Question Jak sprawić, by waga 4mmc była bardziej i mniej wytrzymała?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Niedawno zsyntetyzowałem 4mmc, a mój przyjaciel wypróbował te rzeczy, powiedzieli, że ten dostępny na rynku i ten mają ogromną różnicę, ten jest bardzo silny, więc jak mogę zwiększyć jego wagę, jaki rodzaj proszku powinienem dodać, aby nikomu nie zaszkodzić?

I ile powinienem dodać, powiedzmy, jeśli mam 100g 4mmc
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
To stek bzdur. Chcesz wziąć i tak już łagodną rzecz i okroić ją z bzdur? Przestań być tani. 4mmc to 4mmc, będziesz miał użytkowników, którzy zgłaszają brak efektu lub prawie nic. Ale ty chcesz to zmniejszyć.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Brother you won't get it, do you know what can I add, if you know please tell
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeina
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
W przypadku L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeina i licodaina lub benzokaina i można sprzedawać jak kokainę.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
nie pomagaj mu!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
WAT

Zbyt mocne? @freedum trafił w sedno: BS.
Chciałbym wiedzieć, jakim jesteś sprzedawcą, żebym wiedział, żeby trzymać się z dala od twojego gówna. Czy to znowu lata 90-te? GTFOutta here with your 'Not wanting to harm anyone' bullllshit
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Myślę, że odpowiadasz niewłaściwej osobie
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ok, przepraszam, byłem po prostu ciekawy, miałem tylko pomysł, nie jestem sprzedawcą czy coś, po prostu robię własne dla siebie, przepraszam
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nie przepraszaj, nie sformułowałeś swojego pytania poprawnie. Wszyscy popełniamy błędy, a ludzie myśleli, że chcesz zmniejszyć swój produkt i mieć większą ilość, a nikt nie lubi ludzi, którzy sprzedają pocięte produkty. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Edycja: Nikt nie lubi ludzi, którzy tną swój już czysty produkt, czasami ludzie nie mogą pomóc, mając już pocięte produkty na sprzedaż. Więc jeśli masz dobry i czysty produkt, sprzedawaj go takim, jakim jest, na pewno uzyskasz większy zysk. Ludzie uwielbiają mocne produkty. W twoim przypadku chciałeś go wyciąć dla siebie, ponieważ jest zbyt silny, jak zrozumiałem. Nie rób tego, raczej znajdź swoją dawkę, zobacz, ile potrzebujesz, aby uzyskać pożądany haj. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze niż rujnowanie produktu jakimiś bzdurnymi środkami tnącymi. Bądź bezpieczny!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tak długo, jak nie próbujesz wziąć już czystego produktu i pieprzyć nim płacących klientów: Przepraszam za moje ostre uwagi i "współczuję" (widzisz, co tam zrobiłem?), Jestem zdania, że po prostu nie możemy mieć "tego" tutaj w ogóle.

Jeśli twoje rzeczy są naprawdę "bardzo" mocne i silne, to zgaduję, że jest to albo ból zatok, albo kwestia smaku, być może za dużo "odrętwiałej twarzy" dla twojego komfortu? Wystarczy odrobina, weź "najmniejsze" kryształki, zmiel je tak drobno, jak to możliwe (BEZ kawałków) i zacznij od nowa. Ty i twój przyjaciel powinniście mieć lepsze wyniki
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To prawda, jestem zdumiony, jak wiele osób wciąga wielkie kryształy. Nigdy tego nie rozumiałem. Kiedy kruszę kryształ, kładę go na talerzu, przykrywam banknotem i zaczynam szlifować to gówno tak bardzo, jak tylko mogę. Kiedy pękanie ustaje, zdejmuję banknot i usuwam z niego pozostałości. Weź kartę i trzymaj ją pod kątem, pod którym jest najostrzejsza. Wszyscy znają resztę, naprawdę się w to zagłębiaj, aż zrobisz z tego drobny proszek, zaufaj mi, po odpowiednim zmiażdżeniu w ogóle nie poczujesz pieczenia.
 
Top