Jak znaleźć propofol?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może wskazać mi właściwy kierunek?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy źródło jest górnym czy dolnym linkiem?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy źródło to górny link, czy dolny?
Ponadto, czy wiesz, gdzie mogę znaleźć kogoś lub czat, aby znaleźć kogoś do administrowania tym. Potrzebuję ketaminy na ptsd, ale mam poważne zaburzenia napadowe. Potrzebuję tego propofolu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ty to robisz. To naprawdę proste, zaczynając od fenolu, a następnie trzyetapowej reakcji przy użyciu wyłącznie odczynników OTC.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ale jeśli chodzi o korzystanie z niego: czyś ty zwariował? NIE PRÓBUJ SAM UŻYWAĆ PROPOFOLU.
Jest to środek znieczulający dożylnie, który, podobnie jak wszystkie środki znieczulające z wyjątkiem ketaminy, hamuje oddychanie i ciśnienie krwi. Jeśli ktoś uspokaja kogoś propofolem, musi stale monitorować ciśnienie krwi i poziom tlenu. W przeciwnym razie może łatwo zabić. Lub, co gorsza, spowodować poważne uszkodzenie mózgu, które może zamienić cię w warzywo na całe życie.
Propofol był tym, co zabiło Michaela Jacksona, a podawał go lekarz. Lekarza, który był bezużytecznym, skorumpowanym dupkiem, ale jednak.

Poza tym, dlaczego u licha miałbyś używać propofolu w przypadku zaburzeń napadowych? Są do tego całkowicie dobre, bezpieczne benzodiazepiny. Które można przyjmować doustnie. Propofol jest przeznaczony tylko do podawania dożylnego i ma postać emulsji lipidowej.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
I poważnie, jeśli masz prawdziwą chorobę, nie lecz się sam. Po prostu tego nie rób. Nawet lekarze tego nie robią. Poszukaj profesjonalnej pomocy medycznej zamiast googlować lekarstwa, których nie rozumiesz, jak używać lub zatwierdzać.
 
Top