Question jak zrobić sterydy anaboliczne?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kupujesz proszek, a następnie rozpuszczasz go w celu wstrzyknięcia.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję, ale chcę zrobić pigułki, więc potrzebuję składnika lub kompletnej regeneracji, JEŚLI nie znasz odpowiedzi, powiedz mi kogoś, kto to wie
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
W takim przypadku potrzebne są sterydy, które można spożywać bez iniekcji.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Jestem z Chin, steryd, peptyd, dostawca, potrzebuję kupić produkty, proszę o kontakt.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
To zależy od tego, jaki związek mieszasz i jak skoncentrowany będzie twój gotowy produkt...
Dla przykładu przygotuję testosteron Enanthate 250mg/ml...

Rzeczy, których będziesz potrzebować ......
-testosteron Enanthate w proszku
-olej nośnikowy (używam oleju mct) wiele osób używa oleju z pestek winogron. Lubię mct, ponieważ jest cieńszy.
-alkohol benzylowy (aby roztwór był nieco sterylny)
-benzoesan benzylu (rozpuszczalnik rozkładający proszek)
-płyta grzewcza z mieszadłem magnetycznym
-autoklaw (ja używam sterylnego)
filtr butelkowy z 22-mikronowym filtrem PVDf
-pompa próżniowa do zasilania filtra dolnego.
-zlewka do mieszania produktu na płycie grzewczej (ja używam 500 ml)
-Butelki o pojemności 10 ml z korkami i zaciskarką do kapsli.
-waga do zważenia wszystkiego.


Ok, więc jeśli robię 100 ml testosteronu Enanthate w 250 mg / ml, wymieszałbym moje składniki w ten sposób....

* Najpierw umieściłbym 61,25 ml oleju mct w mojej zlewce na mojej płycie grzejnej, z uruchomionym mieszadłem magnetycznym... Mam włączoną płytę grzewczą, ale bardzo niską, stopniowo ją zwiększam, celem jest wymieszanie jej z jak najmniejszą ilością ciepła, ponieważ zbyt dużo ciepła może zepsuć sprzęt....
*Następnie dodaj 18 ml benzoesanu benzylu (18%) do zlewki do oleju mct, który już się miesza.
*następnie dodać 2 ml alkoholu benzylowego (2%)
* Po wymieszaniu przez minutę dodaj 25 gramów proszku enantanu testosteronu i pozwól mu się wymieszać i bardzo stopniowo zwiększaj temperaturę, starając się pozostać poniżej 130 ° F, jeśli to możliwe ... Po prostu powoli podgrzewam, aż produkt się rozpuści... (można użyć rozpuszczalników, takich jak oelan etylu)
* Po dokładnym wymieszaniu gotowego produktu można pozwolić mu nieco ostygnąć, a następnie przepuścić go przez filtr dolny... Produkt, który przepłynie przez filtr, nadaje się do butelkowania... Używam pipety ustawionej na 10 ml i wkładam gotowy produkt do butelek, które wyciągnąłem ze sterylizatora i wkładam korki, które zostały namoczone w alkoholu benzylowym do butelek po wyschnięciu... jeśli chcesz być super sterylny, możesz użyć laminarnego pudełka przepływowego do pracy przed nim, aby utrzymać wszystko w dodatkowej czystości (nigdy nie będzie w pełni sterylne). W każdym razie umieść korek na butelkach 10 ml z gotowym produktem, załóż nakrętki i zaciśnij je... Wallah

Więc czytając to, jestem pewien, że widzisz, że daleko mi do bycia profesjonalistą, nie znam chemii i istnieje wiele różnych sposobów, proporcji i różnych rzeczy, których możesz użyć... ale tak to robię

Do sumowania wzorów można użyć prostego kalkulatora aas, takiego jak ten...
Sprawdzam również różne formuły na różnych forach clearnet... wiele informacji na temat mieszania różnych związków w różnych stężeniach... wystarczy trochę poszukać i poczytać...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy zastanawiałeś się nad naturalnymi suplementami, solidnym programem treningowym lub konsultacjami z trenerem fitness? Mogą one pomóc w osiągnięciu celów bez ryzyka związanego z nielegalnymi substancjami. Ponadto trzymanie się naturalnych metod może zapewnić bardziej zrównoważone i zdrowe wyniki w dłuższej perspektywie.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Wiele lat temu byłem bardzo ciekawy tego samego i natknąłem się na stronę goliathsteroids.com. Szczerze mówiąc, to była ulga znaleźć miejsce, które po prostu działało bez całego dramatu. Ich produkty są proste i niezawodne.

Mój przyjaciel zajmował się kulturystyką i wspomniał o nich, więc sprawdziłem to i warto było trzymać się czegoś legalnego. Nigdy nie czułem się z nimi jakbym błądził w ciemności. Oferują solidny asortyment i jasne jest, co otrzymujesz. Po prostu upewnij się, że jesteś bezpieczny i odrób pracę domową, zanim zaczniesz cokolwiek robić.
 
Top