Question jak zrobić crack

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
jeśli mam 28 g kokainy, ile wodorowęglanu sodu mam wsypać? czy lepiej użyć kuchenki mikrofalowej czy pieca? jaka jest różnica w gotowaniu w kuchence mikrofalowej lub piecu? czy ktoś może nauczyć mnie krok po kroku gotować na kuchence?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Różnica między kuchenką mikrofalową a kuchenką polega na tym, że kuchenka podgrzewa patelnię, która podgrzewa wodę, która podgrzewa reagenty. Kuchenka mikrofalowa wprawia w drgania reagenty i wodę, a tarcie ocierających się o siebie cząsteczek wytwarza ciepło. Mikrofale potrzebują znacznie mniej czasu, aby dodać energię reakcji. Jest to złe rozwiązanie. Powodem, dla którego jest to złe, jest to, że kokaina ulegnie deprotonacji, zanim woda będzie wystarczająco gorąca, aby stopić bazę. W rezultacie sproszkowany crack jest tym, co robisz w kuchence mikrofalowej, to nie koniec świata, to po prostu niewygodne.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Dodaj 30% czesanego proszku, dodaj gorącą kąpiel wodną, aby mieszać, aż się rozpuści i olej z oleju, dodaj zamrożoną wodę i ochłodź, a następnie wyjmij do suszenia na powietrzu. To są zwłoki jedenastu osób w moim kraju.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Tak szefie, jestem bardzo młody, czy masz jakieś dobre sposoby, aby mnie nauczyć, takie jak dodawanie tego, co sprawia, że palenie jest bardziej wydajne i produktywne,
Kiedyś oglądałem film dokumentalny, w którym ludzie dodawali pewne składniki do gotowania produktu, aby bardzo mocno palić, ale minęło dużo czasu, odkąd zapomniałem.

tak wygląda po ugotowaniu

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
wygląda dobrze brachu, sam tego nie gotuję!!! dobra robota człowieku
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Myślę, że powinienem dodać. Dla wielu osób, które bez wątpienia natkną się na ten wątek, wszyscy, których znam, używają 30% w/w kokainy / wodorowęglanu sodu. Czy 25% zadziała? Dla mnie tak. 35%? Działało już wcześniej. Szczypta lub dwie? Robiłem to już wcześniej w ten sposób. Więc dlaczego? 30%? Naprawdę nie wiem, tak mnie uczono. Raz obliczyłem ilość stechiometryczną i wyszło mi, że 25% to teoretyczna idealna ilość, zakładając, że masz czystą kokainę (nie da się tego obliczyć dla mieszaniny nieznanych ilości nieznanych produktów).
Mol kokainy HCL zawiera mol kokainy i mol HCL. Martwimy się tylko o HCL
Mol HCL=36,5g
Mol NaHCO²=84,0066g
Mol kokainy HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24.7209%
 
Top