Jak poprawnie przetłumaczyć LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich, jestem entuzjastą LSD i wkrótce sam będę próbował układać karty LSD, aby obniżyć koszty i zwiększyć zapasy, a jednocześnie oferować jakość i różne wydruki, co moim zdaniem czyni LSD jeszcze lepszym. Wiem o dozowaniu wolumetrycznym i tak dalej, ale zastanawiam się, jak prawidłowo ułożyć tabsy, ponieważ widziałem różne rzeczy w Internecie, jedną z nich są krople, które uważam za niewiarygodnie nieskuteczne, widziałem też, jak ludzie używają etanolu lub wódki o wysokiej czystości, ale czy to nie pozostawi smaku na tabsie? czy są jakieś substytuty, skoro wszyscy wiemy, że tabsy nie powinny mieć żadnego smaku. Jestem chętny do nauki i mogę sobie pozwolić na samodzielne próby i porażki, ale wolałbym zadać moje pytanie i uzyskać konkretną odpowiedź, z której mógłbym się uczyć, może jakiś odpowiedni przewodnik. Każdy, kto ma odpowiednią wiedzę, może napisać przewodnik dotyczący prawidłowego dozowania 100ug na powiedzmy arkuszu 900 zakładek o wymiarach 7,5 x 7,5 x 5 cali. Jakiego materiału powinienem używać, czy powinienem używać czegoś takiego jak etanol, czy mogę go zastąpić jakąś czystą formą wody? Czy etanol pozostawi posmak alkoholu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ślady etanolu mogą pozostać przez jakiś czas, w zależności od tego, co zamierzasz impregnować. Istnieje jednak duża szansa, że etanol całkowicie wyparuje.

Wódka może zawierać środki aromatyzujące, które pozostawiają posmak.

Do impregnacji preferowana jest woda, ponieważ jest bezsmakowa i bezwonna, ale w niektórych przypadkach sprawdzi się również etanol.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Istnieją pewne wersje L, które nie rozkładają się w wodzie. Najpierw wykonaj test z niewielką ilością.
Kiedyś była lawenda, która nie rozkładała się w wodzie.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal na 900 potrzebnych tabletek.
użyj wódki bez aromatu, nie zanurzaj, ponieważ nie rozprowadzi się równomiernie, tworząc mocniejsze i słabsze tabletki na tym samym arkuszu.
Można to zrobić za pomocą pipety (pipety, ale można dostosować objętość za jednym naciśnięciem) jeden po drugim, jeśli chcesz uzyskać dobre wyniki i nie masz ładunku xtal do eksperymentowania.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Czysty lub skażony alkohol. Kiedy wyparuje, nie będzie nadmiaru smaku. Teraz dystrybucja dawek w produkcji na dużą skalę: W pojemniku ze znaną ilością wybranego rozpuszczalnika umieszczamy całą bibułę. Bierzemy bibułę, wstrząsamy kroplami do pojemnika i mierzymy, ile rozpuszczalnika pozostało. Wszystkie operacje są przeprowadzane w bardzo zimnym pomieszczeniu, aby uniknąć nadmiernego parowania. Mierząc, otrzymujemy różnicę - ilość rozpuszczalnika, która została wchłonięta przez bibułę. Następnie przygotowujemy roztwór o pożądanym stężeniu - ilość dawek (ile mamy kwadratów) do otrzymanej ilości rozpuszczalnika. Można więc wziąć duży pojemnik i szybko "naładować" tysiące dawek. Potrzebujesz więcej szczegółów, napisz.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Czysta wódka załatwi sprawę. Zgodnie z radą Williamsa, najpierw dowiedz się, ile rozpuszczalnika pochłaniają twoje tabletki, a następnie przygotuj roztwór. Wymieszaj xtal z dh20 w pojemniku, w którym go otrzymałeś. Lubię używać strzykawki i nakładać roztwór na każdy rząd bibuły pionowo, a następnie poziomo... bibuła równomiernie wchłania roztwór.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Wódka i strzykawka. 10 ml wódki na .1 grama igły będzie idealne na stronę. Pozwól mu się rozpuścić, a następnie przeprowadź strzykawkę po przekątnej od jednego rogu do drugiego. (Od dołu do góry)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Słyszałem, że aceton rozprowadza się równomiernie i czysto odparowuje z papierem akwarelowym 14lb.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jestem bardzo zainteresowany tą dyskusją. W latach 80-tych byłem przekonany, że LSD było mieszane z roztworem strychniny, aby pomóc mu związać się z papierem. Jaki byłem nieświadomy i łatwowierny :)
(To nigdy nie przeszkodziło mi się tym cieszyć...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Brzmi jak propaganda DEA... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Obecnie czytam książkę zatytułowaną "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" autorstwa Toma Schrodera .
Mówi on
o Ricku Doblinie, Michaelu Mithoeferze i wielu innych, którzy walczyli z DEA o zezwolenie na stosowanie tych psychodelików w terapii.
Omówił wiele propagandy anty-LSD z czasów DEA/Regan.
Chociaż strychnina nie została wspomniana, wiele innych rzeczy, które były, to rzeczy, które słyszałem pocztą pantoflową jako potencjalne skutki mojej ulubionej rozrywki.
Mieszkałem w RPA, więc ta gówniana propaganda dotarła na cały świat.
Dziury w mózgu, tylko jedno uderzenie więcej może zakończyć mózg, ludzie zdzierający skórę, ponieważ myśleli, że są pomarańczami, ludzie skaczący z balkonów, przekonani, że mogą latać. To znaczy, całe to gówno wystraszyło mnie przed moją pierwszą podróżą (fioletowy om w 1988 roku). Potem było już w porządku, wiedziałem, co kwas ze mną zrobił.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Byłem pod tym samym wrażeniem... zrobiłem dużo kwasu w latach 90-tych i zawsze miałem drgawki w kręgosłupie przez miesiące po binge... lekarz powiedział mi kiedyś, że to z powodu chemikaliów, które nie zostały odpowiednio oczyszczone z lsd, które zrobiłem... hmm
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tak, można to zrobić za pomocą pipety, ale teraz zdaję sobie sprawę, że bibuła i tak rozprowadza ciecz dość równomiernie.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Ile spożywałeś? Nigdy nie miałem tego problemu i miałem sporo podróży, ale w rozsądny sposób, w odstępie co najmniej tygodnia. Nie zdziwiłbym się, gdyby biedni chemicy, którzy nie chcieliby oczyszczać i zmniejszać wydajności / zysku, nie robiliby płukania w celu rekrystalizacji.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Myślę, że ci chemicy zwykle dość szybko wypadali z biznesu - ich podróże nie były tak dobre jak inne, więc ludzie decydowali się na zakup innych marek :)
Zawsze wierzyłem w strychninę ze względu na to, jak moje usta czuły się na kwasie, ale wiedząc to, co wiem dzisiaj, było to prawdopodobnie psychosomatyczne, ponieważ w każdą podróż jechałem z tą "wiedzą", więc wpłynęło to na mój sposób myślenia...
Słyszałem też wiele osób jęczących o problemach z układem kostnym - ja po prostu przypisywałem wszelkie bóle, które miałem, nadmiernemu śmiechowi i tańcom...
 
Top