Jak bezpiecznie zamawiać prekursory/sprzęt?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Czy powinienem używać fałszywego nazwiska? Nie mogę używać adresu innego niż mój dom, ale czy bezpiecznie jest używać mojego adresu domowego? Czy będzie miało znaczenie, jeśli kupię proste szklane naczynia (zlewki, kolby, chłodnice zwrotne itp.) w serwisie eBay lub Amazon?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Szklane naczynia nie są kłopotliwe ani nielegalne, więc myślę, że wszystko jest w porządku. Nie jestem też pewien, co rozumiesz przez "prekursory" w tym przypadku, ale jeśli masz na myśli związki, które są sklasyfikowane przez prawo jako prekursory, nie będziesz w stanie kupić większości z nich, chyba że masz muła w firmie chemicznej, która może je dla ciebie zdobyć. Ponadto nie każda firma chemiczna może produkować prekursory. Zazwyczaj są one sprzedawane tylko firmom farmakologicznym. Nie można po prostu zamówić prekursorów bez licencji. Ponadto, jeśli zamawiasz chemikalia, nie używałbym fałszywego nazwiska. To jest rodzaj rzeczy, które trafiają na listę obserwacyjną - używanie fałszywego nazwiska i zamawianie na swój adres. Dla gliniarzy brzmi to tak, jakbyś coś ukrywał. Znajdź legalne zastosowanie dla zamawianych chemikaliów. Jeśli zostaniesz o to zapytany, po prostu to powiedz.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Dzięki za radę. Jeśli chodzi o twoje pytania - mówiąc o prekursorach miałem na myśli takie rzeczy jak aceton, izopropanol, wodorotlenek sodu itp. Rzeczy, których potrzebowałbym do syntezy amfetaminy. Znalazłem wiele ofert tych chemikaliów w serwisie eBay i pomyślałem, że z pewnością byłoby podejrzane, gdyby ktoś je kupił.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zgodnie z moją wiedzą, nawet jeśli płacisz kartą kredytową, twój bank nie może zobaczyć, co dokładnie zamówiłeś i od którego sprzedawcy, pod warunkiem, że rynek lub dostawca płatności (portale internetowe stron trzecich, których niektóre witryny używają do przetwarzania płatności, zwykle przekierowywane są na osobną stronę, na której wprowadzasz informacje o karcie kredytowej) nie dostarczają tych dobrowolnych dodatkowych informacji, które nie są wymagane do kontynuowania płatności. Rynki takie jak Ebay lub z zasady wszelkie rynki pochodzenia chińskiego nie udostępniają tych informacji. Jeśli złożysz tam zamówienie, płatność jest najpierw wysyłana na konto należące do platformy, a następnie przekazywana do sprzedawcy, co oznacza, że jeśli zamówisz coś "podejrzanego", takiego jak chemikalia, Twój bank nie może zobaczyć, że faktycznie zamówiłeś chemikalia, tylko że zamówiłeś coś w serwisie eBay.

Jednak pakowanie należy do sprzedawcy! Zamawianie nielegalnych rzeczy jest ryzykowne, zwłaszcza gdy paczka przekracza jurysdykcje podczas wysyłki (gdy paczka przechodzi z UE do USA lub odwrotnie), w którym to przypadku jest sprawdzana przez organy celne. Jeśli na etykiecie znajduje się nazwa nielegalnej substancji chemicznej, zostanie ona zarekwirowana. To samo, jeśli rozpoznają ją lub zawartość paczki wygląda podejrzanie podczas skanowania. Niemniej jednak z mojego doświadczenia wynika, że sprzedawcy chemikaliów są całkiem dobrzy w oznaczaniu opakowań jako coś innego, aby uniknąć podejrzeń. Robią to nawet w przypadku legalnych chemikaliów. Jeśli będziesz unikać podejrzanych sprzedawców i rynków, wszystko powinno być w porządku. Możesz zapytać na tym forum, zwykle ktoś, kto już zamawiał stamtąd, może zweryfikować legalność. Sam nigdy nie zamawiam chemikaliów spoza mojej ogólnej jurysdykcji i nigdy nie miałem z tego powodu problemów.

