Jak bezpiecznie zamawiać prekursory?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
W wielu źródłach czytałem, że nie jest bezpieczne zamawianie prekursorów na adres laboratorium lub do domu, ale w niewielu źródłach wspomina się, że nie należy zamawiać na ich nazwy. Moje pytania są więc następujące:
  1. Czy bezpieczne jest zamawianie na prawdziwe nazwisko, jeśli tak, to jak to zrobić bezpiecznie?
  2. Co ze skrytkami pocztowymi, usługami odbioru paczek?
Jeśli macie jakieś rady na ten temat, piszcie tutaj.

PS. Proszę o przeniesienie tego wątku do odpowiedniego działu.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć Chemden,

Nie rozumiem, z twojego postu z 30 lipca wynika, że otwierasz legalną firmę chemiczną, aby zacząć kupować prekursory i produkować amfetaminę.

Dlaczego miałbyś potrzebować w tym pomocy?

Wszystkie transporty chemikaliów w UE odbywają się przy użyciu kontrolowanych środków transportu i surowych przepisów, więc jeśli zamierzasz działać "legalnie", to nie ma problemu.

W twojej sytuacji problemem są audyty.

Pozdrawiam
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Cześć.

Otworzyłem już firmę chemiczną.

Chcę się upewnić, że nie wzbudzę żadnych podejrzeń, więc przynajmniej przez pierwsze 4 miesiące nie chcę korzystać z tej firmy nawet w celu uzyskania prekursora dla prekursora. Chcę też przejść co najmniej 2 audyty, zanim wykorzystam ją do czegoś nielegalnego. Używam tej firmy do zakupu sprzętu laboratoryjnego. Na razie pobieram prekursory od dostawców.

Pozdrawiam.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Czy mógłbyś mi najpierw wyjaśnić, jaki jest "cel" tej legalnej firmy chemicznej, czy jest to sprzedaż? produkcja? rozwój? odsprzedaż? ponieważ jest to jedno z pytań, które zostaną poddane audytowi?

Przykro mi, ale w twoim planie jest zbyt wiele błędów, że audyt i organy ścigania natychmiast cię złapią.

Po pierwsze, możesz lub nie możesz wiedzieć, kiedy zostaniesz poddany audytowi, może to być zaplanowane, ale także losowe, więc możesz i nie możesz być na to przygotowany.

Po drugie, jeśli jest to firma, której chcesz użyć jako firmy "przykrywki", to chcesz zacząć od zakupu niewielkich ilości prekursorów, które "pasują" do kupowanego sprzętu laboratoryjnego.

Po trzecie, nie chcesz wykorzystywać swojej firmy do jakiejkolwiek nielegalnej działalności przynajmniej przez pierwsze 2-4 lata działalności, nowe firmy są kontrolowane przez organy celne podczas importu / eksportu czegokolwiek między granicami kraju.

Po czwarte, powodem posiadania legalnej firmy przez 2-4 lata jest przede wszystkim legalność podczas audytu i przychodów.

Po piąte, nie należy wykorzystywać swojej firmy jako "głównego" użytkownika nielegalnych prekursorów. Powinieneś otworzyć firmę fasadową na nazwisko innej osoby, kupować prekursory za pośrednictwem swojej głównej firmy i sprzedawać je sobie za pomocą swojej firmy fasadowej. W ten sposób podczas kontroli nie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności.

Mogę kontynuować, ale mam nadzieję, że już pomyślałeś o tych scenariuszach?

Pozdrawiam,

Jeśli jesteś zainteresowany dzieleniem się pomysłami, możemy kontynuować tę dyskusję w PM, byłbym bardziej niż szczęśliwy mogąc pomóc, ponieważ znam te rzeczy całkiem dobrze.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zastanawiam się nad zamówieniem z fałszywym nazwiskiem i adresem i wysłaniem do anonimowego schowka, jeśli kupuję od hobbystycznych sprzedawców, takich jak Nitrochemis lub konstatinos.
Ale jeśli chcę kupować w sklepach, które proszą o "oświadczenie użytkownika końcowego", takich jak laboratoriumdiscounter, nie wiem, czy mogę wypełnić "oświadczenie użytkownika końcowego" fałszywymi informacjami.
Mógłbym również podać swój adres jako firmy chemicznej, a na koniec, jeśli wyślą z DHL, wybrać dostawę na inny adres.
Nie wiem jak to zrobić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Myślę, że w twoim przypadku warto skontaktować się z Organic Chemistry Poland

Ma świetnej jakości produkty i bardzo uczciwe ceny! Ponadto ma wiele dostępnych rzeczy, więc możesz mieć go jako głównego dostawcę, nie jest wymagany EUS
 
Top