Jak dodawać kannabinoidy do kwiatów CBD

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Procedura dla proszków kannabinoidowych

1. *Oblicz stosunek "ml/spray", który zależy od butelki z rozpylaczem i siły działania kannabinoidu (powiedzmy, że potrzebujesz 50 ml z 5 mg/ml).
2. Wymieszaj 50 ml etanolu z 250 mg, aż do całkowitego rozpuszczenia.
3. (opcjonalnie) Etanol wysuszy twoje CBD Flowers i potencjalnie zepsuje zapach. Wymieszaj terpiny, np. cytryna-terpiny lub konopie-terpiny, aby nadać im wyraźny zapach.
4. Przelać do butelki
5. Rozłóż kwiaty konopi tak płasko, jak to możliwe, aby każdy kwiat został równomiernie spryskany.
6. Rozpyl zawartość na kwiaty cbd tak równomiernie, jak to możliwe.
7. Pozostaw do wyschnięcia (w zależności od wilgotności w pomieszczeniu, ale może to potrwać od 4 godzin do 2 dni).
8. (opcjonalnie) Odczytaj wilgotność (użyj google, istnieją różne sposoby, aby to osiągnąć).



Procedura dla płynów kannabinoidowych, takich jak THC poprzez dodanie Terpiny

Większość kannabinoidów jest bardzo lepka, więc krok 1 można uznać za obowiązkowy we wszystkich znanych mi przypadkach.

1. (opcjonalnie) Jeśli nie można go rozpylić, można dodać terpiny, aby uczynić go bardziej płynnym.
2. *Oblicz stosunek "ml/spray", który zależy od butelki z rozpylaczem i mocy kannabinoidu (powiedzmy, że potrzebujesz 50 ml z 5 mg/ml).
3. Rozpyl zawartość na kwiaty cbd tak równomiernie, jak to możliwe.
4. Pozostaw do wyschnięcia (w zależności od wilgotności w pomieszczeniu, ale może to potrwać od 4 godzin do 2 dni).
5. (opcjonalnie) Odczytaj wilgotność (użyj google, istnieją różne sposoby, aby to osiągnąć).



Procedura dla płynów kannabinoidowych, takich jak THC poprzez chłodzenie, kruszenie jako proszek

Ta procedura jest dobra, jeśli nie masz terpin lub nie możesz ich dodać.

1. Pozostaw kannabinoidy do zamrożenia na około 24h. Możesz umieścić kannabinoidy na papierze do pieczenia (nie rozcieńczaj ich, ale najlepiej jako jeden solidny kawałek). Dzięki temu kannabinoidy będą twarde jak szkło.
2. Wyjmij schłodzone kannabinoidy i zmiażdż je na drobny proszek.
3. Posyp proszkiem kwiaty cbd tak równomiernie, jak to możliwe (staraj się posypać tylko tyle mg/bud, ile potrzeba, aby uzyskać haj).
4. Użyj suszarki naukowej, aby upłynnić zamrożone kannabinoidy. To sprawi, że będą się trzymać.



Oblicz "ml/spray"

W każdym razie, praktyczny przykład: Chcesz spryskać tylko raz na obszar*. Powiedzmy, że twoja butelka z rozpylaczem rozpyla okrąg o powierzchni 10 cm^2 i powiedzmy, że możesz zmieścić około 10 g na płasko na tym obszarze, jeśli twoim celem jest 1 mg/g marihuany, to ostatnim krokiem jest ustalenie, ile ml rozpylasz na jedno rozpylenie. Napełniasz więc butelkę np. 10 ml etanolu i liczysz, jak często musisz rozpylać, aby ją opróżnić. Uprośćmy to i powiedzmy, że potrzebujesz 5 rozpyleń, aby opróżnić 10 ml etanolu. W tym przypadku jeden spray musi zawierać około 10 mg syntetycznych kannabinoidów, aby wypełnić nasze 10 g pąków cbd na powierzchni 10 cm^2. Do jednokrotnego rozpylenia potrzebna będzie mieszanka 5mg/ml kannabinoidów/etanolu.



