Jak "heroiczna dawka" psychodelików może być terapeutyczna

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Jak "heroiczna dawka" psychodelików może być terapeutyczna, wyjaśniona przez profesora Johnsa Hopkinsa.
Przygotuj się na oszołomienie umysłu, ponieważ psychodeliki powracają! Zgadza się, ostatnie badania ujawniły, że narkotyki takie jak LSD i psylocybina mogą być skutecznym sposobem leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i zespół stresu pourazowego. A co najlepsze? W przeciwieństwie do tradycyjnych leków przeciwdepresyjnych, niektóre osoby zauważają długotrwałą poprawę objawów już po jednym zażyciu.

Ale co takiego jest w tych substancjach, że czynią je tak terapeutycznymi? W tym miejscu wkracza profesor Johns Hopkins Matthew W. Johnson - gwiazda badań naukowych, który bada uzależnienia, psychodeliki i inne substancje zmieniające umysł. Jego misją jest odkrycie sekretów tego, dlaczego "heroiczna dawka" tych narkotyków może tak bardzo zmienić życie niektórych osób.
Zobacz wideo!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Wziąłem magiczne grzyby tylko jeden (około pół średniej wielkości) i to było piekielne doświadczenie, cóż, kiedy wziąłem to przez około 20-30 minut, wszystko było dobrze, ale potem, co się stało, nie pamiętam, że przedawkowałem i zasnąłem, ale obudziłem się po 9-10 godzinach i nic nie pamiętam (tylko słaba narracja doświadczenia).
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Miałem też szalone doświadczenia z heroicznymi dawkami grzybów.
Wciąż pamiętam bardzo wyraźnie, że wyrwałem się z rzeczywistości i zobaczyłem obce humanoidy.
Mówiąc, że tak się dzieje, jeśli zjesz całe pudełko....
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Nasza myśl:
To szaleństwo w czystej postaci. Oboje zażyliśmy LSD i wiemy, dlaczego to szaleństwo.

Wyobraź sobie to:
100ug LSD jest jak patrzenie przez okno na inny wymiar.
200ug LSD to otwarcie okna i wystawienie głowy na zewnątrz.
300ug LSD jest jak wyrwanie z komfortu i wrzucenie do tego wymiaru.
400ug LSD (masz przejebane)
500ug LSD jest jak rozmowa z półbogami i gównem, spotkanie z mieszkańcami tego nieznanego wymiaru.
600ug + Ascend i albo odrodzisz się jako święta istota wśród ludzi, albo zatracisz się w kompletnej psychozie i już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem, pozostaniesz z długą traumą / lękami.

Jasne, że psyche jest fajna i w ogóle, ale nie zapominaj o negatywnych skutkach, mogą nie być fizyczne, ale psychiczne są tonami.
 
Top