mam pytanie, na które potrzebuję odpowiedzi

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
czy czarna smoła może zostać przekształcona w #3 i / lub #4. jeśli to możliwe, czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić, dzięki chłopaki, wszelkie informacje byłyby świetne
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Po pierwsze - najgorszy możliwy tytuł wątku. Trzeba się bardziej postarać, lol.

Jeśli chodzi o BHT do prawdziwej heroiny - wydaje mi się, że "technicznie" tak, może być, ale jest kilka powodów, dla których nie jest to rozsądne ani pożądane.

Po pierwsze, "heroina z czarnej smoły" tak naprawdę wcale nie jest heroiną (a przynajmniej rzadko ją zawiera). Jeśli jesteś zaznajomiony z procesem produkcji heroiny, polega on na pobraniu surowego soku makowego i przetworzeniu go w celu ekstrakcji morfiny, a następnie reakcji morfiny z bezwodnikiem octowym w celu acetylowania grup hydroksylowych morfiny w miejscach 3 i 6.
BTH jest najwyraźniej tym, co dzieje się, jeśli po prostu pominiesz proces ekstrakcji morfiny i spróbujesz przetworzyć sam surowy sok makowy. A czasami nawet nie używają bezwodnika octowego, ale lodowatego kwasu octowego (lub nawet tylko octu).

Niektóre źródła podają, że zaczęto to robić, ponieważ Stany Zjednoczone zablokowały sprzedaż bezwodnika octowego, więc kucharze próbowali zamiast niego używać GAA lub octu, co doprowadziło do powstania znanego dziś BHT. Ale nie jestem tego taki pewien (to znaczy, daj spokój... mogą zdobyć prekursory do produkcji metamfetaminy i fentanylu, ale nie mogą położyć swoich brudnych kartelowych palców na bezwodniku octowym? bzdura).

Czy można więc technicznie wziąć smołę i przetworzyć ją na heroinę? Oczywiście. Ale ..... trzeba by było uzyskać jej dużo , ponieważ w zasadzie traktuje się ją jako surowy sok, i trzeba by albo wyekstrahować morfinę i kontynuować to, albo wyekstrahować monoacetylomorfiny i ponownie acetylować, aby uzyskać surową heroinę.

Ale po co się męczyć? Mimo że BHT wygląda jak totalne gówno, część z niego jest w rzeczywistości całkiem dobra, a nawet silniejsza niż prawdziwa heroina. Dzieje się tak, ponieważ zawiera dużo 6-MAM, który jest silniejszy niż heroina (src):

... a ze względu na brak przetwarzania i oczyszczania, zawiera w sobie mnóstwo innych opiatów, które zwykle są usuwane podczas procesu produkcji heroiny, gdy morfina jest ekstrahowana (pamiętaj, to nie błąd, to cecha!). Te inne alkaloidy opiatowe mogą powodować piekielny haj (wystarczający nawet do przedawkowania).

Oto wątek na Bluelight, który może ci się przydać: Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z czystą 6-Monoacetylomorfiną?

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Zdaję sobie sprawę, że dwa razy powiedziałem "BHT" zamiast "BTH"... przepraszam. Było późno w nocy.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mam dostęp tylko do kwasu octowego, czy morfina i refluks octowy nie są praktyczne?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nie obraź się, ale czy jesteś świadomy, że zadajesz to pytanie już po raz 3 na tym forum?
Odpowiedź brzmi nie, a logiczna dedukcja brzmi: kwas octowy jest znacznie łatwiejszy do uzyskania niż Ac2O, a zatem, jeśli prawie wszyscy używają tej substancji chemicznej, istnieje powód ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hej chłopaki, jakie są chemikalia do produkcji fentanylu. I mam. 2 numery cas, aby to zrobić. Czy gotuję ten surowiec tak jak gotuję karfent w fenty?
 
Top