Związane z tym ryzyko

1. Przedawkowanie: Niektóre kannabinoidy są zbyt silne, aby można je było "posypać proszkiem". Staraj się unikać kannabinoidów będących pełnymi antagonistami. Staraj się używać tylko dobrze znanych kannabinoidów, które mają wiele recenzji online.
2. Odurzenie podczas zabiegu: Powinieneś chronić skórę, oczy i nosić maskę podczas zabiegów. Jest to ważniejsze, jeśli pracujesz z silnymi proszkami kannabinoidowymi.
3. Zanieczyszczony obszar: Poprzez cyrkulację powietrza substancja może wylądować na powierzchni. Jest to ważniejsze w przypadku pracy z silnymi proszkami kannabinoidowymi.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Witam, na wstępie przepraszam za mój kiepski angielski :)

Obecnie mam słabej jakości CBD Weed. Szukam produktu do posypania tego zioła syntetycznym thc.

jak MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT, CP, AM, HU lub inne tego typu rzeczy?

Czy możesz mi powiedzieć, gdzie znaleźć odpowiedni produkt, u poważnego sprzedawcy, na dobrej stronie internetowej?

Lub spray gotowy do użycia. Mam 1 kilogram CBD Weed do posypania. Co mi radzisz?

Dziękuję :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Twój angielski jest dobry.

Powiedziałbym, że mieszanka kilku noidów MOŻE być dobra, ale lepiej zacząć od jednego noidu

MDMB-4en-PINACA to rzecz, którą chcesz wybrać i zastosować procedurę dla proszków z konopi indyjskich.

Jeśli chcesz posypać 1 kg CBD, nie jest to tak dużo pracy z butelką perfum, jak się wydaje. Jeśli potrzebujesz wielkości przemysłowej 100 kg +, potrzebujesz innych technik niż zwykłe posypywanie
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
dziękuję za odpowiedź :D

uczyłem się chemii w szkole, ale nie mam sprzętu do takich eksperymentów = > produkcja noidu

tak, chcę tylko posypać 1 kilogram, coś prostego. z dobrze znaną techniką. szukam sprayu już wykonanego / zmieszanego z MDMB-4en-PINACA lub innym dobrym noidem. Lub MDMB proszek/płyn gotowy do przygotowania mieszanki.

Czy znasz dobre miejsce lub stronę internetową w ciemnej sieci, aby to znaleźć? i ilość, którą muszę wziąć na 1 kilogram?

dziękuję :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Cóż, to forum pomaga w kwestiach związanych z chemią i z pewnością może pomóc w zbudowaniu takiego laboratorium, jeśli zajdzie taka potrzeba, nic wielkiego

ale co do aktualnych źródeł nie mam pojęcia i nie kupowałbym niczego online, Chiny zakazały prawie wszystkich noidów poprzez prawo dotyczące grup substancji, więc nie znajdziesz już prawdziwych noidów, a wiele osób skarży się na dostarczanie gówna

Najlepszym wyjściem jest znalezienie przecenionych zapasów ostatnich dostępnych zasobów lub lepiej zrobić to samemu, zacznij od prostych rzeczy chemicznych, takich jak izomeryzacja cbd do thc, ale jeśli polujesz na duże pieniądze, idź na metę.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ok, dziękuję za pomoc, poszukam informacji na temat izomeryzacji cbd do thc. Albo jak stworzyć MDMB-4en-PINACA z zachowaniem bezpieczeństwa. :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
dziękuję, sprawdziłem post, który mi wysłałeś, i jest to bardzo pouczające wideo na ten temat !!!

masz inne wideo do udostępnienia?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Nie chodzi o produkcję syntetycznych noidów, sry
Do UR-144 potrzebujesz tylko 3 substancji na początek, jeśli dobrze pamiętam.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok dziękuję za pomoc, muszę znaleźć te 3 substancje! to nie jest łatwe, gdy nie jesteś profesjonalistą
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Synteza ta jest najprostszym z możliwych sposobów produkcji syntetycznych kannabinoidów. Podobnie jest w przypadku 018, ale główny prekursor nie jest łatwy do kupienia, ale może być syntetyzowany na zamówienie przez chińskich dostawców. W bardziej złożony sposób, ale z tanich i dostępnych odczynników, główny prekursor można zsyntetyzować samodzielnie
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bardzo interesujący post! Dziękuję za wkład.
Podczas czytania nasunęło mi się kilka pytań.
Czy są jakieś konkretne noidy, które polecasz do metody płynnej? Ile terpenów dodajesz?
 
Top