Question Jak wyodrębnić z k2 pikantny arkusz

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dostaję arkusze k2 z quad dipperem i czy możliwe jest wyodrębnienie z niego związku poprzez zanurzenie w acetonie, ponieważ muszę go wyodrębnić i spryskać materiał roślinny.... Czy ktoś próbował tego lub innego sposobu ekstrakcji....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Myślę, że aceton nie jest dobrym pomysłem. Można je ekstrahować wodą. Następnie należy odparować wodę.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy jesteś pewien, że jest to możliwe w 100%, nawet miałem wrażenie, że chce wyjść z całości, co wolisz do wyodrębniania chemii i systemu, jeśli próbowałeś tego...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k dlaczego tak mówisz pls wyjaśnij system robienia tego i dlaczego woda....????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Przepraszam, wprowadziłem cię w błąd. Nie można używać wody. Znalazłem informację, że do rozpuszczenia mieszanki k2 można użyć alkoholu.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Weź kilka arkuszy metalu lub nawet pleksi i użyj kąpieli acetonowej do arkusza, a następnie umieść mokry arkusz między szkłem lub metalem i użyj podnośnika lub czegoś bardzo ciężkiego, aby zmusić k2 do ucieczki w acetonie ze stron.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
również... aceton działa najlepiej do tego celu. alkohol etylowy lub izopropylowy również będą działać, ale nie tak dużo wyjdzie z papieru.
 
Top