Hugbunter to kapuś.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tylko kawał gówna i zdrajca chwaliłby się, że jest w stanie lub ma dox administratorów.

Tak, to najbardziej prawdopodobne i biorąc pod uwagę, że byłem w stanie doxować Pharoah z pewną łatwością. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

A wisienka na torcie? Z PEWNĄ ŁATWOŚCIĄ. (Czy to przechwałki?)

W odpowiedzi na pytanie gdzie jest DeSnake:

Żyje i ma się dobrze. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

A wisienka na torcie? Niektórzy ludzie są nieostrożni ze swoim OpSec (czy to groźba?).

FUCK HugBunter.

Większość jego postów jest pełna takiego gówna, a to nie jest normalne.

Mówienie w niejasnych terminach i mówienie rzeczy takich jak "WIEM COŚ, CZEGO TY NIE WIESZ" jest przerażające jak cholera i pokazuje tylko jego prawdziwy charakter. Tak się nie mówi, tak się nie zataja informacji. To podręcznikowy przykład manipulatorów i informatorów.

Nawet jeśli ktoś jest oszustem, jak DeSnake, nigdy nie mówi takich rzeczy publicznie, zwłaszcza nie jako szef społeczności, jak Dread. Pomagasz tylko LEA, a tylko informatorzy współpracują z LEA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myślę, że z szacunkiem się nie zgodzę. Lubię go w tych kilku momentach, kiedy rozmawialiśmy
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
na Dread jest za dużo cenzury, a moderzy nie są godni zaufania.
MODY PROMUJĄ NARKOTYKI I FENTANYL LACED GOODS, ale cenzurują i BLOKUJĄ nieszkodliwe komentarze, brzmią jak sędzia Dread,

ironia w promowaniu nielegalnego gówna, ale cenzurowanie nielegalnego gówna
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Jak dotąd nie mam takich doświadczeń na Dread. Ludzie mówią szalone rzeczy, wiem, że tak jest. Wygląda na to, że czuje się zagrożony i wymachuje swoją zdolnością do odwetu.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
myślę, że youtube DoingFedTime miał jakiś konflikt z Dread, miner21 zobacz, czy możesz odnieść powyższy post do DoingFedTime na youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Naprawdę? Nie pamiętam niczego z FedTime, co naprawdę krytykowałoby Dread. Możesz mi wskazać coś, co to potwierdza?
 
Top