Nie chcę się czepiać za coś tak drobnego, ale chemikalia, o których wspomniałeś, nie są "prekursorami". Prekursor to substancja chemiczna, która jest podstawowym budulcem w ostatecznej lub przedostatniej syntezie (o składzie składającym się z grup funkcyjnych i atomów ułożonych w sposób, który ma bezpośrednie zastosowanie w syntezie nielegalnych związków). Prekursor jest zazwyczaj zmieniany (rozszerzany lub redukowany) w celu uzyskania nielegalnego związku. Na przykład NaOH lub IPA to rozpuszczalniki, które tworzą jedynie warunki niezbędne do reakcji prekursora. W przeciwieństwie do prekursorów są one zwykle wymienne, zapewniając taki sam lub zbliżony wynik. Takie rozpuszczalniki o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań są zazwyczaj legalne i zupełnie niepodejrzane. Z doświadczenia zalecam, aby zawsze przygotować wyjaśnienie legalnego zastosowania każdej zamawianej substancji chemicznej. Nawet jeśli potem jesteś podejrzany, możesz uniknąć oskarżenia, jeśli sprawisz, że będzie to wyglądało na legalne użycie.

Miło widzieć wśród nas kolejnego tajnego chemika. Miłej jazdy. Wnioskując z twoich pytań, zgaduję, że dopiero zaczynasz tę podróż, więc jako przyjacielska rada spodziewaj się, że coś się spieprzy. Nie myśl, że możesz uniknąć wszystkich błędów lub konsekwencji. Jeśli nie masz nierealnych oczekiwań, nie możesz być rozczarowany, jak mówię.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Widzę twoje odpowiedzi zawsze, odpowiadając ludziom. tylko FYI Myślę, że wykonujesz bardzo dobrą robotę, nadając sens wszystkiemu, co widziałem do tej pory. jestem tutaj, aby się uczyć, więc zwracam dużą uwagę na wszystko, o co ludzie pytają lub mówią....
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cieszę się, że moja działalność w jakiś sposób ci pomogła. Zawsze myślę o czasach, w których zaczynałem i pamiętam, że chciałem, aby ktoś udzielił mi takich odpowiedzi lub wskazówek, więc właśnie to staram się robić.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
To świetne! Też zaczynam od zera. To było trochę zadziwiające, moja głowa zamienia się w papkę z wikipedii i wkuwania danych msds. Myślę, że kolejne 6 miesięcy kupowania wszystkiego, czego potrzebuję i studiowania i powinienem być? Gotowy do wypróbowania kilku małych kroków synth.lol. Cholera, powinienem był to zrobić 30 lat temu, człowieku! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kurewsko podoba mi się sposób, w jaki agregujesz sprzęt w czasie. Na początku jest to jak mały projekt, w którym chcesz zrobić metę, ale potem zamienia się w elitarne tajne laboratorium z wszelkiego rodzaju sprzętem, który jest po prostu oszałamiający. Kiedy ludzie słyszą tajne laboratorium, na myśl przychodzą gówniane pseudo laboratoria mety, ale potem patrzysz na swoje laboratorium i zastanawiasz się, co to jest? Czy to w ogóle jest prawdziwe? Jak to jest, że to nielegalne laboratorium wygląda jak legalne...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Nie jestem nawet pewien, czy zamierzam produkować, cytuję, "metę", czy nawet jestem wystarczająco inteligentny. Mój rachunek za Amazon przeszedł przez cholerny dach i odnawiam moją małą przestrzeń, aby zmieścić to gówno. Wszystko może uzależniać, nawet bez "pożądanego efektu". Zastanawiałem się nad tym od lat i udowodniłem, że to prawda. gdybym powiedział takie rzeczy psychiatrze, nazwałby mnie zaburzeniem lękowym boga.Moje intencje są bardzo skoncentrowane w kierunku, którego inni prawdopodobnie nie zrozumieją. Jeśli chodzi o to, co powiedziałeś, być może podejście do laboratorium z bardziej wyższego stanu umysłu sprawia, że rzeczy są znacznie bardziej uzasadnione w oglądaniu, nie jestem do końca pewien. jedno jest pewne, żadne dziury w dupie nie zabierają mnie do "oszustwa bez statku". przyznane "Nie mam produktu, ale jestem w możliwym kierunku czegoś! zobacz moją odpowiedź, jeśli chcesz, na" zupę z brązowego ryżu ", możesz wtedy zobaczyć mój kłopotliwy dylemat.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Kupiłem prawie wszystkie moje szklane naczynia i sprzęt laboratoryjny z amazon i tu i ówdzie kilka specjalistycznych rzeczy z ebay. Jestem chemikiem hobbystą (amatorem) od wielu lat, jest wiele osób, które to robią, nie wspominając o tym, że szkło nie stanowi zagrożenia dla DEA, to chemikalia, na których się koncentrują. Nikt nigdy nie pytał o nic, co kiedykolwiek kupiłem.

