Question Jak wyodrębnić metylofenidat?

White Star

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, potrzebuję pomocy, w skrócie chcę wyekstrahować chlorowodorek metylofenidatu z moich tabletek (MetransXr) (o przedłużonym uwalnianiu) Próbowałem metody ekstrakcji wodą, ale po wyschnięciu pozostała gumowata warstwa z metylofenidatem. Planuję wykonać kolejną ekstrakcję gumą i zobaczyć, czy uda mi się coś uzyskać, wszelkie zalecenia byłyby mile widziane / Oto moje zdjęcia
 

Attachments

  • RDOn17UP2S.jpg
    RDOn17UP2S.jpg
    6 MB · Views: 272
  • 1HzVPEJgia.jpg
    1HzVPEJgia.jpg
    5 MB · Views: 73
  • JNq37ZHlxI.jpg
    JNq37ZHlxI.jpg
    5.1 MB · Views: 220
  • HORZ1n6Iuh.jpg
    HORZ1n6Iuh.jpg
    5.8 MB · Views: 218
  • xSbwqKXH0I.jpg
    xSbwqKXH0I.jpg
    5.2 MB · Views: 234

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Uzyskaj listę wszystkich nieaktywnych składników i dowiedz się, które z nich zostaną rozpuszczone w dostępnych rozpuszczalnikach. Podobnie, ustal właściwości rozpuszczalności dla MPH. Możesz albo zmyć inne bzdury z MPH, albo zmyć MPH z innych bzdur, jeśli ma to dla ciebie sens. Na przykład, możesz wypłukać "gumowate" pozostałości zimnym, suchym eterem lub innym rozpuszczalnikiem, który nie rozpuści MPH. Następnym razem możesz prawdopodobnie po prostu wyczyścić tabletki metanolem lub IPA.


Chlorowodorek metylofenidatu USP to biały, bezwonny, drobnokrystaliczny proszek. Jego roztwory są kwaśne do lakmusu. Jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i metanolu, rozpuszczalny w alkoholu i słabo rozpuszczalny w chloroformie i acetonie.
chloroformie i acetonie. Jego masa cząsteczkowa wynosi 269,77.

Metrans XR zawiera również następujące substancje pomocnicze: Butylowany hydroksytoluen, wosk carnauba, octan celulozy, hypromeloza, alkohol izopropylowy, laktoza, kwas fosforowy, poloksamer, glikol polietylenowy, tlenki polietylenu, powidon, glikol propylenowy, chlorek sodu, kwas stearynowy, kwas bursztynowy, syntetyczne tlenki żelaza, dwutlenek tytanu i triacetyna.
 
Top