Proszę o pomoc w stworzeniu ADB. Nowy na tym forum. (NOOB)

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
ADB-PINACA ((S)-N-(1-amino-3,3-dimetylo-1-oksobutan-2-ylo)-1-pentylo-1H-indazolo-3-karboksyamid).

1. Roztwór kwasu 1-pentylo-1H-indazolo-3-karboksylowego (100 g) w DMF (1000 ml) potraktowano EDC (1 ekwiwalent), BtOH (1,5 ekwiwalentu), DIPEA (180 g), L-tert-leucynamidem (86 g) i mieszano przez 24 h.
2. Mieszaninę rozdzielono między H2O (2000 ml) i EtOAc (1000 ml), warstwy rozdzielono, a warstwę wodną ekstrahowano EtOAc (2x1000 ml).
3. Połączone fazy organiczne wysuszono (MgSO4), a rozpuszczalnik odparowano pod zmniejszonym ciśnieniem.
4. Surowe produkty oczyszczono przez rekrystalizację, uzyskując 92 g białego ciała stałego (wydajność 63%).

Czy potrzebuję tylko tych składników, aby zrobić partię ADB? Jestem noobem w chemii i nie rozumiem formuły, ale jestem gotów zrobić wszystko, aby się nauczyć. Czy uważasz, że stworzenie syntetycznych kannabinoidów jest możliwe dla nooba? Jakich materiałów potrzebuję? Nie wiem nawet od czego zacząć, a jeśli ktoś chce zrobić to za mnie, zapłacę ci.

Jestem gotów przeprowadzić ten eksperyment tyle razy, ile potrzeba, aby zrobić to dobrze. Mam pieniądze do wydania na sprzęt i surowce. Zrobiłem inny post zeszłej nocy, nie widzę go, nie jestem pewien, czy został usunięty, jeśli nie mogę opublikować tutaj, proszę o wiadomość MOD.

możesz również wysłać mi e-mail, jeśli chcesz mi pomóc lub jak powiedziałem, zapłacę komuś, kto zrobi to za mnie. [email protected]
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tak, potrzebujemy odczynników. Jest coś w Chinach, ale nasi zaufani dostawcy wymagają minimalnych ilości do zamówienia. Napisz na PM, pomogę.
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Właśnie to zrobiliśmy!
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
sprawdź dm!
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
sprawdź dm
 
Top