Jak mogę zwiększyć lub nawet podwoić objętość kokainy?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
MAM DWA PYTANIA:

1 - Jak mogę zwiększyć objętość kokainy? To znaczy, jeśli mam 1 kg, czy mogę zwiększyć lub nawet podwoić ten 1 kg?

2 - Czy mogę stworzyć połączenie innych pierwiastków, aby wyprodukować fałszywą kokainę, ale z takimi samymi wynikami kokainy?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mogę doradzić skoncentrowanie się na innych sposobach zwiększenia zysków. Praktyka pokazuje, że sukces odnoszą tylko ci, którzy są odpowiedzialni za jakość produktu i świadczonych usług.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Podnieś cenę i utrzymaj wysoką jakość...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Pochodzę z Ameryki Południowej i tutaj kokaina i tańsze narkotyki są zbyt łatwe do znalezienia. Jest wielu dilerów narkotyków, którzy sprzedają kokainę zmieszaną z dużą ilością gówna, a klienci po prostu szukają haju... jeśli jest "mocny". Czasami sprzedają trochę kokainy z czymś innym
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To niczego nie zmienia.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Polecam
zalecam, aby jakość była dobra, co może zwiększyć zyski
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Odpowiedź brzmi: tak. Możesz zrobić jedno i drugie. Będąc kutasem i rozcieńczając swój produkt. Ale to, że możesz, nie oznacza, że powinieneś. Po prostu nie rób tego. Nie bądź taki.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Cześć, tak, lepiej jest oferować dobrą jakość, ale na niektórych rynkach jest to niemożliwe, w tej strefie środkowej Ameryki jest pełno produktów, ale jakość ORAZ cena jest niższa 6 lub 7 miesięcy temu, widzisz przyzwoity materiał i ceny w przyzwoitej formie, ale w dzisiejszych czasach wszyscy ludzie proszą o dobrą cenę, jakość musi tylko przejść dowód pęknięcia, a garść zafałszowań przechodzi ten dowód. Jeśli przyniesiesz dobry materiał, nikt cię nie kupi, ponieważ musisz podnieść cenę, A jaka jest twoja opcja? Zafałszowany produkt Jedno pytanie, czy jest to sprzeczne z zasadami, powiedz, jak to zrobiono, nie chcę być zbanowany, podoba mi się ta strona
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jasne, że to możliwe, ale po co? Chcesz wydymać ludzi, by zarobić kilka dodatkowych dolców? Powodzenia. Wiele osób zażywających narkotyki i tak ma pecha, a ty chcesz ich jeszcze bardziej prześladować, sprzedając im śmieci? To popieprzone i jeśli to zrobisz, mam nadzieję, że nauczysz się na własnej skórze.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Myślę, że to, co opisujesz, to zwykła ekonomia. Może darknet otwiera dobrą podaż i ludzie domagają się lepszych produktów po niższych cenach. Zrób coś innego, bądź kreatywny. Na KAŻDYM rynku jest konkurencja. Nie nadepnij na swój towar. Nie fajnie.
 
Top