Pomóż stworzyć mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Cześć przyjaciele, powiedzmy, że mam olej safrolowy i chciałbym wiedzieć, jak mogę zbliżyć się do mda... bez posiadania zbyt wielu urządzeń chemicznych. Mam pompę próżniową i zamkniętą rurkę ze stali nierdzewnej... ale nie mam laboratorium, to byłby bardziej projekt garażowy! ! Chciałbym jak najprostszy sposób, wynik byłby mda ... nie ma znaczenia wielkość kryształów w rzeczywistości wynik może być w proszku, jeśli jest to łatwiejsze do wykonania !!! proszę wyjaśnić w najprostszy sposób, aby zrozumieć, że moja wiedza jest podstawowa lub żadna!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Potrzebujesz wystarczającej ilości szkła i chemikaliów.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Tak, mogę łatwo uzyskać produkty i okulary !!! Chciałbym wiedzieć, jaki byłby najszybszy sposób, będąc noobem w temacie i pracując w garażu!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Dobrze, więc chcesz przekształcić olej safrolowy w mda, proces nie jest tak trudny, ale będzie niebezpieczny ze względu na toksyczność procesu syntezy.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tak więc, wlej do kolby olej safrolowy, w drugiej kolbie wymieszaj NaOH (tak naprawdę nie mam pojęcia, ile oleju masz, aby wiedzieć, ile dodać sody kaustycznej, musisz wiedzieć, ile mililitrów masz oleju i podzielić na 2, słowo kluczowe matematyka). Po wlaniu NaOH dodaj wodę (teraz musisz zwiększyć ilość sody kaustycznej o 2). Teraz wlać wodę, mieszać do rozpuszczenia, dodać do oleju mieszaninę alkaliczną, wymieszać i podgrzać olej z mieszaniną do 65 * C stopni, po pojawieniu się warstwy wierzchniej zatrzymać ogrzewanie, teraz poczekać, aż mieszanina ostygnie do temperatury pokojowej, po ostygnięciu można oddzielić warstwę wierzchnią, za pomocą strzykawki dodać do zlewki, odczekać 4-7 godzin na krystalizację, po krystalizacji dodać 50 ml alkoholu izopropylowego, podgrzać o te same 65 * C stopni, po rozpuszczeniu kryształów można przestać mieszać i podgrzewać, poczekać, aż ostygnie do temperatury pokojowej, po 6 lub 7 godzinach pojawią się kryształy, sprawdzić pH, jeśli nie wynosi 5, przygotować mieszaninę pH, dodać 50 ml acetonu i 2 ml kwasu fluorowodorowego, teraz można dodać strzykawką mieszaninę pH i jednocześnie wymieszać, po osiągnięciu pH 5 można przefiltrować i pozostawić do wyschnięcia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Musisz wytworzyć MDP2P z oleju Safrole, a następnie zredukować go zgodnie z opisem tutaj, ale bez nitrometanu. W ten sposób otrzymamy MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
Przyjacielu, dziękuję bardzo, to najprostsza synteza, jaką kiedykolwiek widziałem ... Mam nadzieję, że to zadziała, spróbowałbym... wynikiem byłoby więcej ziaren niż kryształów, prawda?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tak, ale efekt będzie mniej potężny niż MDA na rynkach.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Nie jest to przewodnik po syntezie MDA. Otrzymasz 1-(3,4-metylenodioksyfenylo)-2-chloropropan lub mieszaninę z izomerem 3-kloropropanu. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tak, ale to jak MDMA lub MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ta substancja nie ma efektów psychoaktywnych, jestem prawie pewien. Nie ma grupy aminowej, która ma powinowactwo do receptorów.
 
Top