Question Jak zmienić kokainę w płyn do transportu do USA?

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Witam wszystkich,

Mój najlepszy przyjaciel mieszka w Kolumbii i próbujemy wyeksportować ich największą kokainę eksportową pocztą. Nie chcemy angażować innych, więc zamierzamy skorzystać z poczty, aby zdjąć z siebie odpowiedzialność. Jeśli ktoś lub ktoś mógłby udzielić poradnika, jak rozpuścić w płynie do transportu i jak odtworzyć, byłbym wdzięczny i mógłbym również okazać wdzięczność. Zamierzam to zrobić, nic nie powstrzyma nas przed próbą, więc proszę, pomóż nam być tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe. Dzięki
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokaina jest w pełni rozpuszczalna w ... zgadnij co? W wodzie. Problem rozwiązany.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tak, wiem, że jest rozpuszczalny w wodzie, ale czy istnieje lepsza alternatywa i nadal potrzebuję procesu przekształcania go z powrotem w proszek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
W każdym przypadku należy przełożyć je na język stały.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Myślę, że nie wyjaśniłem dobrze, czego potrzebuję:

1. Rozpuścić kokainę w rozpuszczalniku w celu przechowywania w stanie ciekłym.
2. Transport z Kolumbii
3. Zamienić z powrotem w proszek

Skomentuj, jeśli wiesz, jak to zrobić
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pan @MadHatter już ci odpowiedział. Wystarczy rozpuścić w wodzie. Następnie odparuj wodę i odzyskaj kokainę w proszku.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Czy jest jakaś szansa na usunięcie wody z kokainy poprzez filtrację próżniową na kolbie Buchnera lub filtrze Nutsche?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
dlaczego nie można suszyć próżniowo, ale trzeba suszyć termicznie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
W tym celu można również użyć wyparki obrotowej. Próżnia i niewielkie ogrzewanie pomagają w szybszym działaniu.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Hej, byłem 2 miesiące w Medellin i też mam tam dobrych przyjaciół, ale płyn jest głupi!!! Podwójnie sprawdzają każdą przesyłkę w formie płynnej...
To, czego potrzebuję, to rozpuścić go w wodzie i włożyć wodę do ubrania, ale pytanie brzmi, jak mogę go odzyskać? Mogę rozpuścić bazę lub chlorhydrat... cokolwiek
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Wszystkie te metody, które tutaj omawiasz, zostały wypróbowane wieki temu i teraz służby celne są ich świadome, więc powodzenia w wysyłaniu płynów z Kolumbii i oszukiwaniu służb celnych, że importujesz wodę.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Napisz do mnie Jestem profesjonalistą. Wiem również, jak przywrócić blask i strukturę.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Musisz używać jak najbardziej dziewiczych włókien, stracisz dużo produktu, jeśli materiał jest zużyty lub nawet potraktowany rzeczami, aby zachować świeży zapach w sklepie. Inną rzeczą jest to, że produkt krystalizuje się w niższych temperaturach, co czyni oczywistym, że jest coś podejrzanego. Należy pamiętać, że miejsca odlotu i przeznaczenia mogą być ciepłe, ponad 20 ° C, ale w luku bagażowym temperatury mogą spaść do 5 ° C, w zależności od samolotu. Ale ta metoda jest ogólnie słaba w porównaniu z testami wymazów, będziesz podawać odczyty w lewo, w prawo iw środku.

W tym celu przeczytałem w książce, że papier działa dobrze, nasączony konk. rozpuszcz. materiału impregnującego, pozostawić do wyschnięcia, w zależności od warunków powtórzyć kilka razy, BARDZO lekko wyprasować, po wyschnięciu wygląda miętowo. cały papier jest następnie umieszczany w ciepłej wodzie, mieszany, aż utworzy się zawiesina, zawiesina jest filtrowana i opcjonalnie ponownie nasączana i odzyskiwana.Nie jestem pewien czy to dotyczy kokainy, ale w przypadku fenyloamin z tego etapu można odparować trochę wody, bazifikacja, ekstrakcja rozpuszczalnikiem, suszenie, wytrącanie.W tej książce którą czytałem koleś latał z około 5g EU domestic, nawet został odciągnięty na bok do sprawdzenia i nie było problemów, ale może miał po prostu szczęście.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kup akwarium o pojemności około 200 litrów.

Rozpuść w nim 4 kg czystej kokainy.

Przetransportuj go przez granice kraju, nie zapomnij włożyć do akwarium złotych rybek, aby wyglądało to legalnie!

Jeśli służby celne będą się zastanawiać, dlaczego rybka ma wybierany numer, po prostu powiedz im, że ma receptę na Xanax z powodu PTSD z czasów zimnej wojny.

Jakieś pytania?

Ośmielę się obalić moją teorię o akwarium!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Podoba mi się metoda z rybą!
ale poza tym nie widzę sensu rozpuszczania koksu w wodzie. Przecież to nie oszuka żadnego psa. Lepiej pakować próżniowo.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tak, powodzenia w nowym przedsięwzięciu (poważnie), ale kokaina rozpuszczona w wodzie i wysłana pocztą prawdopodobnie skończy się wyrokiem federalnym. Nie spiesz się i przemyśl swój model biznesowy. Jestem prawie pewien, że można wymyślić coś lepszego.
 
Top