Oto praktyczne wyjaśnienie dotyczące następnego życia, celu ludzkiego życia, filozoficznych / religijnych faktów, teorii itp.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktyczne wyjaśnienie (na przykład): - Po pierwsze, czy możesz mi powiedzieć o każdej sekundzie od momentu narodzin? (potrzebuję każdego szczegółu sekundowego - co myślałeś i robiłeś w każdej sekundzie).

Czy możesz mi powiedzieć każdy szczegół swojej `1 najtańszej minuty` lub całej godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, roku lub całego życia?

Jeśli nie jesteś w stanie opowiedzieć mi o tym życiu, to jaki masz dowód na to, że nie zapomniałeś o swojej przeszłości i że nie zapomnisz o obecnym życiu w przyszłości?

Faktem jest, że Najwyższy Pan Kryszna istnieje, ale my nie posiadamy takiej inteligencji, aby Go zrozumieć.
Istnieje również następne życie. i już ci udowodniłem, że żaden naukowiec, żaden polityk, żaden tak zwany inteligentny człowiek na tym świecie nie jest w stanie zrozumieć tej Prawdy. ponieważ oni sobie wyobrażają. i nie możesz sobie wyobrazić, czym jest Bóg, kim jest Bóg, co jest po życiu itp.
_______
Na przykład: Twój ojciec istniał przed twoimi narodzinami. Nie możesz powiedzieć, że przed twoimi narodzinami twój ojciec nie istniał.

Więc musisz zapytać matkę: "Kto jest moim ojcem?" A jeśli ona powie: "Ten pan jest twoim ojcem", to wszystko jest w porządku. To jest łatwe.
W przeciwnym razie, jeśli robisz badania, "Kto jest moim ojcem?", szukaj dalej przez całe życie; nigdy nie znajdziesz swojego ojca.

(Teraz może... może powiesz, że będę szukał mojego ojca z DNA, albo udowodnię to za pomocą zdjęć, albo wielu innych rzeczy, które dostanę od mojej matki i udowodnię, że kto jest moim prawdziwym ojcem). Musisz więc wierzyć autorytetowi. Kto jest tym autorytetem? Ona jest twoją matką. Nie możesz twierdzić o żadnych zdjęciach, DNA lub wielu innych rzeczach bez autorytetu (lub twojej matki).

Jeśli pokażesz DNA, zdjęcia i wiele innych dowodów od innych kobiet niż twoja matka, to jaki jest pożytek z tych dowodów?} )

Tak samo musisz podążać za prawdziwym autorytetem. "Cokolwiek powiedziałeś, akceptuję to", wtedy nie ma żadnych trudności. Zostałeś zaakceptowany przez Devalę, Naradę, Vyasę i sam przemawiasz, a później wszyscy acaryowie to zaakceptowali. Więc będę podążał.
Będę musiał podążać za wielkimi osobistościami. Z tego samego powodu matka mówi, że ten pan jest moim ojcem. To wszystko. Zakończ sprawę. Gdzie jest konieczność prowadzenia badań? Wszystkie autorytety akceptują Krsnę, Najwyższą Osobę Boga. Ty to akceptujesz; wtedy twoje poszukiwania Boga są zakończone.

Dlaczego miałbyś marnować swój czas?
_______
Wszystko, czego potrzebujesz, to usłyszeć od autorytetu (tak jak matka). I usłyszałem tę prawdę od autorytetu "Śrila Prabhupada", on jest moim mistrzem duchowym.
Nie mówię tych wszystkich rzeczy od siebie.
___________

na tym świecie nikt nie może być pełen pokoju. to jest cały fakt.

Ponieważ wszyscy cierpimy na tym świecie z powodu 4 problemów, którymi są choroby, starość, śmierć i narodziny po narodzinach.

Powiedz mi, czy naprawdę jesteś szczęśliwy? Nie możesz być szczęśliwy, jeśli zignorujesz te 4 główne problemy. wtedy nadal będziesz zmuszony przez Naturę.
___________________

Jeśli naprawdę chcesz być szczęśliwy, to przestrzegaj tych 6 rzeczy, które są następujące: żadnych niedozwolonych używek, żadnego chodzenia po mieście, żadnych dywanów (żadnej herbaty i kawy), żadnego jedzenia mięsa (żadnej cebuli i czosnku).

Piątą rzeczą jest to, że cokolwiek jesz, najpierw ofiaruj to Najwyższemu Panu Krysznie. (Jeśli wiesz, czym jest Guru parama-para, ofiaruj im jedzenie, a nie bezpośrednio Najwyższemu Panu Krysznie).

i 6. "Najważniejszą rzeczą" jest intonowanie "hare krishna hare krishna krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama hare hare".
_______________________________
Jeśli nie jesteś w stanie podążać za tymi 4 rzeczami, bez nielegalnego seksu, bez chodzenia po mieście, bez dywanów, bez jedzenia mięsa, to nie martw się, ale intonowanie tego świętego imienia (Hare Kryszna Maha-Mantra) jest bardzo i bardzo ważne.

Intonuj "hare kryszna hare kryszna kryszna kryszna hare hare rama hare rama rama rama hare hare" i bądź szczęśliwy.

Jeśli nadal mi nie wierzysz, intonuj dowolne inne imię przez 5 minut i intonuj to święte imię przez 5 minut, a zobaczysz efekt. Obiecuję, że to działa i intonowanie co najmniej 16 rund (każda runda 108 koralików) maha-mantry Hare Kryszna dziennie.
____________
Nie ma tu mowy o cytatach ze świętych ksiąg, osobistych doświadczeniach, wierze czy przekonaniach. Zgadzam się, że czasami wiara jest również ślepa. Oto już praktyczne wyjaśnienie, które już udowodniło, że wszyscy inni na tym świecie są niczym więcej niż zajętymi głupcami i totalnymi idiotami.
_________________________
Źródło(a):
Każdy `1 jest już ślepy na tym świecie i jeśli podążysz za innym ślepym, oboje wpadniecie w dziurę. więc spróbuj podążać za osobą, która ma duchowe oczy, która może poprowadzić cię na właściwą ścieżkę. (Moim autorytetem i przewodnikiem jest mój Mistrz Duchowy "Śrila Prabhupada").
_____________
jeśli chcesz zobaczyć rzeczywisty cel ludzkiego życia, zobacz ten link : ( triple w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {zakładka })
przeczytaj go w całości. ( Obiecuję tylko czytelnikom tej książki, że otrzymają każdą pojedynczą odpowiedź, którą chcą wiedzieć o tym, dlaczego jestem w tym materialnym świecie, kim jestem, co stanie się po tym życiu, co jest najlepszą rzeczą, która uczyni ludzkie życie doskonałym i czym jest doskonałość ludzkiego życia. ) Celem ludzkiego życia nie jest życie jak zwierzę, ponieważ każdy obecnie robi 4 rzeczy, którymi są spanie, jedzenie, seks i strach. Celem ludzkiego życia jest uwolnienie się od narodzin po narodzinach, starości, chorób i śmierci.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bardzo interesująca lektura!
 
Top