Jak zidentyfikować nadzór policyjny?

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Cześć, wiem, że policja ma różne metody w każdym kraju, ale czy jest jakiś sposób, aby to zidentyfikować?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
W jakich terminach? W prawdziwym życiu? Zależy od kraju, ale tajni policjanci często używają niemieckich samochodów, takich jak VW.
Ale jeśli jesteś obserwowany, trudno to wykryć, dlatego nazywa się to obserwacją...
Jeśli masz wrażenie, że jesteś pod obserwacją, natychmiast przestań robić to, co robisz i utrzymuj swój komputer lub mieszkanie w czystości. Zwykle w Niemczech i Austrii policja ma możliwość obserwowania telefonu itp. przez 2-3 miesiące. Jeśli nie będziesz się ruszać, zobaczysz, czy zostaniesz zatrzymany przez policję. Greez
 

nglneedhead

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
To. Nie ma podręcznika zasad

To uczucie i zaczynasz je zauważać, gdy się go uczysz.

Nie są bezmyślni, więc wiedzą, jak się ukryć.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
We współczesnych warunkach funkcjonariusze policji odchodzą od metod klasycznej inwigilacji. Obecnie stosuje się więcej środków technicznych: kamery miejskie, śledzenie telefonów komórkowych, analiza ruchu internetowego. Nadzór operacyjny jest stosowany tylko przed aresztowaniem osoby.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Czy te metody nie są stosowane tylko w przypadku celów o wysokim profilu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kiedy sprzedajesz dziesiątki kilogramów leków dziennie/tygodniowo, stajesz się bardzo znaczącym celem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Organy ścigania mogą bardzo łatwo śledzić cię na odległość. Jedyną szansą może być zauważenie, że zbierają dowody w celu uzyskania nakazu. Po podpisaniu nakazu przez sędziego, mogą oni przechwytywać wszystkie Twoje połączenia, teksty w mediach społecznościowych, ruchy za pośrednictwem telefonu bez patrzenia bezpośrednio na Ciebie. Mogą też przeszukać lub ukraść twoje śmieci, co jest całkowicie legalne, szukając prawdopodobnego powodu lub uzasadnionego podejrzenia, aby uzyskać nakaz. Jeśli zauważysz brak śmieci, nie ma wielu powodów, dla których ktoś mógłby je zabrać. Dysponują technologią naśladowania wieży telefonii komórkowej i nakłaniają telefon do połączenia się z ich urządzeniem, które przesyła je do wieży po nagraniu.
Nie podoba im się to, ale wymyślają powód, aby przejść obok biura policji i zanotować pojazdy. Takie pojazdy na ulicy to zły znak. Mogą cię nękać, jeśli zobaczą, że bardzo się przyglądasz i dlatego te tajne samochody są zaparkowane, gdy ich nie używają. Najlepszą obroną jest dobry atak. Istnieją aplikacje, które pozwalają podsłuchiwać radia cb pojazdów ratunkowych. Naucz się żargonu, a dowiesz się, gdzie są, dokąd jadą, czyją mają licencję lub tablice rejestracyjne. Jeśli słuchasz w samochodzie, możesz po prostu usłyszeć swoje własne tablice, co daje ci przewagę. Zaraz zostaniesz zatrzymany, ale oni nie wiedzą, że ty wiesz. Poszukaj miejsca, w którym możesz szybko uciec. Nie będą się spodziewać ani przygotowywać. Jeśli twoja tablica rejestracyjna to "bbg420", powiedzą "dyspozytor, daj mi [kilka numerów, to się różni] 47" "śmiało" "Bradley Bradley George cztery-dwa-oh, Bradley Bradley George cztery-dwa-oh", to ty. Poda twoje imię lub nazwisko, na kogo zarejestrowany jest samochód, czy jego prawo jazdy jest ważne, czy zawieszone i czy ma nakaz aresztowania. Myśl szybko (to jest w USA 🇺🇸). Dymaj ich i uciekaj, jeśli taki jest plan. Unikanie jest niższym zarzutem niż posiadanie na sprzedaż.
Pieprzyć to, powiedziałem to. Kilka razy udało mi się uniknąć policji. Raz na ponad rok. Podałem im czyjeś dane, które zapamiętałem, kiedy zostałem zatrzymany, zobaczyłem kogoś biegnącego przez podwórko, podskoczyłem i wszedłem do szafy, a 5 sekund później kurator wyważył drzwi do mojej ciężarnej, nagiej dziewczyny leżącej samotnie w łóżku. To było niesamowite szczęście / wyczucie czasu. To było 26 lat temu
 
Top