Jak zrobić e-liquid z ADB-Butinaca Powder?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Witam wszystkich, szukam dokładnej temperatury do rozpuszczenia proszku adb-butinaca w e-liquidzie. Chciałbym go wapować za pomocą mojego e-papierosa.

Przeszukałem forum i nie znalazłem żadnych satysfakcjonujących wyników. Może źle szukałem, może jest już otwarty temat na ten temat.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
odrobina ciepła zadziałałaby, próbując użyć mikrofalówki, jeśli to nie zadziała, to może nie jest to prawdziwe cannabinoinds, używasz 25 gramów adb w 1000 ml, tak właśnie robiłem i to był ogień.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sam nie próbowałem rozpuszczać adb-butinaca w e-liquidzie, ale mam pewne doświadczenie z mieszaniem smaków. Użyłem jednorazowego urządzenia Packman do eksperymentowania z różnymi smakami e-liquidów. Odkryłem, że delikatne podgrzanie płynu pomogło bardziej równomiernie wymieszać smaki. Być może mógłbyś spróbować podobnego podejścia ze swoim zestawem - zacznij od odrobiny ciepła, aby sprawdzić, czy pomoże to lepiej rozpuścić proszek. Upewnij się tylko, że temperatura jest kontrolowana i sprawdź bezpieczeństwo przed użyciem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Myślę, że powinieneś zrobić swój własny e-liquid. Istnieją różne składniki, które pozwalają rozpuścić to, co nie rozpuszcza się w glicerynie lub glikolu propylenowym.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Weź trochę pg, rozpuść go w pg, wymieszaj pg z sokiem vape, proste;

Zdobądź ceramiczną miskę i dodaj do niej pg, włóż ją do mikrofalówki na około minutę, dodaj adb do gorącego pg, zamieszaj, pg powinien zmienić kolor na pomarańczowy, teraz masz sok pg noid, który powinien mieszać się z dowolnym sokiem vape bez większych komplikacji.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nie wszystkie noidy rozpuszczają się w PG. Jeśli to robisz, napisz do mnie w DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Robię to z 5cl, jeśli adbb nie rozpuszcza się w pg, to powiedziałbym najpierw rozpuścić go w ciepłym etanolu, a następnie wymieszać z roztworem pg
 
Top