Ale jeśli chodzi o kupowanie chemikaliów z amazon? jesteś dobry, aby przejść... Nie sprzedają niczego wątpliwego, więc jest to całkiem bezpieczne. Wydaje się, że na ebayu jest dużo umiarkowanie nielegalnego gówna, takiego jak jod, czasami pojawia się LiAlH4 lub coś w tym rodzaju... Nie wiem, jak ci doradzić. Jestem jednak dość pewny, że jest w porządku. Wydaje mi się, że niektóre firmy się poślizgną lub nie mają tego razem, mniejsze firmy z mojego doświadczenia. Pozwalają ci kupić coś, co zwykle uważa się za coś, co sprzedają tylko firmom lub nie wysyłają na adres zamieszkania. Na przykład zakup bromoetanu wymaga posiadania licencji prawie wszędzie, gdzie byłem online, ale po wystarczających poszukiwaniach znalazłem taką, która nie wymaga licencji lub nie sklasyfikowała jej jako złej chemii.... czy coś takiego. Kupuję go od nich tylko raz i nie kupuję w wystarczająco dużych ilościach, aby kogokolwiek przestraszyć, więc prawdopodobnie nie będzie to problemem (np. 250-500 ml jednorazowo). Ale ciężkie rzeczy, takie jak chemikalia z listy 1 DEA, czy jakakolwiek organizacja w twoim kraju, zapomnij o tym..... jesteś dobry w syntezowaniu własnego gówna. Więc jeśli chodzi o chemikalia, wtedy musisz być bardziej strategiczny....

Jestem w wyjątkowej sytuacji, mam to szczęście, że w pobliżu znajduje się sklep z chemikaliami. Sprzedają głównie dla lokalnych uczelni i firm. Nie są zbyt popularne, odkąd istnieje internet. Ale spędziłem tam kilka lat i poznali mnie jako zwykłego podwórkowego / amatorskiego / hobbystycznego chemika, a byłem nim przez chwilę.... Więc kiedy nadszedł czas, abym zajął się zabawnymi rzeczami, zdobywaniem umiarkowanie trudnych rzeczy, takich jak azotyn sodu, borohydryd sodu, a nawet nadmanganian potasu, było to łatwe, byli jak "jasne, idź, baw się dobrze, co robisz tym razem?" **wstaw dobrze przemyślane kłamstwo i opisz reakcję, która zostanie wykorzystana w jakiejś głupiej rzeczy na poziomie college'u, która sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś marnował czas na coś bezsensownego ** .... Znajdziesz swoją drogę.

