Przeszukuję darknet, oto rezultat

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Witajcie koledzy i koleżanki,

Nie byłem pod wrażeniem obecnego stanu darknetowych katalogów linków, ponieważ nie mogłem znaleźć wszystkich ważnych danych w jednym miejscu.
Dlatego stworzyłem darknet.observer, gdzie staram się dać ci najlepszy przegląd obecnego stanu tak zwanego darknetu.

http://s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion

funkcje:
- 300+ usług tor jest skanowanych co x godzin
- możliwość przeglądania i filtrowania usług
- kontrola phishingu - weryfikacja stron lustrzanych
- automatyczna analiza /pgp.txt
- automatyczna analiza /mirrors.txt
- automatyczna analiza /canary.txt
- ostrzeżenia o oszustwach/oceny reputacji

oto kilka interesujących wyników:
- usługi online: 316 (łącznie 460 mirrorów onion(v3))
- każdy serwis ma średnio 1,33 mirrorów onion(v3)
- 41,5% używa skryptów java
- 39,9% ustawia pliki cookie bez pytania
- 15,5% przestrzega/przestrzega OMG (i tylko 11 z 23 kanarków jest zdrowych)
- 23,9% to sklepy (a większość z nich to oszustwa)
- 18,1% oferuje hosting lub inne usługi (wiele oszustw)
- 8,6% to fora
- 7,5% to rynki (wielu sprzedawców)
- 6,9% to katalogi linków
- 4,9% należy do grup ransomware
- znaleziono 12 wyszukiwarek darknet (3,5%) i 11 serwisów informacyjnych (3,2%).
- wszystkich witryn akceptujących płatności: 95% akceptuje Bitcoin, a tylko 35% akceptuje Monero.

Co o tym sądzisz? Czy brakuje jakiejś usługi lub niektóre dane są błędne?
Proszę, daj mi znać.

Darknet.Observer
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wykonaliśmy podobną pracę i wszystkie kategorie różniły się, ale w rzeczywistości okazało się, że tylko około 8-10% wszystkich osób sprzedających coś było legalnych. Rynki CC były w około 3% legalne, z wyłączeniem podmiotów opartych na opłatach, takich jak klub Briana. Wygląda na to, że toczy się walka, a dobrzy ludzie są eliminowani. Mieliśmy również znacznie mniej dobrą opinię na temat Monero, niż się wydaje. Wydaje się, że w przypadku Monero jest wiele spadków, które są prostymi czarnymi spadkami i nie mogą się tym mniej przejmować. Wydaje się również, że natychmiast przewidują wydatki i są znacznie lepsi od tego samego typu osób korzystających z innych kryptowalut.
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Uwielbiam Monero ze względu na technologię - jest znacznie lepsza od Bitcoina pod względem anonimowości i spodziewałem się, że będzie numerem jeden w głębokiej sieci, ponieważ jest to granica technologii anonimowości. Byłem więc szczerze zaskoczony, widząc, że ma tylko jedną trzecią akceptacji Bitcoina.
Obecnie sprawdzam fora w celu oznaczenia podejrzanych usług jako oszustwa. Naprawdę wygląda na to, że źli ludzie dominują teraz na scenie.
Zgodność z OMG jest również zbyt niska. Czy tak trudno jest zaoferować odpowiednie /pgp.txt i /canary.txt, a może /mirrors.txt, jak zdefiniowano w dark.fail/OMG? To znacznie ułatwiłoby interakcję z tymi stronami.

Cała ta branża potrzebuje usprawnienia, standaryzacji i niezawodnego sposobu na odróżnienie dobrych facetów od oszustów.
Widzę potencjał dla ubezpieczeń blockchain itp.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jednym z głównych problemów Monero jest to, że są z nim związani bardzo podejrzani ludzie. Ludzie tacy jak Ryan Havar i Daniel Evans używali go do różnych przestępstw i oszustw z Monero, więc jest on kojarzony przez wielu z oszustami. Całkowita anonimowość może być złą rzeczą.
Zgadnij, co? Mówi się, że ci ludzie byli również zaangażowani w jego rozwój, więc być może zostawili coś, co pomaga im w jego kradzieży.
 
  • Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahh Jaki może być sposób na stworzenie katalogu, w którym wszyscy prawdziwi ludzie pozostają w 0,0000 procentach oszustw, ale jeśli stworzyłeś ten katalog, w którym wszyscy oszuści są narażeni, bądź gotowy na duży rozległy ddos, włamanie nadal daje ciężkie czasy dla oszustów, zrobią wszystko, aby cię zdjąć, pieniądze po prostu mają dla nich znaczenie, zobacz, że tordex i tor są pełne reklam oszustw, ludzie są tacy, że po prostu zarabiają pieniądze na reklamach, ludzie są oszukiwani, ludzie skarżą się, że zostałem oszukany z jednego z twoich porad, właściciel strony idgaf.
 

dayz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
dzięki
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ale czad!!!
 

Banksy

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dzięki stary.

Ponieważ zostało to opublikowane w sekcji Darkne Markets, mam kilka pytań.
Istnieje wiele sklepów, które sprzedają kody podarunkowe. Widziałem inny wątek o oszustwach i te kody podarunkowe również zostały wymienione jako oszustwa.

Moje pytanie brzmi: czy ktoś to przetestował?
Powodem, dla którego pytam, jest to, że widziałem zaufane rynki, które sprzedają również przewodniki dotyczące generowania kodów podarunkowych dla niektórych platform, a także sekcje wewnątrz tych rynków, w których można kupić kody podarunkowe.
Używanie tych sklepów z kodami podarunkowymi do oszukiwania ludzi ma sens. Ale dlaczego platformy handlowe miałyby dodawać wsparcie dla oszustw i jaki jest sens sprzedawania przewodników lub generatorów kodów, jeśli nie jest to prawdziwa rzecz?
Po prostu staram się to zrozumieć. I potencjalnie dołączyć do tłumu ofiar oszustwa 🙄

Inną rzeczą, którą widziałem, jest handel ze zhakowanymi kontami Paybal, które również mają na nich pieniądze, sięgające od 500-5000 na konto. Podarowane pieniądze ... również wyglądają jak oszustwo, ale były również widoczne na stronie internetowej marketplace.

Więc. Czy muszę zakładać oszustwo za każdym razem, gdy widzę taką ofertę, nawet jeśli platformy handlowe twierdzą, że nie zezwalają na oszustwa na swoich platformach? A może ci sprzedawcy pozbywają się swoich "resztek", które w przeciwnym razie nie byłyby warte prania?
Może ktoś tutaj faktycznie przetestował coś takiego, jeśli nie to tylko z ciekawości. Przydałyby mi się szybkie pieniądze na rozkręcenie czegoś, co planowałem.
 
Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wiele z tych forów i rynków, o których mówisz, wydaje się być rojem aktywności, ale w rzeczywistości są po to, by cię oszukać. Wszystko, co znajduje się na liście, jest zdzierstwem. Najlepszym sposobem, aby to stwierdzić, jest umożliwienie komunikacji z innymi użytkownikami na stronie. Podobnie jak w przypadku forów cardingowych, wiadomości są często sprawdzane, zanim dotrą do innego użytkownika. Gdy już cię oszukają, nie chcą, abyś kogokolwiek ostrzegał, a nie ma czatu grupowego, więc jedynym sposobem byłoby wysyłanie wiadomości lub reklam. Oba są sprawdzane przed zatwierdzeniem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zastanawiam się, ile z nich jest legalnych, a nie oszustw lub prawie martwych
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Przyjemny
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Nie było mnie przez ponad rok z powodów niezależnych ode mnie.
Przepraszam za opublikowanie strony, a następnie zniknięcie. To nie powinno się zdarzyć.

Na szczęście nadal mam kontrolę nad domeną darknet.observer i mogłem nawet odzyskać wczesną wersję kodu źródłowego strony z mojego długoletniego magazynu.

Pracuję nad lepszą wersją strony i wrócę znacznie silniejszy!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Wcześniejsze prace @Darknet.Observer można znaleźć na archive.is onion ( archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - JavaScript Needed).

To narzędzie jest bardzo dobrze zaprojektowane i można je przeglądać bez bólu głowy. Czekamy na Ciebie!
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O co chodziło z darknet observer? Uwielbiam znajdować nowe miejsca do sprawdzenia
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Strona ze statystykami, przeglądem wszystkich zarchiwizowanych cebul z tego, co darknet.observer mógł uzyskać, notą zaufania (A,B,C,...),... bardzo zaintrygowany po powrocie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rozumiem. Mam nadzieję, że znowu zacznie działać!
 
Top