jak kupować kryptowaluty

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hej przyjaciele,
Mam duży problem. Nie wiem, jak kupić prawdziwe btc lub inne kryptowaluty. Stop, znam teorię, ale nie wiem, gdzie kupić. Większość wyników z Google sugeruje, że są to tradingplattforms. To nie jest to, czego szukam.
Musisz wiedzieć, że mój biznes jest lokalny.
To pytanie dla początkujących, ale potrzebuję pomocy.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
przejdź do lokalnego bankomatu bitcoin lub magazynu bitcoinów
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Potrzebuję prawdziwej porady i żadnych odpowiedzi.

Chcę tylko wiedzieć, gdzie kupić prawdziwe bitcoiny zamiast ctf i umieścić je w portfelu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Chyba nie jestem w 100% pewien, o co pytasz. W przeszłości kupowałem BTC w bankomacie Bitcoin, ale oto, co mi się teraz należy:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Nie wiem, co to jest ctf, ale wiem, jak kupować kryptowaluty i żongluję wieloma portfelami do różnych zadań.

W każdym razie cieszę się, że mogę ci pomóc, ale potrzebuję więcej szczegółów na temat tego, co chcesz zrobić.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Dzięki, myślę, że idę dokładnie tą drogą. Tylko z innym dostawcą kart. Ktoś mi powiedział, że vivid wspiera bezpośrednie zakupy btc. Może jest więcej walut.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp lub paybis dla bitcoin, limit transferu 2000-3000 USD dla cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
dlaczego wciąż używasz wickr? Stary, ta aplikacja została wyprzedana. Przejdź na simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Tak, wiem i dziękuję za przypomnienie. Mam jeszcze inne kontakty.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Możesz potencjalnie kupić je w legalny sposób, robiąc te gówniane rzeczy KYC (jeśli nie masz możliwości korzystania z fałszywego konta bankowego, co byłoby lepsze) i mieć je w swoim osobistym portfelu, wtedy jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to przenieść różne ilości monero z wielu portfeli, a następnie zrolować je w portfelu, którego używasz do działań DN, używając tej metody będziesz wyglądać jak normalna osoba, która kupuje rzeczy za pomocą kryptowalut, przeniesienie wszystkich kryptowalut bezpośrednio do portfela, którego używasz do DN, może być podejrzane. Być może tworzenie 4 lub 5 różnych portfeli może być irytujące, ale będziesz bezpieczny. Pamiętaj, aby zawsze używać monero, a nie bitcoinów, bitcoiny są identyfikowalne, monero nie. Bądź bezpieczny :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Jeśli mieszkasz w Niemczech, możesz udać się do sąsiedniego kraju (gdzie nadal możesz dokonywać zakupów bez Kyc) i kupić BTC w tamtejszym bankomacie. Coinatmradar.com zapewnia całkiem dobry przegląd tego rozwiązania
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Możesz także użyć fałszywego dowodu tożsamości, aby kupić bitcoiny z witryny p2p lub giełdy i nie musisz przechodzić przez żadne inne komplikacje.
 
Top