jak zmienić czas systemowy

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

Jak zmienić strefę czasową systemu... Próbuję wszystkiego, aby zmienić... ale nie mogę, gdy łączę VPN z innym krajem... mój czas systemowy nie zmienia się z IP
proszę o wskazówkę... dzięki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Czy powinniśmy odgadnąć system, a następnie wykonać tłumaczenie ręczne? Czy mam rację?
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Wyjaśnię więcej na temat mojego pytania... Chcę, aby mój czas systemowy również się zmieniał, gdy zmieniam IP۔۔۔... czy to możliwe?
jeśli to możliwe, to jak?
dzięki
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
VPN nie zmienia konfiguracji czasu systemu. Najpierw podłączasz komputer do Internetu, a następnie włączasz na nim VPN. Co więcej, komputer jest zbyt inteligentnym urządzeniem, aby określić czas systemowy tylko na podstawie adresu IP.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Prawdopodobnie się mylisz IP nie określa czasu systemowego.

IP określa czas lokalny

Ale jeśli OP chce ukryć czas systemowy podczas korzystania z różnych adresów IP, wyłączenie skryptów JavaScript powinno zadziałać, ponieważ większość witryn / serwerów wyciąga czas systemowy dokładnie przez JavaScript....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Z informacjami, które podał sagar88888, myślę, że najłatwiejszym sposobem na to jest zmiana tego w BIOS-ie...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
i żeby wyjaśnić, jeśli używasz TOR, nie jest możliwe uzyskanie tego, co chcesz, a nawet jeśli jest, to przypuszczam, że z twoimi umiejętnościami i Windowsem (prawdopodobnie tym, czego używasz na swoim laptopie) będzie to prawie niemożliwe.

Niech cię Bóg błogosławi!
 
Top