Cześć chłopaki, mam pytanie, jak mogę zamienić olej z mety w kokainę?

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Zsyntetyzowałem metyloaminę i p2p, a następnie otrzymałem olej metylowy z Nabh4

Przyjaciele, chcę zamienić olej metylowy w kokainę. Jeśli zrobię ph 6, włożę do zamrażarki i zmieszam z 70% kofeiny, to będzie kokaina?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nie ma sposobu na przekształcenie metamfetaminy w kokainę.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nie użyję kofeiny, napisałem to przez pomyłkę, przyjacielu, musi być jakaś metoda, robi się to z amfetaminą, dlaczego nie z metamfetaminą?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Witaj przyjacielu, chcę mówić z szacunkiem, ale: jak zamierzasz przekształcić amfetaminę w kokainę, przyjacielu? To są dwa zupełnie różne produkty, to co proponujesz jest tak absurdalne jak powiedzenie: jak mogę zmienić psa w kota? Proszę, tutaj dyskutuje się na poważne tematy i jeśli nie jesteś w stanie sprostać zadaniu, to trzymaj się z daleka od pisania absurdalnych i bezsensownych rzeczy.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Stary, ta metoda jest prawdziwa, czy wiesz, jak to się robi, nie komentuj, jeśli nie wiesz.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nie chcę zrozumieć, jak metamfetamina jest przekształcana w kokainę, ale jak metamfetamina jest używana jak kokaina.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Jak już zostało powiedziane, są to dwa zupełnie różne produkty. Nie mam nic więcej do dodania.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Czy możliwe jest uzyskanie czystego speeda z oleju metylowego?
Przestałem dodawać kofeinę, nie wiedziałem, że jest szkodliwa dla zdrowia
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Chcę go używać nosowo, metaamfetamina nie jest zbyt popularna w moim kraju.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

To jest śmieszne, ale z tego co zrozumiałem, to on chce produkować amfetaminę, a nie kokainę.😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Tak, myślę, że chce wiedzieć, jak zamienić swoją wolną zasadę w sól chlorowodorkową.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Na tym forum znajduje się przewodnik pod tym linkiem: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/

"Produkcja chlorowodorku metamfetaminy.
Zacznij teraz bulgotać w 1000 ml HCprzez 2 L kolbę Schlenka (lub kolbę okrągłodenną z szybkozłączką próżniową), podczas gdy ta 2 L kolba stoi w łaźni lodowej na mieszadle magn. i energicznie miesza. Często sprawdzać pH, kontynuować do pH 6. Przelać zakwaszone 1000 ml do kolby odparowującej o pojemności 2 l i umieścić w urządzeniu Rotavap. Prędkość ~100 obr/min, t° = 80°C, niewielka próżnia = 0,8 bara (wystarczy aspirator strumienia wody), aby utrzymać kolbę. Po oddestylowaniu prawie całego DCM, zawartość kolby nagle zmienia kolor z ciemnego miodu na kremowo-mleczny i wysycha, tworząc okrągły placek na dnie. Usunąć ~0,5 l DCM, znajdującego się teraz w kolbie kolektora, i ponownie zawiesić pustą kolbę. Teraz włącz pełną próżnię, aby usunąć ostatnie ślady wody.

Czyszczenie przez 3-krotną rekrystalizację: wlej minimalną ilość gorącego (40°C) suchego DCM (lub suchego 98%+ etanolu) do kolby, aż rozpuszczą się ostatnie resztki suchego materiału, a następnie dodaj 4x tę ilość DCM w postaci suchego acetonu. Zamknąć korkiem i umieścić na 1 godzinę w zamrażarce. Utworzy się stała, brudnobiała masa krystaliczna z warstwą ciemnoczerwonego płynu na wierzchu. Zdekantuj płyn i powtórz ten krok jeszcze 2x i 2 godziny. Po raz ostatni otrzymano śnieżnobiałe kryształy racemicznego chlorowodorku metamfetaminy. Sucha masa = 141,5 g, wydajność bliska ilościowej".

Inny sposób z mniejszą ilością sprzętu i bez gazu hcl również na tym forum: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Wystarczy poczytać.
 
Top