Zapoznaj się również z podstawami. Pochodzi z lat 90-tych, ale podejście jest nadal na tyle podobne, że nadal jest zdecydowanie istotne.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Dzięki stary, poszukam sklepów z chemikaliami. Czy mieszkasz w USA, ponieważ wyobrażam sobie, że takie sklepy są łatwiejsze do znalezienia niż tam, gdzie mieszkam w Europie.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Tak, jestem..... Chiny mają jednak wszystko... zwłaszcza szkło. często są na eBayu....
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanksku for reply.boy I feel like a hellva idiot on forum but im here for the long haul.i dont give up for nothing when i get my head set on something.... nie jestem pewien czy powinienem to powiedzieć czy nie??.i maybe laughed off forum.lol.but my story is the ''''law took from me in 2011 something'' I needed to function.Lekarze nigdy nie mieli odpowiedzi i po prostu straciłem cierpliwość do ich ignorancji. lol. Jestem o wiele mądrzejszy niż oni, ale nie jestem pewien, czy jestem na to wystarczająco mądry! Mam tylko teorie, czym była ta substancja, a ostatnie lata były piekłem, próbując "ścigać ducha tego, co to było"!Kupuję rzeczy po jednym kawałku na raz, ale chłopcze, w tym moim kraju jest ciężko. Mój umysł zamienia się w papkę ze wszystkich danych, które do niego zasysam. Śmiej się... Mam zdecydowaną metodę na moje szaleństwo, jeśli chodzi o to, co kupuję najpierw i co najpierw studiuję.Dziękuję za link man'''' Czytam wszystko w dzisiejszych czasach!!! Być może znalazłem muła chemicznego, jak to ujął "nigdy nie spać", uwielbiam ten termin. moje zakupy w amazon oszalały, człowieku... śmiej się na koniec, czuję się jak prawdziwy dupek, zadając tutaj pytania, jestem bardzo małą rybką w piekielnie dużym stawie!!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zdziwiłbyś się, co niektórzy ludzie, których uważałbym za idiotów, byli w stanie zrobić. Nawet proste pseudo gotowanie mety jest dość interesujące i złożone z chemicznego punktu widzenia.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Zakup odczynników i sprzętu to główne zadanie każdego laboratorium. Jest to bardzo ważny etap pracy, na którym można przyciągnąć uwagę specjalnych służb kontroli narkotyków. Odczynniki i sprzęt można zamówić w Chinach lub kupić w swoim regionie. Wiele zależy od kraju, w którym pracujesz. W najbliższym czasie postaram się napisać instrukcję bezpiecznego zaopatrzenia laboratorium w niezbędne odczynniki i sprzęt.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Cześć, nowy członek, pierwszy post.
W Wielkiej Brytanii, nie wiem, czy nadal jest dostępny na ebayu, ktoś, kogo znam, kupił azotan potasu, siarkę w proszku, a 2 miesiące później lont armatni.
Oglądał filmy na youtube o produkcji czarnego prochu, a ponieważ składniki były na ebayu, myślał, że nikt nie będzie patrzył, ponieważ kupował od różnych sprzedawców i były reklamowane do innych zastosowań
Kiedy zamówił lont armatni, tydzień później do jego drzwi weszły różnego rodzaju organy, takie jak policja / utylizacja bomb, i znalazły 76 g czarnego prochu.
4 lata za posiadanie substancji wybuchowej!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6, jeśli jest kontrolowany
PMK 28578-16-7 nie jest kontrolowany czy jest?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
przypuszczam, że 28578 nie jest kontrolowany, ale. chcę wiedzieć, czy można to bezpiecznie kupić w USA od dostawcy ABio lub 2cb labs..etc. borozydek sodu też. ile kilogramów lub gramów może ai ale w USA proszę, jeśli ktoś to wie?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Wiele z tego, co przeczytałem powyżej, jest niezgodne z faktami, a inne rzeczy uważam za niepoprawne, ale są to opinie. Powiedziałeś o prekursorach, ale na liście były rozpuszczalniki i reakcje. Kupuję czysty aceton w Dollar General za $3.50/ 16 Oz za gotówkę kwas siarkowy, kwas solny, podchloryn sodu, wodorotlenek sodu, ksylen, toulululinę, eter naftowy i wiele innych chemikaliów można kupić za gotówkę w sklepie z narzędziami, częściami samochodowymi i Walmart. Niektóre z nich mogą wymagać destylacji lub ekstrakcji. Amazon sprzedaje nielegalne rzeczy. W zeszłym miesiącu kupiłem gram harmalibe hcl z Amazon. Obserwowali też prekursory. Ebay i Etsy również sprzedają kontrabandę. Nie zamierzam mówić, że to bezpieczne. Kupuj wszystko za gotówkę lub użyj przedpłaconej karty debetowej.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Raczej tanio! W moim kraju możesz uzyskać 60% tylko za około 15-20 USD / litr :( i prawdopodobnie zostaniesz umieszczony na liście obserwowanych.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Utknąłem z destylacją 30% lub mniej acetonu OTC :( Nie jest to tanie ani praktyczne, ale to jest to, co mam...
 
Top