodór przez mieszaninę D-metalu i acetonu i otrzymałem błyszczący proszek.
Różni się on od proszku chlorowodorku. Przypomina bardzo drobny "lód"!
Chcę uzyskać chlorowodorek mety, a następnie rozpuścić chlorowodorek i rekrystalizować, aby uzyskać duże kryształy!
Ale nie wiem, co zrobiłem źle?
Czy mogę teraz rozpuścić ten drobny lód w wodzie i ponownie go skrystalizować?
Czy też muszę go rozpuścić i dodać wodorotlenek sodu, aby uzyskać olej FB, a następnie zrobić to ponownie?
O Boże, niech mi ktoś powie co mam robić!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy możesz pokazać zdjęcie produktu i ujawnić metodę syntezy? Na forum opublikowano metody krystalizacji w różnych rozpuszczalnikach, w tym krystalizacji wodnej. Lepiej jednak najpierw uzyskać proszek do rekrystalizacji.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Witam, chciałbym tylko wiedzieć, czy "ICE" można bezpośrednio rozpuścić i rekrystalizować za pomocą rozpuszczalnika?
Czy muszę użyć alkaliów do ekstrakcji oleju? Następnie użyć chlorowodoru, aby uzyskać chlorowodorek metamfetaminy, a następnie skrystalizować go w duże kryształy?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Cześć panowie, wykonałem tę samą metodę dwa razy i otrzymałem różne wyniki!
Pierwszy po lewej to chlorowodorek, wiem, że można go rozpuścić w określonej proporcji rozpuszczalnika i rekrystalizować!
Drugi to ta sama metoda, bardziej przypomina kryształ!
Chcę wiedzieć, czy drugi można rozpuścić w rozpuszczalniku, a następnie odparować rozpuszczalnik, aby uzyskać duże kryształy?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top