Question Jak "odkryłeś" chemię badawczą?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Zapoznałem się z chemią badawczą, gdy pewnego dnia szukałem informacji na temat Bromazu, jego profilu bezpieczeństwa i legalności.
Nie mam dyplomu z chemii ani niczego pokrewnego, aby móc naprawdę zaangażować się w badanie tych substancji, ale nadal uważam to wszystko za bardzo intrygujące.
Jestem ciekaw, jak wszyscy dowiedzieliście się o tym forum i ogólnie o RC.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nazywa się to farmakologią. Jeśli porównasz wiele leków o podobnym działaniu, zauważysz, że mają one wspólne podstawowe struktury. Nazywane są one rusztowaniami. Popularne rusztowania obejmują fenyloetyloaminy, amfetaminy, podstawione fenyloetyloaminy (patrz Phikal autorstwa Alexandra Shulgona), metamfetaminę, psychostymulanty mdxx, wszystkie oparte są na fenyloetyloaminach. Są one bardzo podobne do katacholamin, takich jak dopamina, noradrenalina i serotonina. Katynony to kolejne psychoaktywne rusztowania. Słowa kluczowe badań ; uprzywilejowane rusztowania leków i farmakoterapia
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Natknąłem się na rcs poprzez przyprawy, wiedziałem, że efekt nie może pochodzić z ziół, więc zacząłem się informować.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-drugs. RC-scene. Krzywa uczenia się wzrosła w celu uzyskania korzyści z paczki z Chin
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Otrzymałem wiadomości o pogodzie od firm chemicznych, które wpuszczały na rynek produkty z szarej strefy, a następnie przeniosłem się do Japonii, która ma napędzający rynek 2006, wcześniej były to głównie informacje ustne i gazety medyczne o opatentowanych chemikaliach, które zostały stworzone i nie zostały przetestowane
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Od 17 lat zajmuję się badaniem nowych substancji psychoaktywnych. Niestety, większość krajów wdrożyła przepisy dotyczące analogów, które sprawiają, że nasza działalność jest nielegalna. Wciąż jednak zakładam, że na rynku narkotykowym dojdzie do rewolucji i zostaną odkryte nowe klasy substancji, tak jak miało to miejsce dawno temu w przypadku JWH
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mam nadzieję, że threedos będzie obiecujące 3cb jest prawie gotowe nienawidzę tego
nomenklatury
Tcb2 również się rozwija wraz z kilkoma niepotrzebnie lotnymi związkami strukturalnymi, które słyszałem, że cokolwiek innego mi się podoba lub słońce po prostu wali mnie w tyłek.
 
  • Like
Reactions: vis
Top