Jak używać zsyntetyzowanej bazy amfetaminy?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam. Kupiłem około 100 gramów bazy bez amfetaminy (white cake) kierując się informacjami na forum, ale nie wiem jak jej używać. Czy mam ją wziąć z nosa i zamienić w tabletkę? Ile miligramów powinienem wziąć? Jak powinienem ją zdobyć? Jaka jest metoda stosowania?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wolna baza amfetaminy jest klarowną do żółtawej oleistą cieczą, w żadnym wypadku nie jest to biały placek
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Co ważniejsze, dlaczego kupiłeś substancję, o której nie masz pojęcia, czym jest i jak jej używać?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Może to nie jest freebase... to prawdopodobnie sól, co wyjaśniałoby, dlaczego nie pachnie śmiesznie i w zasadzie nie ma żadnego zapachu.... Gdyby to była wolna baza, pachniałaby śmiesznie.

Jeśli są to sole, zazwyczaj około 20 mg na raz... tym jest adderal... a maksymalna dawka terapeutyczna to 20 mg 3 razy dziennie... może nawet 30 mg 3 razy dziennie. Ale nie chcesz tego robić zaraz po wyjściu z bramy ..... Rekreacyjnie, mam na myśli, że to zależy od ciebie, jak sądzę. Zwykłem przyjmować około 60 mg na początku, a następnie 40 mg na raz w razie potrzeby... to tylko ja, nie wiem, co robili inni. Nie robiłem tego jednak codziennie i znam jego efekty. W każdym razie .... na twoim miejscu rozpuściłbym jeden gram w 1000 ml lub litrze wody. W tym stosunku, jeśli spożywasz 20 mililitrów, spożywasz 20 mg, bez względu na to, jaka to sól. Zacząłbym od picia 10 ml na raz i zobaczył, jak to działa. Może nawet 5 ml. Dzięki takiemu rozcieńczeniu możesz naprawdę upewnić się, że masz kontrolę nad tym, ile bierzesz. Zasadniczo kupiłeś 5000 dawek 20 mg... w zasadzie 4,5 roku przy 60 mg dziennie.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Zanim udzielę szczegółowej odpowiedzi, napisz mi, z którego działu forum zaczerpnąłeś informacje?
To jest punkt, od którego zaczniemy rozumowanie.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pasta Speed (siarczan) nazywana jest w Wielkiej Brytanii "bazą". Ciasto należy spłaszczyć i pozostawić do wyschnięcia. "Mokrość" to pozostałości rozpuszczalnika z syntezy. Następnie możesz robić z nim co chcesz, wciągać, połykać itp. z wyjątkiem palenia.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

41Dxflatline

Masz rację. Ale i tak warto sprecyzować zdanie autora, żeby nie popełnić błędu :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Niektóre głupie pytania są bardzo dziwne.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Sznuruj palcem, ale nie machaj, jeśli to zrobisz, usłyszysz przyjemny dźwięk w uszach.
 
Top