Nie mogę wyekstrahować pseudoefedryny rozpuszczonej w wodzie

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Wczoraj kupiłem w aptece opakowanie pseudoefedryny, więc wlałem ją do wody, aby usunąć inne związki, ale kiedy rozpuściłem pseudoefedrynę w wodzie i postawiłem ją na kuchence, woda wyparowała, a na dnie naczynia pozostał tylko szlam.
Co zrobiłem źle? Czy to możliwe, że ogień był zbyt duży? Czy ktoś może mi pomóc?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nie byłyby to czyste pigułki susi, prawdopodobnie na dnie jest gak, można wykonać ekstrakcję kwasowo-zasadową, a susi stożkuje się w niepolarnym rozpuszczalniku, polecam toluen.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Szukam i znalazłem kilka metod, które mi się spodobały, dzięki
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Pamiętaj, aby upewnić się, że sprawdzasz PH, jeśli Suzi nie jest alkaliczna do lakmusu, nic nie odzyskasz z mieszaniny RM po refluksie.

Po otrzymaniu tolly z AB zwykle destyluję go jeszcze raz parą, aby wyglądał na czysty i czysty przed gotowaniem hipo / I. Jest to trochę upierdliwe, ale warto to zrobić, aby nie drapać się po głowie, zastanawiając się, co poszło nie tak.

Pamiętaj o zewnętrznej super parze. Ćwierć drogi w dół Liebig.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
zrozumiałe. Mam tylko pytanie suzi czy to pseudoefedryna?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Próba ekstrakcji pseudoefedryny z tabletek przy użyciu samej wody nie działa zbyt dobrze od około 1990 roku. Istnieje około tuzina różnych substancji chemicznych dodawanych do tabletek, które to uniemożliwiają. Jeśli zrobisz zdjęcie listy składników, zobaczymy, jakich metod używają w tych konkretnych tabletkach i będziemy mogli zasugerować ekstrakcję. Istnieje również wątek na tym forum, który oferuje kilka metod, które działają w większości scenariuszy
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Słyszałem o tym, ale teraz zastanawiam się nad zastosowaniem ekstrakcji A/B
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
oto skład tabletek: Chlorowodorek triprolidyny 2,5 mg tabletka + chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia, stearynian magnezu, powidon i woda.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2.5 mg tripro & 30mg PSU Proszę o pomoc w wyciągnięciu z tej tabletki, bo jestem pewien, że nie uda się to jako pierwsze. 🙏
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Najpierw musisz sprawić, by woda w pigułce była alkaliczna, najlepiej za pomocą NaOH.... PSE osadza się w rozpuszczalniku.... następnie po przefiltrowaniu i oczyszczeniu czegokolwiek, wartość PH jest doprowadzana do stanu neutralnego (PH6) za pomocą kwasu Aby uzyskać PSE z rozpuszczalnika do czystej warstwy wody, którą uzyskuje się po odparowaniu.

Może być kilka metod, ale ta jest moja!
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
ale czy jest to skuteczne? i czy jest to takie proste?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
im częściej to robisz, tym więcej praktyki zdobędziesz.... to bardzo proste... ale sprawdź, czy w pigułkach nie ma żadnych bzdur, które uniemożliwiają ekstrakcję EPH....
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Oto związki zawarte w moim leku: Chlorowodorek triprolidyny 2,5 mg
Chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg
Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia, stearynian magnezu, powidon i woda.

Czy uważasz, że ta metoda działa?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metoda 2 zaowocowała naprawdę pięknymi kryształami i około 75% skutecznością przy pierwszej próbie. Mniej chwastów piwnych i tym podobnego gówna prawdopodobnie pozwoliłoby zbliżyć się do 90%
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Jeśli pracujesz czysto, bez stresu i z głową, uzyskasz dobre wyniki..... początkowo miałem maksymalnie 60%, a kiedy nauczyłem się, jak ważna jest czystość i staranna praca, uzyskałem maksymalnie 93%
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Czy nie można ekstrahować z suplementów diety zawierających efedrynę zamiast tabletek?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak mi się wydaje, w USA nie ma czegoś takiego. Pamiętam, że kiedy zdjęli je z półki, był to smutny, leniwy dzień. Stosy i żółte kurtki to było śniadanie i lunch
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Przepraszam za opóźnienie, zapomniałem hasła do konta.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
moje tabletki zawierają: Chlorowodorek triprolidyny 2,5 mg
Chlorowodorek pseudoefedryny 60 mg
Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia, stearynian magnezu, powidon i woda.

Czy mogę usunąć pseudoefedrynę, dodając etanol, filtrując go i odparowując?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Rozpuść go w wodzie alkalicznej o pH 12, a następnie ekstrahuj toluenem lub ksylenem
Następnie przemyć toluen wodą jeden raz, uważając, aby zasadowość się nie zmniejszyła. Następnie oddzielić toluen i wtłoczyć do niego gazowy chlorowodór. Kryształy chlorowodorku pseudoefedryny opadną. Osad należy przefiltrować i wysuszyć.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Po przeprowadzeniu alkalizacji, pseudoefedryna jest rozpuszczana w toluenie. Oddziel toluen od wody, a następnie dodaj czystą wodę destylowaną do toluenu i oddziel go po raz drugi, aby usunąć cząsteczki sodu. Następnie wpompuj gaz Hcl do toluenu. Pojawi się sól pseudoefedryny Hcl. Filtr.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Bardzo dziękuję za pomoc. Czy wiesz, jaką wydajność jest w stanie wygenerować ten proces?
 
Top