jak leczyć kokainę odwrotną tolertancją

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Muszę znać substancje chemiczne, które obniżają receptory dopaminy, Jestem użytkownikiem kokainy, cracku, metylofenidatu i amfetaminy i ostatnio rozwinąłem odwrotną tolerancję, potrzebując mniej dawek, aby przejść do przerwy psychotycznej, jak mogę ponownie zbudować swoją tolerancję?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Witam. To interesujące pytanie. Proszę o sprecyzowanie - jak długo stosowałeś te substancje i jakie dawki osiągnąłeś, zanim pojawiła się odwrotna tolerancja? Kiedy to się mniej więcej zaczęło? Czy masz jakieś choroby przewlekłe? Może jest początek przyjmowania leków?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
hi, zmniejszyć ilość spożywanego jedzenia przed kolejnym drinkiem, ograniczyć intensywne ćwiczenia i aktywne myśli oraz rzucić palenie, picie i spożywanie pikantnych i stymulujących artykułów spożywczych.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Rozumiem, że długotrwałe stosowanie tych substancji chemicznych powoduje zmniejszenie rozmiaru receptora w wyniku nadmiernej stymulacji. Nie jestem pewien, jak można to odwrócić?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tak, tolerancja rozwija się częściowo z tego powodu. Ale jest o wiele więcej powodów i nie jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć ich istotnej części. Niemniej jednak istnieją słabo potwierdzone dowody na spadek tolerancji po długiej (w rzeczywistości długiej) przerwie w stosowaniu i/lub stosowaniu niektórych środków farmakologicznych, takich jak Memantyna. Powtarzam, nie są to nawet dane naukowe, a raczej opinie poszczególnych osób po eksperymentowaniu na sobie.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zgadzam się z tym w 100%, chodziło mi o konkretną substancję chemiczną będącą kokainą. Czytając to, co napisałem, powinienem był wyrazić się jaśniej, niemniej jednak uzależnienia, nadużywanie i tolerancja są interesujące i nie poświęca się im wystarczająco dużo czasu. Niedawno rzuciłem nikotynę po 25 latach używania, to była moja piąta próba, tym razem było tak, jakbym nawet nie próbował rzucić palenia, po prostu przestałem. To daje mi do myślenia, że uzależnienie jest w 50% kwestią ludzkiej kondycji.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Czy źle to odczytałem? OP obawia się psychozy. Tak jak w przypadku problemów związanych z pirochemią. Nie chodzi mu o tolerancję.

Jeśli nie pomyliłem lektur, radziłbym ci udać się do psychiatry i znaleźć neuroleptyk, który mógłbyś zażywać, gdybyś wpadł w super manię, albo brać go podczas przerwy. Ta druga opcja będzie trudna. Biorę te same leki co ty i nie mogę odstawić Ritalinu, a kokaina jest jeszcze trudniejsza, chyba że ją odstawię. Jeśli te leki wywołują u ciebie psychozę, poszukaj profesjonalnej pomocy (ale radziłbym ci nie mówić o tym nikomu, kto wypisuje twoje recepty na Ritalin, ale to zależy od ciebie).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tak, dyskusja przeniosła się w kierunku tolerancji, ale aby dać OP przynajmniej przybliżoną odpowiedź na sprawę, potrzeba więcej szczegółów. Ogólnie oczywiście warto chodzić do lekarzy, badać się i ewentualnie brać leki. To są oczywiste zalecenia.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
paracelsus myślisz, że bpc 157 może mi pomóc?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 to bardzo interesująca i potencjalnie obiecująca substancja. Jednak, o ile dobrze zrozumiałem, w badaniach wykazuje ona efekty odwrotne do oczekiwanych. Tak więc BPC 157 może przeciwdziałać konsekwencjom związanego z dopaminą uszkodzenia neuronów nigrostriatalnych, wyczerpania pęcherzyków dopaminy, blokady receptorów dopaminy i konsekwencji zmniejszonej aktywności dopaminergicznej. Wszystkie te pojęcia sugerują szczególną interakcję peptydu żołądkowego z układem dopaminergicznym i zdolność BPC 157 do przeciwdziałania działaniu szkodliwego czynnika w centralnym układzie dopaminergicznym oraz poprzez dopaminę, interakcję z innymi układami. Ponadto BPC 157 działa na inne układy neuroprzekaźników. Trudno jest przewidzieć, jak neurochemia zareaguje na jego przyjmowanie.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Używałem dużo kokainy, Ritalinu i cracku przez 3 lata i teraz odczuwam coś w rodzaju odwrotnej tolerancji z uwrażliwieniem receptorów doopaminergicznych, doświadczam epizodów psychotycznych przy mniejszych dawkach niż wcześniej, czy myślisz, że memantyna może rozwiązać mój problem? Czytałem kilka artykułów, które mówią, że agoniści dopaminy mogą pomóc, ale chciałem substancji, które zresetują moje receptory
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Czy możesz określić, jak objawiają się epizody psychotyczne? Jak dokładnie zmieniły się dawki? Czy masz jakieś diagnozy psychiatryczne? Jeśli tak będzie wygodniej, możesz napisać do mnie w wiadomości prywatnej.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
czy uważacie, że bpc 157 może mi pomóc?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Fumaran ketotifenu i difenhydramina oczyszczają receptory dopaminy i serotoniny oraz zwiększają ich gęstość.

Fumaran ketotifenu 2 mg codziennie przed snem
Difenhydramina 50 mg przed snem.

Po 1 dniu można poczuć różnicę, biorąc zwykłą kawę.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamina i dekstrometorfan stymulują receptory NMDA, zwiększając wrażliwość na dopaminę i serotoninę.

Można łączyć tyrozynę ze stymulantami w celu wzmocnienia efektów.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
tak, ale myślę, że moim problemem jest nadwrażliwość w niektórych punktach mojego mózgu, nie wiem, kto jest lepszym środkiem uczulającym lub odczulającym, myślę, że bpc 157 może mi pomóc
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
dlaczego uważasz, że bpc-157 będzie pomocny?
 
Top