Question Jak trudno jest importować pastę na bazie koki lub chlorowodorek kokainy z Ameryki Łacińskiej do Europy?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jak trudno jest uniknąć kontroli celnej i znaleźć poważny i legalny kontakt (bez bycia oszukanym) w miejscu pochodzenia, który jest skłonny eksportować do Europy?
dziękuję wszystkim!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Witam. Jestem z Ameryki Łacińskiej i mam dostęp do kokainy 98%, potrzebuję poważnego kontaktu z kimś z Europy
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jeśli jesteś oszustem, będzie ci bardzo trudno mnie oszukać, ponieważ jestem ekspertem w dziedzinie oszustw.
dziękuję!!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nie jestem oszustem, po prostu chcę uczciwego kontaktu od kogoś z Europy, abyśmy mogli razem zarabiać pieniądze
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Możesz użyć BB Escrow do swoich transakcji, aby uniknąć oszustwa.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Być może nie jesteś oszustem, ale jak dotąd mogę wejść na strony, na których to produkują, żadna nie osiąga 98% To tylko komentarz przyczyniający się do mojej wiedzy
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mówię o 98%, aby powiedzieć, że produkt jest wysokiej jakości, ale niekoniecznie będzie to 98%... Może to być 95%, 93% 96%, ale potwierdzam, że jest najlepszej jakości
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ok, rozumiem, tylko jeśli zamierzasz coś zrobić, musisz zrobić wszystko, co możliwe, aby poszło dobrze. Pamiętaj, że podczas wysyłki musisz być bardzo praktyczny, nigdy nie podawaj swoich danych ani miejsca zamieszkania. Poszukaj kogoś kto zrobi to za Ciebie i chce zarobić dodatkowe pieniądze.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mam 1 osobę, która chce coś takiego zrobić, jeśli chcesz to podam kontakt, pogadamy i się dogadamy.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
W ostatnich latach Europa została najechana przez Brazylijczyków i prawdopodobnie otrzymują oni dużo poczty z Brazylii, co jest dobrą okazją do wysłania kokainy razem z całą tą pocztą.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Cześć, jestem z Col. Valle del Cauca, gdzie wszystko jest bardzo tanie

Moim zaleceniem jest, abyś nie robił przesyłek, jest to niezwykle delikatne, masz 95% szans, że policja zapuka do twoich drzwi.

zalecam przewożenie z pasażerem w małych ilościach

Ktokolwiek zapewnia cię, że twój zakup dotrze bezpiecznie do twojego kraju, jest kłamcą Znam tę kwestię bardzo dobrze i zdarzają się tylko dwie rzeczy: ten, kto cię oszukuje lub przyjeżdża policja.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Co sądzisz o wysyłce przez FEDEX w małych ilościach? Przykład: 300g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problemem nie są firmy spedycyjne, lecz filtry, przez które należy przejść, aby móc wysłać przesyłkę do miejsca docelowego. Przybywając do miejsca przeznaczenia, przechodzi przez tę samą kontrolę graniczną 300g 500g hehehe to arto myślę, że to niemożliwe pamiętaj, że musisz przejść odprawę celną, skanery, psy antynarkotykowe i detektor, który jest mały w kilka sekund identyfikuje to, co jest powierzone Decydują, czy pozwolą na kontynuowanie, ale już powiadamiają policję kraju docelowego, aby przeprowadzić operację, przyjacielu, to, co mówisz, to dużo, są ludzie, którzy płacą za naśladowanie produktu w różnych modalnościach, ale w moim kraju prawie wszyscy je znają. Jeśli masz więcej pytań przez stażystę, wyjaśnię więcej wątpliwości, które masz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
interesujące. Jeśli może mi Pan pomóc w tych kwestiach transportowych, rozwiewając pewne wątpliwości, będę niezmiernie wdzięczny za nauki
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
System bezpieczeństwa celnego na lotniskach jest najbardziej rygorystyczny, wszystkie walizki i bagaże przechodzą przez urządzenie rentgenowskie, na wielu lub wszystkich lotniskach trzeba przejść przez skaner fal milimetrowych, a w urzędach celnych niektórych krajów agenci mają sprzęt do wykrywania śladowych ilości narkotyków.
Z drugiej strony, w porcie handlowym nie wszystkie kontenery są sprawdzane, ponieważ jest wielu lub niewielu agentów, kontenery są sprawdzane w zależności od pochodzenia (jeśli jest to kraj wysokiego ryzyka) itp.
Ale tutaj, w Europie, ładunki kokainy o wadze 1000 kg zawsze wpływają, policja również przechwytuje wiele, ostatnio przechwycili 5 ton kokainy w porcie niedaleko mnie.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
to niemożliwe, nikt nie może ci niczego zapewnić, masz wysokie prawdopodobieństwo utraty pieniędzy
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Co powiesz na herbatę kokainową mate de coca lub hoja? Jak trudno jest to wysłać przepakowane jako inny rodzaj "herbaty"?

Byłbym tym zainteresowany, gdyby ktoś mógł wskazać stronę, która nie jest oszustwem lub pomóc mi tutaj.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Metod wysyłki jest zbyt wiele i prawie każdy zna je w moim kraju. Musisz dowiedzieć się, czy eksport liści koki jest legalny czy nielegalny zarówno w moim, jak i w twoim kraju. Jeśli chodzi o wytwarzanie produktu, który jest pożądany przez wielu, transport byłby niemożliwy ze względu na ilość liści koki, które zostałyby wykorzystane, a ponieważ jest to produkt pochodzenia roślinnego, musisz spełnić zbyt wiele wymagań i mieć firmę, która zadeklaruje wykorzystanie i podatki, ale o ile rozumiem, eksport jest nielegalny.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tak, wiem, że liść o wadze 1-1,5 kg produkuje około 10 g +-, jeśli proporcje są prawidłowe.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g może być dobrą ilością dla ciebie, ale dla nas nie jest warte ryzyka
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Powiem ci to samo, że gwarancje w tym medium są prawie zerowe, bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz oszukany, ponieważ modalność nie jest opłacalna dla wielu i bardzo rzadko zdarza się, że ci, którzy mierzą się z wysyłkami, podając swoje informacje, powiedzą tak i wszystko, aby wysłać pieniądze i myślę, że od teraz możesz zostać oszukany
Jeśli przyjdziesz i zabierzesz swój produkt w jakiś sposób, myślę, że jest to poważniejsze i mogą ci pomóc, ale mieszkając lub wysyłając 1 pasażera, oczywiście musisz mieć pieniądze na całą tę sprawę.
 
Top