Jak zrobić papier Cannabinoids bez pozostawiania plam 4-5 gramów na stronę (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Próbuję dodać 4 do 5 gramów 5cl-adb do 100% bawełnianego papieru bez pozostawiania plam, ale okazuje się to bardzo trudne, czy ktoś ma doświadczenie z tą metodą?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Właśnie próbowałem zrobić 2 gm na stronę A4 i ten sam problem. Czy 5cl-adb-a może być krystaliczne? W przeciwnym razie, jak to jest rozpylane na papierze, a także zanurzane (muszę zrobić strony i książki).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Istnieje prywatna metoda, aby zrobić to z powodzeniem nawet dla tych nieistotnych ilości, takich jak 5g - przynajmniej prywatnie w firmie... jest to raczej proste do zrozumienia, ale ponieważ zostało to utrzymane w tajemnicy, mogę zaoferować sprzedaż metody tylko wtedy, gdy sam jej nie wymyślisz - jeśli jest to sprzeczne z jakimikolwiek zasadami, proszę daj mi znać. dzięki.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Istnieje prywatna metoda, aby zrobić to z powodzeniem nawet dla tych głupich ilości, takich jak 5 g - przynajmniej prywatnie w firmie... jest to raczej proste do zrozumienia, ale ponieważ było to trzymane w tajemnicy, mogę zaoferować sprzedaż metody tylko wtedy, gdy sam jej nie wymyślisz - jeśli jest to sprzeczne z jakimikolwiek zasadami, proszę daj mi znać. dzięki Ile ... bo to jest coś, co chcę wiedzieć.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Muszę wiedzieć, jak rozpylać i zanurzać. Do stron i stron książek. Bez przebarwień. Tak, nie powinniśmy tu sprzedawać, ani kupować od nie-sprzedawców, ani negocjować umów między sobą poza rynkiem z innymi nie-sprzedawcami, nie sądzę, i lubię ten rynek, nie ryzykując, że zostaniemy wyrzuceni. Ale daję ci tylko głowę, ponieważ zapytałeś, nie jestem modem, niczego nie prowadzę!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Wiem, że wspomniałem o tym w moim poście dla ewentualnych modów lub adminów, więc nie wygląda to tak, jakbym sprzedawał gówno z powietrza. i jest krok w procedurze, który nie jest nigdzie omawiany, ale całkowicie usuwa zabarwienie - co bym zaoferował - i nie jestem przypadkową osobą, z którą pracowałem Flight do czasu jego aresztowania, znanego również pracownikom tutaj. :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nie mam nic do dodania, jeśli chodzi o faktyczną pomoc, ale uważam, że to dość głupie próbować obciążyć kogoś za coś tak prostego, jak zanurzenie arkuszy więziennych.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Przykro mi, to była wewnętrzna metoda firmy, której używaliśmy do zwiększenia objętości arkusza, którą można przenosić bez żadnego barwienia, co przyniosło wielu ludziom dużo pieniędzy i dlatego było sprzedawane tylko prywatnie, nie chcę udostępniać wewnętrznych metod, których używaliśmy za darmo.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Jeśli ktoś wie, jak to zrobić, proszę o kontakt, chętnie wymienię się informacjami
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Rozcieńczyć noid w acetonie (4 g w 200 ml). Zanurz stronę i pozostaw do wyschnięcia wiele razy, aż produkt się skończy. tak to się robi.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
skontaktuj się ze mną pomogę ci w tym
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Umieść 5 gramów w 50 ml acetonu, a następnie spryskaj stronę i pozostaw do wyschnięcia, a następnie spryskaj drugą stronę strony i pozostaw do wyschnięcia, powtarzając proces, aż skończy się spray. Staraj się nie moczyć nadmiernie papieru podczas spryskiwania.
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Zamierzam spryskać liść marshmellow, skończyłem 5-CLADB, ile ML acetonu powinienem użyć na 1 gram?
Jakie są proporcje dla 5-CLADB i acetonu dla średniego użytkownika... proszę o pomoc.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Czy ktoś ma gotowe kannabinoidy? Wygląda na to, że ta strona jest tylko dla spord i meth
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Drukuj na biało
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Użyj papieru o wysokiej gęstości, aby nałożyć większą ilość produktu. Można wymazać dodatkowy produkt. Jak obliczyć dawkę dla jednego arkusza, mogę powiedzieć.
Noids jest dla mnie jednym z głównych ulubionych produktów, więc nie myśl, że strona dotyczy tylko stymulantów i euforii. Jeśli ktoś jest zainteresowany rzeczami z noids, napisz do mnie.
 
Top