Question Pomoc w syntezie A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hej, mam nadzieję, że wszystko w porządku!

Czy ktoś może mi pomóc z syntezą A-PHP? Ludzie mówią, że bardzo łatwo jest to zrobić poprzez syntezę A-PVP.

Mam dostawcę już wykonanego 2-bromo-1-fenyloheksan-1-onu, pirolidyny, octanu etylu i kwasu solnego

Czy powinienem podążać tylko za aminowaniem syntezy A-PVP?

Zapraszam do pomocy, powinniśmy rozwijać się razem 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Potrzebuję również WYPRODUKOWAĆ A-php, czy masz przepis na składniki?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mogę ze szczególną starannością pomóc w zrozumieniu myśli, wskazać co kupić i pomóc w całej syntezie (trzeba kupić heksanofenon, chlorowcopochodną, aminopochodną) oczywiście odpłatnie, ale warto powiedzieć, że wszystko co potrzebne jest już na forum. :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
. ale nie chodzi tylko o to, że muszę kupić wszystko inne, jak produkować, wysłać listę składników, a następnie pomóc mi w produkcji
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kup heksanofenon, brom, pirolidynę, silne mieszadło (3600 obr./min) i płytę grzejną, tiosiarczan sodu, węglan sodu, octan etylu, kolbę 2L i chłodnicę oraz kwas solny, aceton, izopropanol to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać więcej pomocy, możesz napisać do mnie wiadomość, ale moja płatność jest cenna, więc musisz dać mi trochę podatku, miłego dnia :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Czy potrzebuję tylko tych składników? Czy nie muszę kupować niczego innego? I jak to ugotować? Potrzebuję wideo lub przewodnika
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Możesz mi wierzyć lub nie, ale tłumaczę to w taki sposób, że małpa może się tego nauczyć. Nie martw się, wkrótce wyjeżdżam na wakacje, więc jeśli wyślesz mi podatek teraz, otrzymasz 50% zniżki.
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok ten przepis z tymi słoikami, ile można zrobić raz 1K? chciał co najmniej 2K wypieku
 
Top