Szukam leku na uzależnienie od marihuany

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Palę za dużo trawki, ale jakoś nie mogę przestać, bo po prostu lubię być na haju, więc chciałem poprosić tutaj o rekomendację
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kiedy cbd nie pomaga w uzyskaniu kratomu, elementuje uzależnienie od konopi indyjskich
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
I tak używam CBD na co dzień. Mam też jeszcze trochę kratomu, ale trzeba go ekstrahować, ponieważ proszek może powodować zapalenie żołądka.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Wygląda to na problem psychologiczny
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Tak, z pewnością tak jest. Myślę, że moje receptory są po prostu gęste
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Zawsze obwiniałem prohibicję za moją depresję, ale odkąd jestem na tym forum, mam nadzieję, że mogę nauczyć się, jak tanio wytwarzać narkotyki, a następnie rozdawać je ludziom, w których prowadzę działalność charytatywną.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Naltrekson może leczyć zachowania kompulsywne.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Pozdrowienia. Przyczyna leży na powierzchni. Mówisz, że za dużo palisz. System jest debugowany, a mózg działa, chociaż czuje, że coś jest nie tak, nie jest zainteresowany i nie jest przeszkolony, aby zmienić ten system. Musisz podjąć silny wysiłek woli, aby zacząć zmieniać sytuację. Ale ten wysiłek nie może być jednorazowy. Powinien on wspierać decyzję o zmianie palenia lub niepaleniu w ogóle przez długi czas. Tylko w takim przypadku sytuacja może się zmienić. Polecam lekturę poniższego tematu.

Leki i suplementy mogą nieco złagodzić stan i pomóc, ale musisz wiedzieć dwie rzeczy:
1. Nie ma magicznej pigułki na uzależnienie. Z tym schorzeniem trzeba długo i ciężko pracować samemu. Swoim umysłem, wolą i siłą.
2. Przyjmowanie leków może pomóc, ale ma sens tylko wtedy, gdy odmawiasz przyjęcia substancji.

W przypadku odmowy marihuany może pomóc następujący schemat:
  • Emoksypina 125mg tabs. 1 tabletka rano i wieczorem przez 30 dni.
  • W przypadku wyraźnych problemów neurologicznych - dodać dowolny kompleks witamin z grupy B w postaci iniekcji. Przyjmować codziennie przez 14 dni.
  • W przypadku problemów ze snem - Melatonina 1 tabletka przed snem przez 7 dni.
  • W przypadku drażliwości - dowolny środek uspokajający bez recepty, pochodzenia naturalnego.
  • Jakiś gabapentionid. Na przykład Phenibut - szczegóły i schemat można znaleźć tutaj.

Dodatkowo lepiej zmienić dotychczasowy sposób spędzania wolnego czasu. Można zrobić przerwę w związku, jeśli są one związane z używaniem, zmienić towarzystwo, miejsca, w których się odpoczywa itp.

Nie należy również zapominać o odpowiedniej ilości snu, zdrowym odżywianiu, świeżym powietrzu, aktywności fizycznej - tym pozornie prostym działaniom nie poświęca się zbyt wiele uwagi, ale są one bardzo ważne dla zmiany zwykłego systemu konsumpcji.

Ogólnie rzecz biorąc, to wszystko. Jeśli masz jakieś pytania, pisz do mnie na pm.
 
Top