Pomoc : Nitrostyren > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Witam wszystkich! Na wielu forach jest wiele informacji, rozmów i luźnych, wiarygodnych syntez omawiających użycie 2 konkretnych odczynników, ale potrzebuję czegoś obiektywnego.

Szukam tego "złotego standardu" syntezy, z którym wszyscy odnoszą sukcesy, używając borohydryku sodu i chlorku miedzi.

Czy mogę po prostu podążać za
BBexperts na jego wideo dotyczącym amfo-redukcyjnego aminowania? (Ten szczegółowo opisujący użycie NaBH4 +CuCl2 ), ale zamiast tego użyj 2,5 DMNS jako substytutu dla pN2P>amfetaminy.
Czy taki układ pozwoli uzyskać właściwą, wydajną redukcję
2,5 dimetoksyNS> 2C-H? jeśli chodzi o procedury i rozpuszczalniki)?

jaki rozpuszczalnik (rozpuszczalniki) są tutaj najlepsze? Niektórzy mówią, że bezwodny. Niektórzy mają wodę i alkohol. Niektórzy mówią, że bez metanolu. Rozumiesz, o co mi chodzi. Internet potrzebuje solidnego praktycznego opracowania.

Jest mnóstwo syntetyków "sprowadzających się" do argumentów. "Albo próbowałem tego i dostałem to. To może działać, ale". I tak dalej.
obiektywny? Nie.
Mógłbym być tak błogosławiony, aby usłyszeć szept" jaki jest "złoty standard" pocałowany przez Jezusa, pieszczony przez Buddę syntezatora? "
(Proszę, żadnych syntezatorów molestowanych przez Moroniego. )
Mam już tego dość. ;)

dużo miłości ludzie.
Twój wkład zostanie przyjęty z wdzięcznością.

trzymaj się,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
beta nitrostyreny są znacznie bardziej zróżnicowane w redukcji, na przykład amalgamat glinu po prostu nie zadziała (obiecuję... przynajmniej nie tą samą metodą, co w przypadku p2np), możesz spróbować NaBH4/Cu++, ale proszę, zrób to na małą skalę, aby nie marnować, ponieważ nie ma powodu, dla którego uważam, że powinno to działać dobrze. Moją najlepszą radą jest, abyś zdobył RedAl (bismethoxyethoxy aluminium hydride), który jest dostępny w 65-70% zawiesinie w toluenie i nie jest piroforyczny, drugim sposobem jest LiAlH4 klasyczną drogą. Powodzenia i bądź bezpieczny!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
co z Amberlight? Żywice jonowymienne najwyraźniej po zaimpregnowaniu borohydrykiem sodu są skuteczne w tej redukcji, ale po raz kolejny niedobór informacji. Myślisz, że wygoda może podnieść brwi, ale niewiele o tym słyszałem.
 
View previous replies…

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 w postaci chlorku


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Zamieszczę kilka testów. To jest cholernie fajne. Jeśli zadziała
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Sam chciałem uzyskać te same odpowiedzi, mam nadzieję, że ktoś odpowie z nieco większą wiedzą na temat tej syntezy
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
sprawdź niżej w wątku.... V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Trudno uwierzyć, że jest tak wiele informacji na ten temat, ale żadna z nich nie prowadzi do dobrych wniosków, albo dupek, który reklamuje chlorek niklu, musi zrujnować rozmowę, albo po prostu nie dochodzą do konkluzji. Kiedy ktoś publikuje test, ktoś musi coś o nim argumentować, więc naprawdę trudno jest powiedzieć, co tu działa.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Wiem, że tak samo jest ze mną, szukałem wszędzie syntezy z użyciem NaBH4 i cucl2, ale tak naprawdę nie mogę znaleźć niczego konkretnego, co ktoś zrobił.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dlaczego po prostu nie podążać za Shulginem co do joty? Obawy związane z LiAlH?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Brak dostępu do LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl lub nie mogę polecić żadnej innej rzeczy, która mogłaby przynieść sukces (H2 pod wysokim ciśnieniem i Pd/C, ale jest to poza zasięgiem małych laboratoriów i znacznie bardziej niebezpieczne).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
W książce Vogela znajduje się procedura, którą z powodzeniem zastosowałem. Powodzenia!

P.S. postaraj się nie podpalić...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Wielkie uznanie. Jest to ładna skalowalna redukcja, która jest tak wygodna, że prawie zbyt dobra, aby mogła być prawdziwa. Pomyślałem, że się podzielę, ponieważ dla mnie jest to nowość. Przynajmniej dla mnie. Jest to pierwsze źródło, w którym znalazłem jakiekolwiek źródło omawiające Al i Cu. Jeśli pomoże to jednej osobie, po żmudnych godzinach przeczesywania wątków w poszukiwaniu mniej toksycznej, mniej niebezpiecznej, wydajnej i skalowalnej redukcji nitrostyrenu, to moja praca jest skończona. Nie mam pojęcia, kim może być ta osoba...... Mam nadzieję, że nie ktoś zbyt "spontaniczny". hehe ;).
 
Top