how am i gonna take ketamine

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mam ten z apteki, to zastrzyk IM / IV, jak mam go wziąć, proszę o szybką odpowiedź, potrzebuję go
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 928

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Musisz wysuszyć ciecz w sposób naturalny lub za pomocą zewnętrznego ogrzewania, istnieje wiele różnych metod. Po wysuszeniu otrzymasz biały proszek K HCL.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
czy nie mogę tego po prostu wstrzyknąć?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
i czy powinienem brać całe 500mg?

i czy możesz podzielić się ze mną procesem proszku k hcl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, możesz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Powiedziałem ci, że musisz wysuszyć płyn z fiolki.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Cześć, możesz go wstrzyknąć, to chyba najłatwiejszy sposób i jest już przygotowany do wstrzyknięcia. W eksperymentach nad antydepresyjnym działaniem ketaminy zwykła dawka ketaminy podawanej dożylnie wynosi około 50 mg, więc sugerowałbym zacząć od tej dawki, a następnie zwiększyć ją w razie potrzeby. W oparciu o to i doustną biodostępność ketaminy (która wynosi tylko około 25%) raz spróbowałem 200 mg doodbytniczo. Cóż, biodostępność doodbytnicza jest prawdopodobnie znacznie wyższa niż doustna, ponieważ wszedłem w tak zwaną dziurę K, nie będąc w stanie się poruszać przez około 20-25 minut. To była kompletna dysocjacja. Zacznij od niskich dawek i zwiększaj w zależności od reakcji, w zależności od tego, do czego chcesz go używać. Jeszcze jedna rzecz. Nie jedz przed użyciem! W powyższym doświadczeniu wyszedłem z dysocjacji z okropnymi nudnościami i wymiotami. Mam nadzieję, że to pomoże.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Czy interesuje Cię tylko dawka rekreacyjna, czy coś więcej?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Ketamina jako lek ma silniejsze działanie i mniejszą dawkę aktywną niż jej formy uliczne. Nie należy przekraczać pojedynczej dawki 40-50 mg w zależności od masy ciała przy dożylnym stosowaniu tego leku. Wyższe dawki mogą wysłać cię prosto do K-hole. Lepiej jest używać dożylnej ketaminy pod kontrolą znajomego opiekuna.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tak, to jest dawka, którą znalazłem również dla drogi dożylnej. IM jest taki sam, tylko wolniej działa. Prawdopodobnie można go pić doustnie (w tej formie), ale jak wspomniałem wcześniej, biodostępność doustna jest raczej słaba, więc straciłbyś większość w ten sposób. Nie przeprowadzono zbyt wielu badań dotyczących stosowania doustnego jako środka przeciwdepresyjnego (chociaż byłoby to przydatne), jest on sprzedawany tylko jako spray do nosa.

Sugerowałbym, aby nie suszyć i nie wciągać go w takiej postaci, ponieważ pH jest lekko kwaśne 3,5-5,5 i pali jak diabli.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Co jest nie tak z ludźmi w tym wątku? Oczywiście, że nie powinno się jej wstrzykiwać. Ketamina jest silnym dysocjacyjnym środkiem znieczulającym, a jeśli nie wiesz dokładnie, jaka jest twoja dawka, możesz łatwo stracić przytomność, jeśli weźmiesz ją drogą dożylną. Nie jest to niebezpieczne, ponieważ ketamina nie tłumi oddechu, pulsu ani ciśnienia krwi, jak większość innych środków znieczulających (dlatego jest WSPANIAŁYM lekiem do stosowania w chirurgii w katastrofalnych scenariuszach), ale może być bardzo nieprzyjemne.

Wystarczy wylać zawartość fiolki na szklaną formę, włożyć do kuchenki mikrofalowej i zagotować wodę. Zeskrob białą sól i umieść ją w odpowiednim pojemniku. Weź mały nóż i nabierz na niego odrobinę proszku, wciągnij go. Po kilku minutach poczujesz efekt. Nie rób zbyt wiele na raz, bo skończysz w K-hole, który jest dość nieprzyjemnym, wysoce halucynacyjnym stanem półświadomości.

Naprawdę mam nadzieję, że nie wziąłeś całej dawki 500 mg. Jeśli tak, nie spodziewam się, że w najbliższym czasie odpowiesz...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Wow, ten wątek to niezły bałagan. Naprawdę lubicie się bawić, co?

A tak na poważnie. Ta fiolka nie jest przeznaczona do podawania dożylnego. Żadne fiolki nie są, ponieważ byłyby przeznaczone do miareczkowania w bolusie dożylnym.

Teraz. Prawdopodobnie możesz, ale będzie gęsty, syropowaty i pali się jak sok z metadonu.

50 mg IM wystarczy, aby zrobić dziurę bez ogromnej tolerancji. W przeciwnym razie wysusz go i pracuj nad nim, wąchając go. Uderza niezwykle szybko podczas wdmuchiwania. Możesz delikatnie uderzyć w tę dziurę.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
OMG ten wątek jest poważny.

jeśli strzelił 500 mg, to czy to była ostatnia rzecz, jaką zrobił?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jasne, ale zalecenie brzmiało 50 mg, a nie 500 mg, co nadal nie jest odpowiedzialne bez znajomości jego masy ciała, rozmiaru i innych czynników

Wciąż mam nadzieję, że ten facet wciąż żyje, będąc tak nieodpowiedzialnym za używanie narkotyków.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Kroplówka to jedyny sposób ;) IM drugi, podłączenie trzeci.

