Question Próbowałem przypomnieć sobie gotowanie w garnku. Myślę, że mam rację, czy ktoś może pomóc?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok, minęło trochę czasu, odkąd przejrzałem całą tę wiedzę, ale jestem tutaj i upewniam się, że mam szczegółowy raport z czasów, kiedy zajmowałem się produkcją niektórych rzeczy, a tym, którego nauczyłem się dobrze, była meta, nauczyłem się anhidris amoniaku dope red ad black i innych cold cook, które zamierzałem po prostu wypróbować dla prostej twarzy pewności, że nie muszę iść do dealera i niczego kupować, po prostu dbać o moje nawyki i to wszystko, ale utknąłem w szczegółach.

1 uncja NitroMethane GaI
2 Chmiel numer 9 do niebieskiego pistoletu 7 uncji
3 Pręty spawalnicze pomarańczowe końcówki dla nichole
4? Wierzę, że jest tam aktywowany charchol, ale nie jestem pewien.
5 Taśma pokrywka w dół szczelnie gotować na wysokim przez 12 godzin, a następnie pozostawić do ostygnięcia przez 12 godzin.

Po zakończeniu są dwie warstwy, jedna górna warstwa, która jest całą metą, którą należy odciąć od dołu, wyrzucić dolną warstwę i upewnić się, że nie dostanie się do kryształu, ayer może być trujący.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Nie, człowieku, to brzmi dla mnie jak przepis na opium ze sznurka, myślę, że opium z osy ma więcej huku za twoje pieniądze🫣, dziwię się, że nie zostało odkryte wcześniej. Jesteś tam i rozwaliłeś gniazdo os, a one są wkurzone! Ale masz to, bugbzapper, spray na osy, trochę ognia krzyżowego.....
Tak dla pewności, nie, to nic nie daje. Może dziurę w portfelu
Faktycznie, to dużo azotanów, to może być niezwykle energetyczna reakcja.😬
Nie, kto by pomyślał, błękit broni to saletra. Gówniana sól Peter jest przydatna.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oto niektóre składniki Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner:
Izobutan: 1000 ppm
Nafta: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Kwas oleinowy: 1000 ppm
Cytronelal: 100 ppm
Wodorotlenek amonu: Mniej niż 1%
(R)-p-menta-1,8-dien: Mniej niż 1%
1,8 cyneol: Mniej niż 1%
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Całkowicie przepis na narkotyki w więzieniu. To całkiem zabawne, gdy wszyscy "dobrzy starzy chłopcy" z południa przyjeżdżają i odsiadują wyrok na północnym wschodzie, wszyscy przynoszą tę historię o tym, jak są królem mety w gangu motocyklistów. Pamiętam, jak we wczesnych latach 20-tych opowiadał mi kolega z celi z Florydy, który "produkował i sprzedawał kilogramy metamfetaminy" zgodnie z niesławną techniką "string dope". Prawdopodobnie wciąż mam to gdzieś zapisane, z dokładnymi szczegółami i proporcjami. Wtedy usłyszałem to po raz pierwszy. Przez lata słyszałem różne wariacje od kilku różnych osób, ale ogólna idea była taka sama. Wiedząc to, co wiem teraz, to całkiem zabawne, gdy ludzie próbują mi o tym powiedzieć, jakby wiedzieli coś, czego nikt inny nie wie - jakby mieli tego asa w rękawie, którego mogą wyciągnąć i zbić fortunę, kiedy tylko będą potrzebować. Po prostu muszę poczekać miesiąc, aż akwarium, które zakopałem pełne węgla filtracyjnego i niebieskiego pistoletu, zareaguje i obrośnie lodem na wszystkich sznurkach. A może to było 12 godzin? Po "gotowaniu na dużym ogniu" przez 12 godzin... hmmm... cokolwiek.... zacznie rosnąć jednego z tych dni....
Tak czy inaczej, będę śpiewał... "jesteśmy w kasie..." w mgnieniu oka...
 
Top