Question Jak rzucić 4mmc (uzależnienie)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zacząłem spożywać 4mmc jakiś rok temu, robiłem to raz w tygodniu, teraz robię to 2-3 razy w tygodniu, nie jestem uzależniony od 4mmc, myślę, że jestem w połowie drogi, ale chcę to całkowicie rzucić, tak jak teraz dni, w których mam ochotę na 4mmc po 19:00-8:00, czuję, że ciało o to prosi, wiem, że mogę to całkowicie rzucić, zanim stanie się to poważne, proszę o radę, która pomoże mi rzucić palenie.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
nawadniaj organizm i dobrze się wysypiaj, ćwicz, znajdź coś, co cię interesuje i poświęcaj temu swój wolny czas, nie używaj niczego psychoaktywnego, nawet nikotyny czy alkoholu, ponieważ może to sprawić, że poczujesz, że "jeszcze jedno uderzenie jest w porządku".
bądź gotowy na odstawienie i pamiętaj, że większość z nich ma podłoże psychologiczne.
Gdy zaczniesz odczuwać niski poziom adrenaliny i serotoniny, zacznie się trudny okres i musisz przez niego przejść bez względu na wszystko.
Możesz nieco podnieść poziom dopaminy, spożywając duże ilości oliwy z oliwek.
W przypadku wyczerpania serotoniny użyj suplementu 5-HTP, połącz oba, aby uzyskać najlepsze wyniki.
Śledź swoje ciśnienie krwi, może spaść / wzrosnąć do szkodliwych poziomów, aby zwiększyć, jeśli jest zbyt niskie, jedz sól, aby zmniejszyć, jeśli jest zbyt wysokie, jedz czosnek.
Używałem mefedronu bardzo nadmiernie celowo, aby zbadać jego głębię i mogę powiedzieć, że nie ma nic wielkiego w odstawieniu go na zimno, po prostu trzeba to potraktować poważnie.
Powodzenia bracie/siostro, dasz radę.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Bracie, czy możesz mi pomóc z syntezą 2b4mp?
 
Top