500 mg IV nie zabije cię, chyba że jesteś w wannie. Całkowite marnotrawstwo, ponieważ będziesz w stanie całkowitego znieczulenia, a następnie bardzo zdezorientowany.

W Wietnamie podawali żołnierzom 1000 mg do operacji w terenie. Ludzie podłączają kroplówki z tym materiałem za pomocą strzykawki motylkowej.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

To nie heroina, nie obniża reakcji ośrodkowego układu nerwowego. IE serce i oddychanie nadal działają, ale wszystko inne zatrzymuje się. Największym zagrożeniem i przyczyną większości zgonów jest utonięcie.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Cześć

Mam suszony proszek, ale chcę go wstrzyknąć Jestem lub SC

jaki jest najbezpieczniejszy sposób przygotowania proszku?

Kupiłem sterylizowane ampułki z Amazon z membranami

użyłbym 0,9% roztworu NaCl (kupionego sterylizowanego) do rozpuszczenia proszku w proporcji 0,5 ml / 50 mg i wstrzyknięcia go do ampułki z mikrofiltrem (cena? 45 lub mniej?) A następnie ze względów bezpieczeństwa autoklawowałbym ampułki w ateampot do kuchni przez 30 minut w temperaturze 121 ° C i umieścił małą strzykawkę w membranie zamkniętej taśmą z mikroporami, aby para była w stanie wysterylizować wnętrze?

jakieś problemy lub sugestie, aby uczynić to bezpieczniejszym?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Pozdrawiam. Twoje podejście wygląda rozsądnie. Strzykawki i igły w nieuszkodzonym opakowaniu muszą być wysterylizowane i można je uznać za czyste. Wydaje mi się również, że autoklawowanie przez 30 minut to przesada. Wystarczy kilka minut, aby rozłożyć wszystko, co może ulec rozkładowi w temperaturze wrzenia. Nie należy zapominać o czystym miejscu, narzędziach i czystych rękach podczas przygotowywania i wstrzykiwania.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Można go wstrzykiwać domięśniowo (IM), zwykle w uda, lub dożylnie (IV) w zgięcie ramienia.
Masz więcej czasu na wyjęcie igły i przygotowanie się (1-5 minut), gdy robisz to IM, podczas gdy IV uderza cię natychmiast, a także zapewnia natychmiastowy pośpiech, podczas gdy wstrzyknięcie IM będzie bardziej subtelne.
Jeśli jest to twój pierwszy raz, poleciłbym IM, ponieważ IV jest łatwiejszy do zepsucia, a także bardziej niebezpieczny, jeśli popełnisz błąd.
Biodostępność jest prawie taka sama (może wyższa w przypadku IV, ale nie jest znacząca) Wolę robić to IV, ale będą chwile, kiedy obudzę się na krześle z igłą wciąż w mojej żyle podczas robienia dużych dawek.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nie trzeba go również podgrzewać, ale można dodać sól, jeśli nie rozpuszcza się dobrze (nie używam żadnej)
Biorę nakrętkę do butelki, do której wlewam trochę sterylnej wody i pobieram około 0,4 ml wody do strzykawki, a następnie biorę ketaminę (0,1 = zaciemnienie, 0,07 = średnia dawka) i rozgniatam ją za pomocą pomarańczowej nasadki strzykawki w szklanej szalce Petriego, a następnie dodaję wodę ze strzykawki.
Rozpuścić ketaminę i wprowadzić ją do strzykawki.
Naprawdę zajmuje mi to tylko 2 minuty.
Od około 0,5 dawka będzie określać czas trwania i mniej intensywność.
W przypadku zastrzyków IM najpierw zlokalizuj mięsień obszerny boczny, a następnie wyczyść go alkoholem, a następnie rozluźnij go i wciśnij w niego igłę pod kątem 90 stopni, zasysając strzykawkę, a jeśli pojawi się krew, oznacza to, że trafiłeś w naczynie krwionośne, więc wyjmij je i zastosuj ciśnienie. Jeśli krew nie powraca, można nacisnąć tłok w stałym tempie i wstrzyknąć go, a następnie zdezynfekować obszar i masować miejsce wstrzyknięcia, a na koniec ułożyć się w wygodnym miejscu.
W przypadku zastrzyków dożylnych zdezynfekuj obszar, w którym znajduje się środkowa żyła łokciowa i wciśnij ją pod kątem 45 stopni (w zależności od głębokości).
Sprawdź, czy krew powraca, jeśli tak, to jesteś w żyle (jeśli używasz opaski uciskowej, rozwiąż ją, w przeciwnym razie może to spowodować rozerwanie żyły, upewnij się, że nadal jesteś w żyle po zdjęciu opaski uciskowej) wstrzykuj w stałym tempie, nie za szybko, nie za wolno.
Zdezynfekuj obszar.
Pij dużo wody, weź gorący prysznic lub zrób kilka pompek, aby uzyskać bardziej widoczne żyły.
Jeśli pojawi się guzek z powodu nieudanego zastrzyku, natychmiast nałóż gorący ręcznik na miejsce wstrzyknięcia i kontynuuj to przez cały dzień.
Kontynuuj nakładanie gorącego ręcznika na miejsce wstrzyknięcia co około 6 godzin, aż guzek zniknie.
Jeśli guzek nadal rośnie i jest gorący po 3 dniach, należy udać się do szpitala w celu usunięcia ropnia, ponieważ może to spowodować inne problemy.
Zawsze używaj nowych, sterylnych igieł i nie pomijaj dawek!
 
Top