Jak zsyntetyzować 4 chlorowodorek monohydratu piperydonu?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Czy ktoś może podzielić się sposobem syntezy tej chemii?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Warto kupić niż syntetyzować
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Jeśli potrzebujesz samego 4-piperydonu, a nie ANPP lub NPP, prawdopodobnie będziesz w stanie to zrobić tylko drogą N-benzyloaminową poprzez akrylany. A później usunięcie benzylu przez uwodornienie na palladzie.
Myślę, że łatwiejsze drogi powinny być znane.
Może da się zrobić sól boc pochodnej pirydyny jak anilinopirydyna i zredukować ją nabh4.
Jak tam: https://www.hbyingong.com/wholesale...dine-raw-powder-in-stock-cas-125541-22-2.html

Mam pytania dotyczące tego wszystkiego:
1. czy mogę użyć akrylanu butylu zamiast metylu lub etylu do kondensacji?

2. czy możliwe jest wytworzenie piperydonu poprzez redukcję soli pirydyny, tak jak w syntezie arekoliny z kwasu nikotynowego?

3. jaka jest droga przemysłowa dla nie podstawionego 4-piperydonu?

Nie jestem zainteresowany produkcją tego gówna w dużych ilościach, ponieważ cały świat i Stany Zjednoczone są bardzo wściekłe na dilerów narkotyków.
I nie popieram epidemii opioidów z tym śmiesznym nadużywaniem, kiedy potrzebujesz go co godzinę i sprzedajesz swój samochód, aby kupić więcej.
Po prostu chcę coś słabego, jak furanyl, butyryl, acetyl do mojego własnego schowka.
 
Last edited:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
w górę pytania
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dowiedz się tego
 

Attachments

  • 83dQ2P61Vw.pdf
    340.9 KB · Views: 774

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
double posted
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Ta reakcja nie jest stosowana do wymaganego piperydonu, być może z powodu samokondensacji i mieszania produktów, gdy formaldehyd jest stosowany zamiast benzaldehydu, ważna jest również przeszkoda steryczna.
Widziałem wiele prac, w których piperydony lub 4-podstawione piperydyny były wytwarzane za pomocą: akrylanów, związków krzemoorganicznych, związków nienasyconych (utlenionych do pochodnych ketonu diwinylowego) lub soli pirydyniowych.

Być może synteza ketonu diwinylowego poprzez reakcję Mannicha jest możliwym sposobem. Sprawdzę patenty.
 
Top